18.12.2017, 20:42 | czytano: 4650

Paluch i Hamerski opowiadają o dokonaniach PiS-u

Fot. Piotr Kuczaj
Parlamentarzyści z naszego regionu - poseł Anna Paluch i senator Jan Hamerski - spotkali się w Rabce-Zdroju ze swoimi wyborcami, by podsumować dwa lata rządów Prawa i Sprawiedliwości.
Na spotkanie z nimi do sali Teatru Lalek "Rabcio" przyszło ok. 40 osób. - Nie mamy łatwo - mówiła o rządach partii Jarosława Kaczyńskiego posłanka Paluch, wskazując na brak współpracy ze strony opozycji. - Bierzemy się za bary - opisywała.
Mimo to, jak mówiła, "konsekwentnie, spokojnie i z energią realizujemy swój program wyborczy". Do największych sukcesów rządu zaliczyła zlikwidowanie biedy wśród dzieci.

W podobnym tonie wypowiadał się senator Jan Hamerski. On również opisywał i komentował wydarzenia w Warszawie oraz zmiany, jakie zachodzą w Polsce pod rządami Prawa i Sprawiedliwości. Oboje zapowiedzieli, że partia dalej, konsekwentnie będzie realizować to, co obiecała swoim wyborcom.

Nie poruszono tematów lokalnych. W drugiej części spotkania parlamentarzyści odpowiadali na pytania z sali.

r/
Może Cię zainteresować
zobacz także
komentarze
del20.12.2017, 07:42
Burry - masz rację.
zimbor19.12.2017, 21:41
A byłem pewny że na podhalu nie było tylu SBeków ? a więc jest jeszcze sPOro kolobaracji goralenvolk herr Tusk
Łilma19.12.2017, 19:13
Burty pijesz kawę z POomyjarzami? To pij a nie rób wody z mózgu ludziom ...poszli do diabła i niech tak zostanie dołączą do papilotów buu ha ha
Burry19.12.2017, 18:01
panie Skała, jakie mafie paliwowe ? tak konkretnie ile tych mafii, gdzie, jakie pieniądze ? Ziobrowska prokuratura ile ich znalazła ? jedną, dwie, trzy ? ile kasy odzyskali ? kilkadziesią milionów ? jak się to ma do miliardów wydawanych na 500+ ? A jak się ma do przekrętów ujawnionych za czasów PO ? jakoś nie widać żeby nagle było drastycznie więcej.
A Program Przeciwdziałanie Szarej Strefie w Polsce wprowadził w 2014 roku rząd PO. PiS to kontynuje, ale trąbi jakby wszystko tylko sami zrobili.

Kasta nadludzi ? no piękne określenie z "nowogrodzkiego słownika propagandy", a co by miało znaczyć nie wiadomo. Nie wiesz co znaczy ani kasta, ani nadludzie. Ale przecież sens nie ważny, chodzi o zrobienie wrażenia na publice. Niech myśli że to coś gorszego. Z czym ma się kojarzyć - z hitlerowcami ? przecież to oni nazywali się ubermenschami. I co ci sędziowie takiego zrobili że do faszystów ich porównujesz. Bezsensowne hasełko dla ciemnoty.
Przywoływanie do porządku - czyli mają słuchać co minister każe, i wykonać bez gadania. Wtedy będą dobrymi sędziami. To ci życzę abyś miał sprawę w sądzie z takim sterowanym sędzią. O cokolwiek przeciw państwu ( niesłusznie naliczony podatek, zajęcie działki pod drogę, obniżkę emerytury, wydanie pozwolenia...). albo z sąsiadem lepiej ustosunkowanym w pisie - wygrasz na pewno... Nawet gdybyś miał racje, to znajdzie sie taki, co sędziego przywoła do porządku, i swoją racją możesz się podetrzeć.
Reparacje ? może jeszcze za Grunwald i zabory ? Ośmieszasz sie takim myśleniem. Nawet ci co to wygrzebali, ucichli jak się zorientowali, że to bzdura. I nie chodzi o tzw sprawiedliwość ale o możliwości prawne. Tylko niektóre tępe głowy jeszcze o tym marzą. I dziekuj Bogu że nikt tego nie chce ciągnąć, bo jakby Niemcy dla równowagi zażądali odszkodowań za Szczecin, Śląsk, Gdańsk, i całą zachodnią Polskę to byśmy jeszcze sporo musieli dopłacać. A dlaczego chłopie nie chcesz reparacji od Rosji ? albo od Białorusi, Ukrainy, Litwy ? czemu tylko od niemców ? możesz mi to wyjaśnić ? rosjanie nas nie napadli ? nie zabrali połowy kraju?

Jak nie rozumiesz porównania z Białorusią czy Rosją to się tam wybierz... Szybko cię olśni co znaczy wolność osobista, wolność manifestacji, co to są niezależne media, wolne wybory, stabilność prawa, niezależny od rządzacej partii sędzia, prokurator czy policjant.
Dopóki będziesz siedział cicho - będzie znośnie, najwyżej w telewizji naoglądasz się o samych sukcesach prezydenta, rozwijającej się gospodarce i militarnej potędze. Całkiem jak teraz w TVP. Ale piśnij tylko że coś sie nie podoba, to w 15 minut będziesz marzył o takiej Polsce jak za platformy.
Łilma19.12.2017, 17:31
Do Andrzej 48 trzepiecie gaciami boicie się rządów PiS szczujecie ludzi w obronie rzekomo sprawiedliwych sądów a prawda jest taka że sądy to układ mafijny ....i kwiczą bo koryto odbierają ....o co wam chodzi POokemony POopaprane żeby polała się krew bratnia?
%19.12.2017, 17:18
Byłem na tym spotkaniu w Rabce. Poziom żenujący. Do końca nie dotrwałem / jak połowa myślących/ i po pytaniach pana vice burmistrza mnie zemdliło. No z dzióbków sobie spijali. Dziękowanie za pytania.No koło wzajemnej adoracji. Gdzie się te ..........po wyborach podzieją.
fundacja paka/nie byle jaka/19.12.2017, 16:53
Piejo kury piejo. Nie nają KOGUTA. Hej siup. Prawie rok było bezkrólewie na sądeczczyźnie . Prezes małym paluszkiem groził. komisarza przysyłał. Kogut się postawił to został usadzony na wstecznej grzędzie. O tyle mnie to śmieszy co brzydzi. Bo takich Staśków to tam jest od zatrzęsienia i tylko czekać jak się za łby wezmą prezentując tylną część ciała i środkowy palec. Oj będzie się działo. Jak trzepną synusiów to z tatusiów tylko pierze polecą. Jak tak popatrzeć na zeznania majątkowe panów senatorów no to bieda z nędzą z każdego kąta wychodzi. Może by tak szlachetną paczkę im zadedykować. Tylko w tej sytuacji na jaki adres? Bo jak ich z rana smigną panowie w kominiarkach to biydoki na państwowym wikcie w święta zostaną.
Rufio19.12.2017, 16:38
Kazali im jechać do okręgów wyborczych i robić propagandę. Ale do tego trzeba trochę inteligencji, a nie takie miernoty wysyłać na pogadanki z emerytami...
Nie mają łatwo bo opozycja nie współpracuje, biedaczki... dawno się tak nie uśmiałem :):):)
a jak ma współpracować skoro uwalacie każdą poprawkę wniesioną przez kogokolwiek spoza swojej ekipy. Nie dopuszczacie do głosu posłów, z łaski czsem dajecie minutę na wypowiedź której i tak nie słuchacie. A to jak się zabarykadowaliście krzesłami w sali kolumnowej żeby wam nikt z opozycji nie przeszkadzał w uchwalaniu budżetu to już posłanka zapomniała ? dopiero co ujawnione zeznania Terleckiego, waszego marszałka skądinąd, w waszej prokuraturze, pokazują jak traktujecie opozycję.

A co do realizacji programu wyborczego: kto obiecywał podniesienie kwoty wolnej od podatku ? kto obiecywał pomoc dla frankowiczów ? (mniejsza o sensowność , ale obiecanka była), jak się mają misiewicze do wyborczych obiecanek ? Gdzie w programie wyborczym było rozwalenie trybunału konstytucyjnego, upartyjnienie mediów publicznych, likwidacja niezależności sądów, wywalenie z państwowych instytucji prawie wszystkich ludzi niezwiązanych z PISem, lekceważenie wyroków ETS, wojna z Unią, ośmieszanie Polski za granicą, wywalenie większości generałów i zastąpienie ich własnymi pociotkami, gdzie Gowin ministrem obrony ? przecież gdybyście tylko wspomnieli o tych swoich "sukcesach" , to w życiu byście wyborów nie wygrali.
Obserwator19.12.2017, 16:02
Reformy zmierzają w kierunku Korei Północnej, to dobry kierunek.
n19.12.2017, 15:45
biedni ludzie jasiu wnuki bawic a nie bawic sie w polityke a tej pani juz dawno podziekowali
Skała19.12.2017, 15:24
do @ Bury
Bezmyślnie powtarzasz slogany PO. Jaka Białoruś człowieku? To, że pieniądze z mafii paliwowych trafiają do biednych rodzin w postci 500+? A może to, że sędziowską KASTE NADLUDZI przywołują do porządku? Wreszcie kwestia reparacji od Niemiec: trzeba powiedzieć wprost: w końcu ktoś tego zażądał. Czas najwyższy.
Pasierb19.12.2017, 15:24
@życzliwy sąsiad- Jaki życzliwy? Nazywanie zwolnionych nauczycieli nieudacznikami jest skrajnie nieżyczliwe (użyj prawdziwego nicka: troll). Bronisz rządu, który obiecywał 100% zatrudnienie, a mamy tysiące zwolnionych (ten nick do ciebie będzie pasował: pisowski troll). Nie będę się rozpisywał o edukacji, bo nie masz o tym pojęcia, a sądząc po twoim komentarzu to i tak nie zrozumiesz, podkreślę jedynie, że nie masz racji. Masz swój wymarzony rząd, ciesz się póki możesz. Jak się skończy kasa z UE, skończą zasoby wypracowane przez poprzedników, żywność, woda, opał, energia, inflacja, podatki - wszystko pójdzie w górę wtedy zmądrzejesz, tylko wtedy za słowo krytyki pójdziesz siedzieć, bo PRL-owski prokurator na kolanie napisał ustawę o sądownictwie, dzięki której nie jest to już niezależny organ, ale partyjna przystawka. Wy pisaki, porządnych ludzi umiecie obrażać, od komuchów wyzywać - a sami Polskę w komunę wpędzacie! Porażająca głupota...
glaca19.12.2017, 15:14
U senatora Koguta pod Sączem rewizja w mieszkaniu . A synuś siedzi? Kiedy reszta watachy do przystrzyżenia? Panowie i panie parlamentarzyści?
Burry19.12.2017, 14:51
do Skała: dobry kierunek to wschód ? Białoruś, Rosja, Kazachstan... no to masz rację, idą w dobrym kierunku. Tylko za chwilę większość polaków się zorientuje, że im ten kierunek nie pasuje. Władza deprawuje, fakt. Kto wymyślił hasło TKM ? Teraz ku..a, MY! no właśnie ten co jako zwykły poseł trzęsie rządem. Jego zdeprawowała już dawno. A za nim całe środowisko. Hamerski to nie wyjątek.
Burry19.12.2017, 14:42
kto pamięta poprzednie wystąpienie tej pary /.../

Naruszenie regulaminu. Moderator.
$19.12.2017, 14:40
Kto na nich głosował? Co za ekipa. Kiedy odpowiedzą za zniszczenia jakich co dnia się dopuszczają na tym biednym państwie i otumanionym propagandą sukcesu narodzie?
baciok@19.12.2017, 14:28
Do nick życzliwy sąsiad. Nie trafiłeś. Żona dalej pracuje w szkole, nawet w tym roku dostała sporo nadgodzin. Miewa sie dobrze.
życzliwy sąsiad19.12.2017, 14:00
@baciok - chłopie w pkt 6 - zwolnili w oświacie wielu nieudaczników i zbędnych nauczycieli , a ,że akuratnie dostało się twojej kobicie , to nie generalizuj i nie szczuj na PIS , bo na pewno 500 + nie oddajesz , tylko bierzesz systematycznie . i skończ z ta propaganda pełowską . Jużeś rządził 8 lat - odpocznij troszkę .
Zatroskany19.12.2017, 12:10
Nie napiszę co myślę o tej dwójce, ale polityka tej partii powinna w przyszłości zostać dokładnie zbadana pod kątem prawnym, a winni przykładnie ukarani za rozwalenie dobrze rozwijającego się państwa. W zaledwie 20 lat od upadku komuny, żyjemy na poziomie o jakim uprzednie pokolenia nawet nie marzyły, nadrobiliśmy w tym czasie 50 lat komuny, czas w którym zachód się normalnie rozwijał. Ale dla władzy, własnej satysfakcji grupa oszołomów wszystko rozwaliła. A my to musimy jeszcze finansować. Partia Idiotów i Szkodników powinna zostać zdelegalizowana i przykładnie ukarana.
szary19.12.2017, 12:08
do do janekz: bidoku, uwierzyłeś w to co mówią w TVP ? podwyżki cen wody będą stąd że rząd nałożył na wodę opłatę środowiskową a dla firm opłatę za każdy dzień wydobywania wody. Więc samorządy nie mają wyjścia tylko muszą podnieść ceny wody. To typowe dla PISu - mówić że nie podnieśli niczego bo wsłuchali sie w głos suwerena, a jak coś wzrosło to nie ich wina tylko samorządu. A tak w ogóle to wszystko wina Tuska.
człowiek szary19.12.2017, 11:58
Pomijam sympatie polityczne, senatora Hamerskiego nie słyszałem, bo on chyba jest wyłacznie od wciskania guziczków zgodnie wytycznymi partyjnymi. Ale za to pani posłana widoczna jest i wypowiada się na każdy temat. To akurat nie dziwi, bo absolutnie na niczym się nie zna. Mówi, co wie, ale nie wie, co mówi. Każda jej wypowiedź, to delikatnie jakiś strumień "myśli nieuczesanych". Sądząc po historii podhalańskiego parlamentaryzmu:):):) to jeszcze byliśmy znani z głosowania na 4 ręce ... Czy na Podhalu, Spiszu i Orawie naprawdę nie ma ludzi, którzy jednak mają COŚ do powiedzenia i postępują godnie?
tak19.12.2017, 11:30
he he - mordę to MASZ TY.
Skała19.12.2017, 11:02
Reformy w państwie idą w dobry kierunku i widac pozytywy. Niestety PiS ma w swoich szeregach takie fałszywe i pazerne persony jak Hamerski, więc wpadki będą to rzecz nie do uniknięcia. Ludzie są tylko ludźmi, a władza deprawuje .
do "do Bacioka"19.12.2017, 11:02
Zmień kanał w telewizji bo nawet oni tego nie mogą oglądać :)))
wtedy może coś pojmiesz :))
Posłuchaj biskupa Pieronka .
Antysmog19.12.2017, 10:56
Zapomniałem dopisac o antku ale to historia długa ale to co co zrobił z wojskiem i generalami powinien trafić do pierdla i to na długie lata
baciok@19.12.2017, 10:53
Do nick do Bacioka
Odpowiadam na twoje punkty
1. pozostałych też się dociska. Vat oddaje się miesiącami
2. kwota podniesiona. Chyba śnisz. Może dla tych co zbierają złom(nikogo nie obrażając)
3. w przygotowaniu. Co w przygotowaniu. Jak obniżą koszty pracy to stanę się gorącym zwolennikiem PiSu
4. no cóż... Polacy nic się nie stało. Tylko ceny poszły w górę. Cieszymy się strasznie.
5 Dajże jeszcze trochę czasu-nie da się wszystkiego zrobić od razu To po co obiecywać. Pytaj się ludzi chorych jacy są zadowoleni.
6.zawsze bajzel po pewnym czasie się układa. Tylko my za to płacimy.
7. żądajac reparacji idziemy na wojnę? reforma armii nie jest wypowiedzeniem wojny Rosji, z resztą sąsaidów stosunki co najmniej dobre. W tym punkcie pełen Matrix
8. zależy jakie media włączasz Tak Ci odpowiem propaganda podstawą sukcesu
9. Frazes Człowieku komuna tak samo osaczała. Była jedynie jedna słuszna linia partii i towarzysza I sekretarza.
Ja tez jeżdzę na Słowację. A ja nawet do Czech jeszcze i tam dopiero jest luz.
jak nie możesz w Polsce nie dyskutować o polityce to świadczy wyłącznie o Twoich "szerokich" horyzontach :)
Odpowiadam. Moje szerokie horyzonty zostaw mnie.
pozdrawiam
mały karakan19.12.2017, 10:49
@ janekz
Podwyżki cen wody to efekt rządu który podniósł opłaty środowiskowe. To skutki majstrowania w Prawie Wodnym...

Baciok@, masz 100% racji ale szczególnie pokolenie wychowane za PRLu nigdy nie zrozumie pewnych prawidłowości dotyczących najprostszych zasad ekonomii.

Jak się człowiek sam nie wysilini doedukuje to nic nie będzie wiedział bo szkoła w tym kraju nie jest od tego by uczyć tylko po to by nauczyciele mieli pracę.
Antysmog19.12.2017, 10:28
Do do bacioka łżesz skąd wzieli pieniądze na 500 plus w 2016 i i do polowy 2017? z tego co wypracowali przedsiębiorcy wcześniej vatu nie pozwracali,kwota wolna od podatku-śmiech na sali proszę poczytać dla kogo,jaka reforma zdrowia??syropy dla dzieci drożeją z 3 zł na 700,a jakie koleji radiwił do zmiany,oświata chaos i burdel zwolnienia nauka na 3 zmiany program katastrofa, wojna z unią 27 do jednego i syriusz wolski, i komisaja wenecka,ingerencja w nasze życie wraz z kościiołem,in vitro itd zanim zaczniesz bronić tych pazernych na kasę jeł...pow poczytaj a dzisiaj przeszukuja biura senatora z pisu koguta bo synek /.../ zastanów sie

do janekz19.12.2017, 09:17
łżesz, ministrowe nie dostali żadnych odpraw

podwyżki cen wody zdaje się nie zależą od rządu tylko do samorządu

wychodzi na to ze Ty mydlisz oczy
do Bacioka19.12.2017, 09:14
Baciok
1. zabrało sie mafiom paliwowym, przestępcom oddajacym rodzinom majątki powstałe z przestępstw, wyłudzaczom VAT-u
2. podniesiona
3. w przygotowaniu
4. no cóż...
5 Dajże jeszcze trochę czasu-nie da sie wszytkiego zrobić od razu
6.jaki chaos? tro0che zamieszania,2/3 lata i wszystko się ułoży
7. żadajac reparacji idziemy na wojne? reforma armii nie jest wypowiedzeniem wojny Rosji, z resztą sąsaidów stosunki co najmniej dobre
8. zależy jakie media włączasz
9. Frazes
Ja tez jezdze na Słowację,
jak nie mozesz w Polsce nie dyskutować o polityce to swiadczy wyłacznie o Twoich "szerokich" horyzontach :)

pozdrawiam
rentgen*19.12.2017, 09:11
A ja chciałem zapytać Panią posłankę i Pana senatora: "Kto to jest totalna opozycja"? Proszę o wyjaśnienie tego znaczenia w polityce, bo w słowniku j pol. to sobie znajdę. Sami podgrzewacie atmosfere w Polsce włączając TVP`is. Czy juz nikt nie może mieć innego zdania niż obecna władza, soryy jaka władza? inne zdania niż jednego człowieka. Macie w sejmie paru mądrych ludzi, ale co z tego jak rządzi wami jeden człowiek, otaczacie się ludzmi, którzy mieli doczynienia z PZPR i udajecie że wy jesteście OK a reszta to zło. Debatujecie nocami: po pierwsze anuż któryś poseł z opozycji będzie zmeczony i nie przyjdzie, po drugie: dużo posłów ma inne fuchy w ministerstwach i kancelariach i nie mogliby uczestniczyć w obradach, a po trzecie Polacy w nocy śpią a nie ogladaja obrad.Chciałem zmian chociaż na was nie głosowałem, ale w 2 lata wzięliście się za sądy, trybunały, policję, oświatę, samorządy. Jak się człowiek spieszy..... Kupiliście ludzi 500+, chyba nie widzicie co się dzieje. zal jak kiedys tej kasy zabraknie, bo po roku ludzie nauczyli się żyć z tych pieniedzy i tylko z tych, wystarczy ze gminy nie puszcza przelewów w terminie i telefony sie urywają, wystarczył wam rok
do baciok@
dobrze piszesz, więcej kontrolowania w innych tematach, tych bliższych nam :)
Antysmog19.12.2017, 08:54
Po komentarzach widać jakie poważanie pis ma na Podhalu.Do tych wszystkich negatywnych ocen trzeba dołożyć bandycką ustawę o sądzie najwyższym i krajowej radzie sądowniczej a taraz zabierają się za wybory, zlikwidowanie możliwości glosowania korespondencyjnego dla niepełnosprawnych, możliwość stawiania róznych znaków na karcie wyborczej to skandal, to tylko kilka przykladów tej negatywnej zmiany ...tylko dlaczgo na Podhalu pis ma takie poparcie??Obudżcie sie górale
pieniny19.12.2017, 08:21
Panie Senatorze. a może by Pan zrezygnował z emerytury (ile lat Pan
pobiera wcześniejszą?) bo to wredna komuna Panu zapewniła dobrobyt.
a tak dać coś od siebie a nie klepać po plecach i pie...
szara eminencja19.12.2017, 08:18
Dwie marionetki w teatrze lalek.
lokalnie19.12.2017, 08:11
Jedyna rzecz pozytywna to 500+ , nic innego znaczącego dla społeczeństwa nie zrobili poza utrudnieniami w prawie. Paluchowa tylko pokazuje na otwarciach, które my dokonaliśmy a nie ona, żadna jej zasługa.
he he19.12.2017, 07:29
Uuuu...ale wysyp KODomitów:D:D:D:D . To żeby wam mordy zamknąć - tylko dzięki obecnym rządom nie mamy w Polsce nachodźców zaproszonych przez Merkelową i nie mamy takiego syfu jak na zachodzie. Macie normalnego Sylwestra, nie musicie biegać z obstawą policji, zakładać"antygwałtek" opasek ( wg Niemców chronią przed gwałtem :D:D:D)
Andrzejx4819.12.2017, 06:52
Podpowiem jakie zasługi ma PiS łamanie konstytucji likwidacja Trybunału Konstytucyjnego likwidacja trójpodziału władzy dążenie do dyktatury łamanie wszelkich zasad demokracji szukanie wrogów tak w Kraju jak i poza granicami kraju drożyzna kłamstwo i obłuda na każdym kroku ot zasługi PiS -kaczyzmu
MF19.12.2017, 06:43
Dlaczego gaz i olej opalowy nie jest zwolniony z akcyzy tak walcza o czyste powietrze \\\\\\\'paranoja\\\\\\\'
jaga219.12.2017, 06:03
Pilnujcie tej władzy a Wy się odwołujecie i znowu przywołujecie to jest tylko zmiana miejsc. Ale stare c..y zostają.
PISuar19.12.2017, 05:42
Kto na tych pajacow glosuje?!
Robert19.12.2017, 00:03
Prezent na święta - to jest rachunek za lakarstwa dla emerytów i dla obłożne chorych _ z uśmiechem życzy Jarek, )))))) na stawy polecam dużo galaretki wieprzowej - pomaga n____
men18.12.2017, 23:54
Szkoda gadać... Pani A.P. i jej kadencja w obecnym rządzie to chyba tylko otwieranie uroczystości, przecinanie wstęg, obecność na festynach itp.
jontek18.12.2017, 23:14
A komu oni tą propagande "sukcesu" nawijają, .....
kokeszko18.12.2017, 23:13
Co dostaną emeryci na święta? Bo teraz to jest czysta eutanazja, zwłaszcza przy tych cenach. Zobaczycie przy najbliższych wyborach. Dla księdza pieniądze są, a dla emeryta i lekarza nie.
ocena z Orawy18.12.2017, 23:08
zapomnieli dodać jak to zadłużyli szpital w Nowym targu na 50 milionów zł
jak sprzedali koleje w Zakopanem ?
ale już od lutego rusza kampania przypominająca dokonania tej pary
baciok@18.12.2017, 23:02
Pani Posłanko i Panie senatorze.
Kilka moich uwag:
1. Żeby dać pińcet + to trzeba komuś zabrac,
2. Gdzie kwota wolna od podatku?????
3. Gdzie obniżenie kosztów pracy.
4. Inflacja ruszyla z kopyta
5 Gdzie sensowana reforma służby zdrowia, Leczą się naprawdę ludzi zdrowi bo chorzy cicho odchodzą.
6. Chaos i bajzel w oświacie.
7. Idziemy na wojnę z wszystkimi sąsiadami wkoło.
8. Rano włączając media to czuję się jakby trwalo jakieś oblężenie.
9. Chcecie każdemu porządkować życie.
Jeżdżę na Słowację, Kraj normalny, spokój, piwka można się napić z przyjaciółmi Słowakami bez kłótni o politykę.
Robert18.12.2017, 22:04
Kompletna bzdura- widać poparcie w społeczeństwie ? dla czego nie robią spotkań w swoich lokalach /przez nas opłacanych/ to co "powtarzają jak mantrę" wynikającą z wiary W jarosława to ich trzyma przy życiu.Nie ma reakcji na aktualne zapytania _ wszystko jest dobrze bo jarek tak powiedział a on ma - wizję małego wielkiego człowieczka -
Ludzie ubudzie sie Wiecie o co chodzi ??????????
janekz18.12.2017, 21:59
40stu biednych emerytów się pojawilo aby usłyszeć propagande "sukcesu" buhahaha. Smiech na sali .opowiadają ludzią bzdury cała ta posłanka .Pis to to samo zło co PO tylko w szybszym wydniu.Cekawe czy posłanka sie chwaliła ze zarabali prawa wyborcze niepełnosprawnym pozbawiając ich głosowania korespondencyjnego w wyborach? 500plus dadza a zabiorą 700zł z inej kieszeni.Czy pani wspomniała o podwyzszeniu cen wody czy energi które nam zafundowali cichaczem przykrywajac to zmianamiw rzadzie ktorych tak naprawde nie było.Dla Szydło wymyslili nowy urzad , a starym nowym ministrom trzymiesieczną odprawę za zwolnienie i zatrudnienie na tym samym miejscu!! ludzie przejrzyjcie na oczy wreszcie!! Mydlą wam oczy jak i jedni i drudzy!! Pis to obłuda i fałsz! Pozdawiam.
nie na czasie18.12.2017, 21:56
Przed Świętami ludzie potrzebują ciszy,spokoju.Frekwencja świadczy
o zainteresowaniu.
rynek dolny18.12.2017, 21:51
Paluch z Krościenko a se ator z Szczawnica nie mogli by tych bajek odpowiadać w Zubrzyca górna lub Muszyna.
Miescon18.12.2017, 21:34
Od problemów lokalnych to są radni, burmistrz, czy starosta albo Marszałek. A nie Senator czy poseł.
Niewolnik18.12.2017, 21:23
Pytam kiedy będzie podwyższona kwota wolna od podatku?
De facto nadal obowiązuje 3091zł (ta 8000 tys złotych to tylko propaganda, ponieważ mało kto może z niej skorzystać)
Pracuje cały rok, otrzymuje najniższą krajową.
Nie chce aby władza cokolwiek mi dawała. Bardzo proszę tylko nie pobierać od mojego głodowego wynagrodzenie podatku dochodowego. ZUS skoro musicie to już pobierajcie. VAT za produkty które kupuje też możecie sobie pobierać.
Marze o założeniu rodziny, ale sam chce ją wyżywić.
Nie chce być niewolnikiem władzy która będzie wypłacała mi 500+.
Czy naprawdę muszę wyjechać za granicę aby godnie żyć?
Bollo18.12.2017, 21:03
A najwiekszym dokonaniem pana senatora na naszym terenie jest to jak wygląda Stary szpital i jego otoczenie trzeba na niego głosować to może jeszcze coś zrobi dla regionu.
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl