14.08.2017, 12:00 | czytano: 4544

Awaria świateł na moście w Białym Dunajcu

Fot. Marcin Szkodziński
Sygnalizacja świetlna, która steruje ruchem wahadłowym na moście na zakopiance, raz działa, raz nie. Ruchem na moście kieruje policja. Wezwano serwisantów, ale minie trochę czasu, zanim przyjadą i zajmą się awarią.
Światła na moście w Białym Dunajcu to pierwsze z utrudnień jakie napotykają kierowcy jadący z Nowego Targu w kierunku Zakopanego. W związku ze złym stanem mostu oraz zbyt wąską nawierzchnią wprowadzono w tym miejscu ruch wahadłowy. Przymusowy postój na czerwonym świetle sprawia, że tworzą się tu korki sięgające czasem kilku kilometrów.
ms/
zobacz także
komentarze
bibi15.08.2017, 10:16
tak szczerze to wszyscy chcą zarobić na turystach ale trzeba dać cos od siebie !!!
Asterix15.08.2017, 00:57
Na ten most to trzeba wezwać saperów a nie serwisantów,wysadzić w powietrze,zrobić przeprawę pontonową i po problemie a nie dziadować już chyba trzeci rok.Porażka.
brunhilda14.08.2017, 20:53
Banda nierobów włodarzy wybranych przez mieszkańców którzy kompletnie nie robią nic w żadnej pilnej sprawie dla naszego regionu do tego dołączyły kubusie puchatki o małych rozumkach czyli naczelni z GDDKiA i mamy kilometrowe korki przy wjezdzie do Zakopanego z każdej strony remont drogi ruch wahadłowy w sierpniu w miesiącu który ściąga największą liczbę turystów pod Giewont w ciągu roku ...chcieli dać w du...e i ceprom i góralom a w Chochołowie trwa naprawa drogi do przejścia, drogi w idealnym stanie ...na pewno tym powinna zająć się prokuratura ...a do tego brak parkingów w Zakopanem prawie żadna komunikacja miejska jednym słowem ludziki na państwowych posadkach którzy nie robią nic bo nie mają o niczym pojęcia ...a gdzież są teraz ci szlachetni rycerze od smogu? nie widzicie problemu spalinowego ?nie ma teraz kongresu oszołomów smogowych w Nowym Targu? takie spalinki to pewnie nic nie znaczące bzdzinki
popis14.08.2017, 19:43
Skoordynować policyjny ruch kierowany niech coś robią nie siedzą zamaskowani z suszarką i nabijają kasę za 10 km więcej Pozdrawiam.Jechałem w NT ul.Waksmundzką w niedzielę a tam z świecznikiem stali i znów wszyscy byli podejrzani o spożycie alkoholu bo wszyscy dmuchali.Proponują zapoznać szczegóły kontroli.Bez powodu ,bez przedstawienia się,nie rozumuję tego>dmuchnij pan i to wszystko.Na szczęście mam to nagrane jako tako
ej kierowiec14.08.2017, 18:15
Telo dorobicie z tą Białką, że juz nikt nie będzie tu chciał jechać !!!
Korki jak fix, co chwila, a smród spalin ze okien nie otwierać !!
kierowiec14.08.2017, 16:48
jechać ,przez Białkę , pusta droga , a nie siedzieć w korkach , ja każdy dzień taj jeżdżę i oszczędzam co najmniej pół godziny
Brak koordynacji14.08.2017, 15:09
... a w Poroninie puścić ruch wahadłowy w szczycie sezonu turystycznego, to kogoś POje**ło.. Nie dało sie 2 tygodnie wcześniej albo dwa później... Ej drogowcy, wykonawcy z myśleniem bakier a władza też ma wszystko zdaje się doo**ie.
będzie płynniej14.08.2017, 15:05
POgoda piękna, niechże się Policja dla regionu i turystyki troche POświęci...
baciok@14.08.2017, 14:52
Do nick poinformowany
Cytat ,,baciok@ jakbyś był dobrze poinformowany to Wójt Białego Dunajca nie ma nic do tego bo most należy do GDDKiA w Krakowie bo to droga wojewódzka i to oni decydują o tym".
Wójt nie ma nic do tego!!!!!!!!!. Rozśmieszasz mnie!!!!!. Mostek jest na jego terenie. Niech zorganizuje jakieś spotkania w tej kwestii. Niech ruszy gdzie trzeba, aby problem rozwiązać. Pod jego bokiem ludzie stoją w kilometrowych korkach. Pewnie patrzy z Urzędu Gminy.
Z Kościeliska14.08.2017, 13:55
Ja pier...ę na to miejsce to tylko bombę atomową puścić... Takie mam jedno pytanko - jak długo będzie taka organizacja ruchu na tym moście??? Jak długo jeszcze cała Polska się będzie śmiać?????????????
poinformowany14.08.2017, 13:53
baciok@ jakbyś był dobrze poinformowany to Wójt Białego Dunajca nie ma nic do tego bo most należy do GDDKiA w Krakowie bo to droga wojewódzka i to oni decydują o tym.
gazda z galicowej grapy14.08.2017, 13:48
Panie starosto tatrzański obecny , krytykę wylewał pan na poprzednika , a co pan zrobił przez trzy lata - NIC.Obiecywał pan cuda i co . Widać jak NA DŁONI ,ŻE MAŁO NIE JEST PAN LEPSZY , A JESZCZE GORSZY , BO WSZYSTKO SIę ZA PANA WADZY PSUJE , NAWET ŚWIATŁA SIę PSUJĄ I WSZYSTKO STOI , nawet ruch na zakopiance stoi i to w dwóch newralgicznych miejscach zakopianki .
baciok@14.08.2017, 12:14
Panie Wójcie Biołego Dunajca czemu robicie takie przeszkody? K.... ja już nie moge jak jade przez ten mostek.
Zobacz pełną wersję podhale24.pl