25.11.2017, 13:38 | czytano: 1991

Zarząd Aeroklubu Nowy Targ otrzymał absolutorium

Fot. Robert Miśkowiec
NOWY TARG. Walne zebranie sprawozdawczo-wyborcze Aeroklubu Nowy Targ przebiega w sprawny sposób. Członkowie wysłuchali kolejnych sprawozdań, w których podkreślano dobrą współpracę i aktywność klubu, a na koniec jednogłośnie udzielili absolutorium ustępującemu zarządowi na czele którego stoi Paweł Kos.
Nikt nie miał zastrzeżeń do pracy zarządu w mijającej kadencji. Żadnych uwag nie miała też Komisja Rewizyjna.
- Ten sukces, który dzisiaj zatwierdziliście w głosowaniu, to wasz sukces. Jako zarząd bez was, członków, którzy się angażujecie, nic nie moglibyśmy zrobić - powiedział po głosowaniu prezes Paweł Kos. - To oznacza, że nasz wysiłek, pomimo wielu trudności nie poszedł na marne.- W poprzednich latach bywało różnie w naszym aeroklubie. Przekładało się to na aktywność ludzie zewnątrz. ANT posiada największy, najbardziej atrakcyjny przyszłościowy areał. Jest to coś, o co trzeba walczyć, żeby utrzymać i rozwijać działalność klubu - mówił Janusz Tarnowski. Dodał, że klub musi bronić się przed zakusami osób, które chcą uszczknąć coś z tego wielkiego areału, a najlepszym sposobem na to jest rzetelna praca i rozwój klubu.

r/
komentarze
mag26.11.2017, 15:10
To jakaś kpina. Jak jeszcze raz usłyszę o Tarnowskim to zacznę kopać dół łyżkę od kawy. Ten człowiek ma jakieś hamulce ,czy myśli ze jest takim cud -akrobatą i nikt nie wi jakimi nićmi szyje.Żenada. O Kosie to nawet mi się pisać nie chce.
do Wszystkich26.11.2017, 10:58
Nic nie wicie o lotnictwie , Lotnicy są potrzebni , szkolenia konieczne , lotnisko musi się rozwijać . A te niedoróbki i pozostałości to za czasów PRL i PO
Góral z Polski26.11.2017, 09:15
ja powiem tak. co jakis czas czasem codziennie patrze na kamerke na lotnisku i co widze?
czasem cos sie dzieje jakis ruch czlowiekow, najlepiej jest podczas deszczu :) jak by jeziorka byly na placu lotniska hehehehe tylko rybakow brakuje wtedy.
uwazaj ze na lotnisku powinny byc inwestycje a co wazne ruszyc z ruchem malych samolotow, plyta itp i Nowy Targ rosnie.
eva26.11.2017, 08:19
To ci dopiero trybun ludowy z tego pana Tarnowskiego. W każdych okolicznościach ta sama demagogia - praca i rozwój!. Tylko co z tym gwarantowanym przez niego rozwojem miasta realizowanym przez ekipę pana Watychy, pani Steg, pana Wojtaszka (beka śmiechu) i praca samego radnego na rzecz Nowego Targu (salto mortale z przyklaskiem). Chłop najwyraźniej już wszystko zapomniał, a z obietnic zostało tylko koryto.
Do anka25.11.2017, 20:14
Anka może sama też latasz na smigle to ci nie przeszkadza...
Anka25.11.2017, 17:21
Krzysiek, nie próbuj mówić za wszystkich mieszkańców, bo nie wszyscy mieszkańcy podzielają Twoje poglądy!!!. Nocne loty były od dawna i w zasadzie mało komu przeszkadzają. A jeśli nawet, to nie żyjemy w próżni i nocne loty nie są wcale aż tak bardzo dokuczliwe.
Krzysiek25.11.2017, 16:27
My mieszkańcy mamy zastrzeżenia. Może wreszcie przestaniecie egoistycznie patrzeć na zaspokajanie waszego hobby a zauważycie ze są ludzie, którzy mieszkają! mam dość nocnych lotów! Kos niech se bierze te samoloty do domu
alik25.11.2017, 15:03
Areoklub NT to obecnie totalna "DZIURA" na mapie Polski - duża łąka i prawie nić więcej gdzie trawa po pas. Na niebie NT Nic się prawie cały rok nie dzieje poza piknikiem lotniczym /dzięki dobroduszności mieszkańców/.
Aby zarabiać to trzeba szkolić osoby w kat. LOTNICTWA. Obecnie kursy "ful wypas" są ale Na Słowacji i to dużo taniej i na dużo lepszym sprzęcie.
Cały zarząd winien DOPŁACIĆ do powolnego UPADKU Areoklubu NT.
bingo25.11.2017, 14:50
Jakby przyszedł ktoś z zewnątrz z zakusami czy też bez to z pewnością pogonił by to towarzystwo wzajemnej adoracji . Najwyższy czas przewietrzyć te zwarte szeregi. A taki zewnętrzny powiew jak najbardziej wskazany.
Nieulotny225.11.2017, 14:26
Nikomu nic się nie podoba, wszyscy mówią, jak to jest w klubie źle, aż w końcu wychodzi na to, że jest wszystko w porządku i nadal będzie taka sama beznadzieja, jak do tej pory... Żal.
.25.11.2017, 14:13
Tarnowski już szuka gdzie może zarobić? Szuka spadochronu jak mu nie wyjdzie z Bakalarzową, Rajskim, Glonkiem i resztą ekipy w najbliższych wyborach?
mieciu25.11.2017, 14:01
Totalna porażka, inaczej kpina
Emma25.11.2017, 13:56
Co ten Tarnowski bredzi? Znalazł się obrońca klubu. Wróg czai się wszędzie? Jakbym słyszała Antka z wypiekami na twarzy. Istny obłęd.
Zobacz pełną wersję podhale24.pl