04.12.2017, 18:33 | czytano: 7209

TVP i Zakopane ogłosiły gwiazdy Sylwestra z Dwójką na Równi Krupowej

Fot. Anna Karpiel-Semberecka/UM Zakopane
Telewizja Polska i miasto Zakopane podczas konferencji prasowej zaprezentowali gwiazdy tegorocznego Sylwestra. Są wśród nich m.in. Maryla Rodowicz, Modern Talking, Margaret, Sławomir, a także Zenon Martyniuk i Bayer Full. Tajemnicą pozostaje nadal to, kto będzie największą z gwiazd, jakie wystąpią 31 grudnia w Zakopanem.
Thomas Anders z Modern Talking zaśpiewa swoje największe przeboje, m. in.: „You're My Heart, You're My Soul”, „Brother Louie" czy „Cheri Cheri Lady". Wystąpi także legendarny Limahl, którego plakaty wisiały w domu każdej nastolatki w latach osiemdziesiątych z przebojami: „Never ending story" czy „Too shy". Do hitów, które nigdy nie przeminą niewątpliwie należy „One way ticket" zespołu Eruption, który również zabrzmi pod Giewontem. Listę artystów z zagranicy uzupełnią propozycje z najnowszych notowań list przebojów. Duet Filatov&Karas stworzył jedną z najczęściej odtwarzanych piosenek w europejskich stacjach radiowych: „Time wan`t wait". Ten przebój zabrzmi w sylwestrową noc, a wykonawcy zaśpiewają także „Don't be so shy" czy „Tell it to my heart". Do tego zestawu zagranicznych gwiazd należy dodać Uniting Nations i ich wielkie hity „Ai No Corrida" czy „Out of touch".
Maryla Rodowicz niewątpliwie zaskoczy niekonwencjonalnymi duetami i aranżacjami muzycznymi swoich największych hitów. Z kim tym razem zaśpiewa? To niespodzianka.

Podczas Sylwestra Marzeń z Dwójką nie zabraknie największego tegorocznego przeboju z Zakopanem w nazwie. „Miłość w Zakopanem" Sławomira & Kajry to piosenka bijąca największe rekordy popularności. Sławomira oczywiście zobaczymy na zakopiańskiej scenie nie raz, a góralski klimat zadba również Zakopower. Ich największe przeboje wprowadzą wszystkich widzów w podhalański klimat i sprawią, że nawet przed telewizorami poczujemy się jak pod Giewontem.

Usłyszymy ponadto: Anię Dąbrowską, Krzysztofa Cugowskiego, Margaret, Michała Szpaka, Urszulę, Red Lips, Bolter, Rafała Brzozowskiego, Barbarę Kurdej-Szatan i Rafała Szatana, Norbiego, Gromee, Wandę i Bandę, Kombi, Anię Wyszkoni oraz największe gwiazdy disco polo: Zenona Martyniuka i Bayer Full. O oprawę muzyczną zadba także Pszona Band. Kto będzie największą gwiazdą imprezy sylwestrowej pod Giewontem? Tego organizatorzy jeszcze nie ujawniają.

Imprezę w Zakopanem poprowadzą Barbara Kurdej Szatan, Tomasz Kammel, Rafał Brzozowski, Izabela Krzan oraz Adam Zdrójkowski. W wyjątkowej roli widzowie zobaczą także Norbiego. O choreografię zadba Agustin Egurolla i towarzyszący mu tancerze. Reżyserem widowiska będzie Konrad Smuga.
Współorganizatorem Sylwestra Marzeń z Dwójką jest miasto Zakopane.

oprac. r/ materiały prasowe
zobacz także
komentarze
lol08.12.2017, 21:27
Warszawianka - Taka z Ciebie "warszawianka" jaka ze mnie baletnica, kto z Warszawy, Poznania czy z jakiej kolwiek innej wsi oddalonej +100 km czyta portal regionalny odległego regionu z którym mało się ma wspólnego xD
To tak jakbym ja czytał regionalny portal z Roztocza czy Podlasia xD
Jesteś zwykłym trollem i tyle w temacie :D
paralż06.12.2017, 15:33
Fajnie,naprawdę ,,gwiazdy,,.Most w Białym Dunajcu,,,zakopianka,, tego najazdu nie wytrzyma.
zako-pion05.12.2017, 17:50
@warszawianka : właśnie te góry was tu przyciągają i one są tą atrakcją i dla was , bo jeździcie tu i latem i zimą i zawsze jesteście niezadowoleni i macie muchy w nosie . Z wszystkiego i jak najdalej od was . Wszyscy tylko nie warszawiacy, bo nigdy nie wyjeżdżają zadowoleni i dlatego każdy góral mało was lubi , bo nie dacie się lubić na własne życzenie amen .
Warszawianka05.12.2017, 15:43
Do zako pion ...a jakie to macie atrakcje w Zakopanem??? Bo ja nie widzę żadnych skądżeś się urwał? Bliskość gór i nic ponadto was ratuje ...powiedział co wiedział
oh God05.12.2017, 14:17
Skandalem jest, by abonament TV był obowiązkowy, jeśli pieniądze z niego przeznaczane są nie na produkcję kultury wysokiej, tylko wynagrodzenia dla różnych cudaków. Rozumiem, że statystyczny Kowalski nie karmi się Verdim, ale czy naprawdę musimy być skazani na kicz i tandetę? W cywilizowanym państwie większość tych 'artystów' byłaby bezdomna, bo ich tfffurczości nikt by nie kupił. Tymczasem te wyjce w PL mają się świetnie. Socjalizm pełną gębą.
ja sie nie bawie za publiczna kase05.12.2017, 11:10
no to sie zokopiany wykostujom, ale co tam: wazne ze cepry dutki przywiezom
zako-pion05.12.2017, 10:28
Żadna impreza nie może obyć się bez Maryli? Kto jeszcze chce oglądać tą pudernicę po siedemdziesiątce ? W ogóle to wychodzi ,że powtórki zawsze mają mniejszą oglądalność jak premiery . Ta powtórka do której miasto dołoży moc kasy będzie bardzo mało atrakcyjna. Pieniądze wydane i nic z tego nie wyniknie , poza wątpliwą reklamą , której miasto i tak nie potrzebuje , a ponadto ci co tu jeżdżą , to nie po to by oglądać występy marnych artystów , a dla innych atrakcji , na które i tak przyjadą , czy Sylwester będzie , czy nie w Zakopanem .
Z05.12.2017, 04:25
Powtórka z zeszłego sylwestra. NUDA
baciok@04.12.2017, 18:51
Stawiam na Rolling Stones.
ik04.12.2017, 18:38
Skoro to taka tajemnica. I tak pilnie strzeżona to gwiazdą pewnie bedzie jakaś kaczka.
Zobacz pełną wersję podhale24.pl