30.12.2017, 10:51 | czytano: 4500

Stanisława Pilch zrezygnowała ze stanowiska. Jest nowy skarbnik

Arch. Podhale24.pl
Rada Gminy w Czarnym Dunajcu odwołała Stanisławę Pilch (na zdjęciu) ze stanowiska skarbnika gminy. Stało się to na jej wniosek - wieloletnia szefowa finansów czarnodunajeckiego samorządu idzie na emeryturę. Na sesji poznaliśmy nazwisko jej następcy.
Finansom gminnym Stanisława Pilch poświęciła większą część swojego zawodowego życia. W Czarnym Dunajcu przepracowała 35 lat, w tym 27 na stanowisku skarbnika.
Za wieloletnią prace na rzecz gminy dziękowali jej pracownicy urzędu i radni. - Na pewno w naszych sercach pozostanie pani długo - powiedział Stanisław Gonciarczyk, przewodniczący Rady Gminy Czarny Dunajec.

Odchodząca skarbnik powiedziała, że każdy etap ma swój koniec, a etap pracy w samorządzie dobiegł dla niej końca. Podziękowała za współpracę wszystkim poprzednim wójtom, radnym i tym, z którym przyszło jej współpracować przez te wszystkie lata.

Radni podjęli również uchwałę o powołaniu nowego skarbnika. Została nim Monika Styrczula, prawa ręka Stanisławy Pilch w Referacie Finansowym Urzędu Gminy w Czarnym Dunajcu, w którym pracowała do tej pory na stanowisku ds. księgowości budżetowej.

r/
Może Cię zainteresować
zobacz także
komentarze
Obiektywna02.01.2018, 10:46
Gadu gadu gaduły. Nie macie co robić tylko krytykować wszystkich i wszystko. Gdyby nie Pani Stanisława i jej postawa solidnej księgowej nie byłoby finansowego porządku w gminie. DOBRY SKARBNIK TO PODSTAWA a Pani Stasia była najlepszym skarbnikiem jakiego znałam: mądra i stanowcza. Pani Monika kształciła się u jej boku, więc myślę że finanse gminy są bezpieczne. Życzę powodzenia dla jednej i drugiej Pani Skarbnik
anna30.12.2017, 17:34
no najwyższa pora
Gagatek30.12.2017, 14:53
Po co konkurs? Jak większość konkursów to fikcja. I tak wiadomo na początku kto zostanie wybrany. Praktycznie wszystkie kierownicze stanowiska od razu wiadomo kto wygra.
w.s.30.12.2017, 12:25
A może konkurs na to stanowisko :)
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl