31.08.2017, 10:21 | czytano: 2839

Gronkowska odwołana, Garbulińska powołana. Miłe słowa i podziękowania na pożegnanie (zdjęcia)

Fot. Piotr Korczak
ZAKOPANE. Zgodnie z zapowiedziami, Rada Powiatu Tatrzańskiego odwołała ze stanowiska skarbnik Joannę Gronkowską (na zdjęciu). Na jej miejsce powołana została Zofia Garbulińska.
Starosta tatrzański Piotr Bąk podziękował odchodzącej skarbnik za 2,5 roku pracy w Starostwie Powiatowym w Zakopanem. Zwrócił uwagę na fakt, że Joanna Gronkowska poza sumiennym wykonywaniem swoich obowiązków, angażowała się bardzo w sprawy wykraczające poza jej stanowisko. Jednym z jej projektów był klaster energetyczny. Współpracowała również przy projektowaniu oferty kupna Polskich Kolei Linowych.
Joanna Gronkowska, która skarbnikiem została w 2015 roku, złożyła rezygnację z powodów osobistych.

Na jej miejsce Rada Powiatu Tatrzańskiego powołała Zofię Garbulińską (ostatnie zdjęcie w galerii poniżej), dotychczasową naczelnik Wydziału Finansowo-Budżetowego w Starostwie Powiatowym w Zakopanem.

rk-w/ zdjęcia Piotr Korczak
zobacz także
komentarze
lach31.08.2017, 23:27
A ja ze swej strony chciałem zwrócić panu staroście tatrzańskiemu uwagę na fakt że jest on służącym którego poprzez wolne i demokratyczne wybory społeczeństwo dopuściło do pełnienia służby publicznej, bo do służenia społeczeństwu sprowadza się piastowane przez niego stanowisko. Jako obywatel, który tyle już razy, przez wiele ekip i kadencji po 1989 roku, był oszukiwany przez ludzi którzy pchali się do służenia społeczeństwu a potem zdradzali, mam pełne prawo podejrzewać że miał tu miejsce jakiś przekręt przy zmianie osoby skarbnika, skoro zrobiono to tak błyskawicznie i za prawie że zamkniętymi drzwiami. Obym się mylił, niech zwycięży siła demokracji gdy niebawem okaże się że świetną osobę zastąpiono jeszcze lepszą, co przełożyło się na wzrost zaufania narodu-suwerena wobec władzy, która jest do tego aby narodowi-suwerenowi służyć.
znajoma ze studiów31.08.2017, 21:55
Zosia gratulacje
ciekawski31.08.2017, 21:50
a gdzie te zdjęcia

Pod tekstem. Moderator.
Zobacz pełną wersję podhale24.pl