22.07.2017, 13:55 | czytano: 6784

Szokujący bilbord z zakrwawionym, martwym płodem nadal stoi przy zakopiance

Fot. Regina Korczak-Watycha
Na jedną noc zniknął jeden z dwóch kontrowersyjnych bilbordów biorących udział w kampanii "Stop aborcji". Billboard przy zakopiance w Zakopanem usunięty został dziś w nocy. Taki sam wciąż ustawiony jest na Stasikówce w Poroninie.
Szokują one wielu kierowców. - Co ja mam powiedzieć dziecku, jak pyta, co to jest? To zbyt drastyczne - mówi jeden z naszych czytelników, który widział bilbordy.
rk-w/r/
Może Cię zainteresować
komentarze
góralka25.07.2017, 12:26
To jest Prawda, tak wygląda zabite dziecko przez własnych rodziców!
spm23.07.2017, 22:02
Ciekawe.
xx jako zarzut stawiasz komuś jego przekonania religijne, a sam kończysz swój wpis słowami o karmie? Bo oczywiście wiesz że to zwrot zaczerpnięty z jednej z religii.
xx23.07.2017, 21:36
@m_X - przykro mi, ale nie jesteś w stanie mnie obrazić jakichkolwiek przekleństw byś nie używał. Nie ten poziom :) zioniesz nienawiścią do rzeczy, których nie znasz i nie rozumiesz. Chciałbyś żeby każdy podzielał twój staroświecki pogląd na świat, że wszyscy inni niż ty są źli i należy ich niszczyć. A tu taka niespodzianka, tylu ludzi dookoła myśli inaczej i tak Cię to zdenerwowało, że zapomniałeś jak odmienić w języku polskim imię proroka Mahometa :) życie jest długie i przewrotne, więc nie odbieraj innym prawa do wolności i wyboru. Szanuj innych, bo nie wiesz kiedy ktoś kogo skrzywdziłeś lub obraziłeś, nie poda Ci pomocnej dłoni kiedy będziesz jej potrzebował. Pamiętaj, karma wraca.
m_x pisze mocno ale słusznie23.07.2017, 18:59
Niektórych bardziej od aborcji, szokuje forma przeciwstawiania się jej( w obrazie i wypowiedzi). Czy ktoś potrafi sobie wyobrazić siebie na tym zdjęciu z bilbordu i tym samym pojąć, że byłby pozbawionym życia? Najlepiej usuńmy bilbord i niech nas nie razi swą drastycznością, wielu uzna, że problemu nie ma.Ważniejsze od poszanowanie życia, fanatykom wolności szaleństwa, wydaje się poszanowanie miejsc publicznych( a może i domów publicznych już to było na Podhalu).
Ewa23.07.2017, 15:00
m_X... Widzę, że pełna kultura wypowiedzi? Szkoda rozmawiać z takim szambem. Skończyłeś chociaż podstawówkę?
jack23.07.2017, 07:40
do wszystkich m_X to zapi....... pisior nie dziwcie się formie jego wypowiedzi ..
e223.07.2017, 00:11
do "m_x" Co z Ciebie za człowiek? Nie szanujesz innych, bluzgarz na ludzi ,którzy mają odmienne zdanie, kto Ciebie wychował? i na kogo? Szanuj innych , którzy mają prawo mieć inne zdanie! Co za hipokryzja!Co za zakłamanie! Pamiętaj każy ma prawo do życia! i każdy ma prawo do odmiennego zdania! A Tobie nie wolno obrażać ludzi! To,że ktoś nie chce oglądać drastycznych scen, to nie znaczy ,że jest za aborcją. Jest człowiekiem wrażliwym, przestrzega wszelkich norm i zasad, przestrzega przykazań, ale nikogo nie obraża , nie bluzga tak jak Ty! Trochę kultury!!!
gienek22.07.2017, 23:45
ja tylko nie potrafię zrozumieć jakim ścierwem trzeba być ?! jaką szmatą ?! żeby własne dziecko ZAMORDOWAĆ ! ! ! potrafi mi to ktoś wytłumaczyć ?
m_X22.07.2017, 23:00
xx..bajeczek to ci d*** nawkładali rodzice którzy niestety /.../ ale jest jeszcze eutanazja - masz szanse. Poza tym " domorosły chirurgu" g*** wiesz i g*** widziałeś, tym bardziej jak wygląda operacja raka żołądka. I jeszcze jedno, skoro to g*** jest dla ciebie sztuką to mam nadzieję że z takim samym zapałem będziesz wspierał"sztukę" o pedofili Mahomedzie i /.../

Naruszenie regulaminu. Moderator.
ceper22.07.2017, 22:21
A kto się tym przejmuje.Porządny człowiek o aborcji nie pomyśli.A jakaś kretynka co wpadła jak będzie chciała usunąc to ma gdzieś bilbordy i ta kto zrobi.A turyści chcą oglądać widoki a nie reklamy i drastyczne bilbordy.Ja jestem przeciwko aborcji ale to niech wezmą się za lekarzy którzy to robią.Niech pomagają ubogim w wychowywaniu dzieci.Ale nie.trzeba wykarmić tłuste d*** pisowców na wiejskiej.
e222.07.2017, 22:05
Do "xx" masz 100% racji! Podzielam Twoje zdanie! Ja bym jeszcze dodała, że ta cala chora organizacja wystawiajac takie bilbordy - obrażają nasze uczucia / nie religijne/ ale etyki i dobrego smaku. To tak jakby ktoś na widok publiczy wystawił drastyczną pornografię. Zmuszeni jesteśmy wszyscy to oglądać; zwłaszcza dzieci!Ktoś chce to oglądać niech sobie oglądają ale w swojej organizacji, ja nie mogę być zmuszana do oglądania drastycznych scen. To powinno być natychmiast zdjęte, a organizacja ukarana, no ale im też wszystko wolno,są po za prawem??
Kb22.07.2017, 20:00
Przecież ten bilbord nadal jest przy Zakopiance...
xx22.07.2017, 17:48
@m_X - Ciebie zmuszają do płacenia na teatr, a mnie na kościół. Jakoś nikt mnie nie pyta czy chce finansować księży albo ich ?świątynie opatrzności?. Może wolałbym za te pieniądze żeby ktoś wyremontował kilka dróg albo dofinansował wyksztalcenie dzieciom z ubogich rodzin. Na tym polega równość wobec prawa, ze są pieniądze na to żebym ja mógł sobie iść do teatru obejrzeć sztukę a ty posłuchać bajeczek w kościele.
Jak już porównujesz to coś co wywieszono z teatrem, to czy byleś i widziałeś sztukę o której piszesz? Wątpię, ze wogóle kiedykolwiek widziałeś budynek teatru. Opowiadasz co Ci w głowę wrzuciła propaganda. Różnica jest taka, że idąc do teatru jestem świadomy co będzie tam wystawiane i do kogo skierowana jest sztuka. Wszystko odbywa się za zamkniętymi drzwiami w gronie osób zainteresowanych i świadomych. W tym przypadku ktoś nachalnie podsuwa mi pod nos drastyczne obrazki, które silą rzeczy moje dzieci też mogą zobaczyć. Jeśli chcesz używać porównań z teatrem to powinieneś sobie taki plakat powiesić w salonie zamiast TV i oglądać co wieczór. Wtedy nikt nie będzie miał do Ciebie pretensji.

A tak wogóle to operacja raka żołądka tez wygląda drastycznie. Czy mamy rozwieszać plakaty obrazujące ten proces i w konsekwencji zakazać wszelakich operacji? Nikt Cię nie zmusza do korzystania z osiągnieć współczesnej medycyny, więc nie narzucaj swojej wizji świata wszystkim dookoła. Widzę średniowiecze wciąż żywe.
o22.07.2017, 16:03
Bilbord szokuje a skrobanka już nie !!!!!!!
m_X22.07.2017, 15:33
M.K..idź /.../ bo pi*** jak potłuczony. A fanatyków to sobie w rodzinie szukaj. Prawda w oczy kole?? Ty myślisz że mordowany płód to sobie "znika"? Niektórym debilom warto pokazać jak to naprawdę wygląda...tyle że do niektórych to nie dociera i szczekają że jest do czegoś zmuszany- jesteś duży, przeżyjesz,a dzieci niech zamkną oczy. Taki sam głośny byleś jak"Klątwę" wystawiali? Pewnie powiesz że do obejrzenia tego g*** nikt nikogo nie zmuszał ale mnie k*** zmuszają do płacenia pieniędzy na dotacje dla tego teatru i wystawiania tego szamba!!!
mieszkanka22.07.2017, 15:12
MK no fakt taki bilbord to przegięcie ale czy mi sie wydaje czy Ty bylabys zdolna do aborcji ? Tak to napisałaś że mam takie wrażenie. ...
Przetrwanie gatunku22.07.2017, 15:09
Nie szokuje mnie osoba która dokonała aborcji szokuje mnie osoba która może mieć potomstwo a nie decyduje się na to np księża siostry zakonne .czy mają jakiś problem z prokreacja ?wtedy dowiedzą się ile trzeba poświęcić żeby wychować dzieci
Ewa22.07.2017, 14:29
Chorzy ludzie!!! Szkoda, że urodzone dzieci już przestają ich obchodzić...
M.K22.07.2017, 14:19
Teraz pomysłodawcy tego chorego pomysłu powinni trafić przed sad. jest ustawa o poszanowaniu miejsc publicznych i średniej klasy prawnik powinien im wybrać jajca. Co mnie obchodzą ich makabryczne wizje zamroczone krwawymi skrzepami . Kraj jeszcze wolny. Jak chcą mogą sobie wytapetować w tym temacie sypialnie,jadalnie czy co tam jeszcze im fantazja podpowie. Ale nie zmuszać mnie i moich dzieci do oglądania rozćwiartowanych szczątków martwego płodu. Do czego się ci fanatycy jeszcze posuną? Nadawanie imion plemnikom ? A może sex tylko przy świadkach i konieczny protokół z podpisami że nie był to stosunek przerywany . Miejsca przy drodze sporo .Brakuje tylko rozumu i odpowiedzialności.
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl