17.08.2017, 10:45 | czytano: 3603

Nie widać końca remontu drogi między Czarnym Dunajcem a Zakopanem

Fot. Piotr Korczak
W Koniówce i Podczerwonem drogowcy kończą budowę chodników. Remontowana była kanalizacja, w wielu miejscach jest więc pozrywany asfalt.
Ponieważ remont prowadzony jest na bardzo długim odcinku, drogowcy nie są w stanie zapewnić płynnej regulacji ruchem. Kierowcy muszą więc sobie poradzić sami, przepuszczając się nawzajem w węższych miejscach.


Remont w Podczerwonem to dopiero początek utrudnień na tej trasie. W planach Województwa Małopolskiego jest modernizacja całego odcinka z Zakopanego do Raby Wyżnej.rk-w/ zdjęcia Piotr Korczak
komentarze
brunhilda18.08.2017, 15:15
A co na to jego wysokość były senator z Podczerwonego który przez tyle lat skutecznie blokował budowę chodników w swojej wsi ...do kogo się teraz odwołuje do Brukseli czy pisze do sra...yka ? jak to dobrze że my we wsi takich,, garniturków,, nie mieli bo chodniki mamy już 20 lat...
tex18.08.2017, 08:57
Super, że robią te chodniki!Pewnie jeszcze zejdzie im z 2 miesiace łacznie z asfaltem. Ale sposób w jaki wykonywana jest przebudowa woła o pomstę do nieba. Na braku metody i organizacji tej przebudowy drogi tracą wszyscy. Wykonawca, mieszkańcy i przejezdni co niszczą sobie pojazdy.
kierowca17.08.2017, 23:34
Rację ma miejscowy.Tez mieszkam w podczerwonym.Wszyscy się cieszymy na chodnik.Od zakopanego do Czarnego Dunajca tylko u nas nie było chodnika.A ze Biały Dunajec zakorkowany?Sami jesteście tego winni.A kto zablokował budowę mostu ?Tyle czasu nic nie robią .W tym czasie wiele innych mostów na podhalu powstało.Po za tym wiele korków i zatorów jest robionych przed d...kierowców.Sami mieszkańcy pomimo alternatywnych dróg musi się wpakować na zakopiankę swoją szkapą lub zdezelowanym ciągnikiem i się wlecze mając gdzieś ze robi zator na drodze.
miejscowy17.08.2017, 22:47
Czekamy na te chodniki od parunastu lat, i mamy czekać dalej bo węzeł w Poroninie robia? A Biały Dunajec zawsze stoi. Roboty ida w bardzo dobrym tempie, co dzień widać, ze chodnika przybywa. Po prostu trzeba przecierpieć jedno lato żeby sie lepiej jeździło.
Marszel17.08.2017, 18:01
Najlepiej rozkopać 2ga dojazdową drogę do Zakopanego..
Nie dość że Biały Dunajec stoi Poronin masakra...
Kto na to pozwolił
asdfghj17.08.2017, 12:36
ale się ruszają - podatnik zapłaci za przeciąganie roboty i za dniówki ociągania - Bravo dla CZ.Dunajca
Zobacz pełną wersję podhale24.pl