04.03.2018, 14:37 | czytano: 5320

"Nowy Targ niczym Hollywood" - kibice kpią z trenera JKH GKS Roberta Kalabera

NOWY TARG. Dziś mecz ćwierćfinałowy pomiędzy TatrySki Podhale Nowy Targ, a JKH GKS Jastrzębie. Emocje towarzyszące hokejowemu pojedynkowi podgrzane zostały zarówno wypowiedziami trenera, jaki i zarządu jatrzębskiego klubu.
Trener Kalaber oskarżył zawodników Podhala, że symulują faule, a zamiast gry w hokeja stosują "grę aktorską". Swoją wypowiedź skwitował stwierdzeniem, iż "drużyna z Nowego Targu nie powinna się nazywać Podhale, tylko Hollywood."
Dodatkowo w piątek zarząd JKH GKS Jastrzębie wysłał do Zarządów PHL i PZHL pismo o treści: „W związku z licznymi pogróżkami kibiców TatrySki Podhale Nowy Targ pod adresem naszego trenera Roberta Kalabera w trakcie meczów rozgrywanych w Jastrzębiu, zwracamy się z prośbą o zobligowanie organizatora meczu (gospodarza) do wzmocnienia ochrony wokół boksu naszej drużyny ".

W internecie - szczególnie na portalach społecznościowych rozgorzała dyskusja. Kibice zarzucają Słowakowi, że najpierw obraża zawodników Podhala, a potem oskarża kibiców o groźby. Kpią z trenera, że skoro Podhale to Hollywood, to on zasłużył na Oscara.

Od jednego z Czytelników otrzymaliśmy list:

"Oskarowa przedpremiera w Nowym Targu…..zwanym przez niektórych od niedawna HOLLYWOOD

Co prawda rozdanie Oskarów dopiero z niedzieli na poniedziałek w Hollywood, ale już dzisiaj w Nowym Targu gościć będzie pretendent do Oskara - Robert Kalaber, w kilku kategoriach: reżyser, aktor roku, „mistrz” psychologii sportu, znawca marketingu w sporcie no i oczywiście pretendent do najbardziej prestiżowej nagrody - Nagrody Publiczności.
Co już dzisiaj jest pewne, to nagroda publiczności, na którą Celebryta zasłużył sobie jak mało kto (a teraz nagle próbuje z siebie zrobić zastraszone niewiniątko), oczekując dodatkowych środków osobistego bezpieczeństwa, bo rzekomo ktoś mu groził ………. .

Tak sobie zaskarbić sympatię publiki … nie każdy może, dlatego ta kategoria jest już rozstrzygnięta, a robienie potworów z nowotarskich kibiców zakrawa trochę na kpinę, bo Ci zachowują się zgodnie z maksymą z kabaretu… „jak widzą taką sztukę, to trudno im kulturę zachować …..”. Inaczej rzecz ujmując, to mniej więcej tak, jakby w trakcie pobytu w cyrku Tatuś drażnił lwa i nagle jest zbulwersowany jego agresją, NAKAZUJĄC Dyrekcji żeby zastosowano grubsze kraty w klatce ….. bo jemu i rodzince grozi niebezpieczeństwo !!!!

No cóż pewnie pretendent wtedy o tym nie myślał…… albo może na to liczył, żeby błysnąć po raz kolejny przed galą. Już wcześniej udało mu się błysnąć w mediach, bo marketing sportowy ma opanowany w stopniu „wyższym”, ucząc i zarażając nim swoich podopiecznych a teraz nawet i Zarząd JKH. Choć nie zawsze jest to pozytywna forma, ale to już ma mniejsze znaczenie, bo najważniejszy jest CEL - a ten jest jeden !, pokonać przeciwnika bez względu na koszty, konsekwencje dla innych, wręcz po ………. . Jak pokazują przykłady, nie ważne jak o Tobie piszą, byle pisali - a cel uświęca środki.

Nagroda w głównej kategorii aktor roku, oczywiście też jest w zasięgu tego CELEBRYTY za odegranie histerycznej postaci walczącej z przeciwnościami losu w fazie play off. Na drodze do sukcesu trenerowi stanęli podobno płaczliwi hokeiści Szarotek, których gra aktorska nijak się ma do gwiazdorstwa jego samego. Któż tak pięknie mówił o rzekomych wyczynach Zapały, Kolusza a nawet Odrobnego. Prawdy w tym było niewiele, ale pikanterii rywalizacji na pewno dodało. Brawo mistrzu!!!!!
Pytanie czy pracownicy marketingu JKH korzystają z tych lekcji bo trener drużynie Jastrzębia lepszy trafić się może, ale reżyser, aktor i malkontent w jednej osobie na pewno nie, choć cel swój w tym miał i rolę odegrał wzorowo, czyż nie….? Czy to jednak wystarczy by w konsekwencji sięgnąć po statuetkę w reżyserowanym przez siebie spektaklu drużynowym ? Czas pokaże. Czy lider pociągnie swym gwiazdorstwem, swych zaślepionych przeciętnych aktorów ? To już zweryfikuje najbliższa przyszłość.

Szkoda, że tak wielki wojownik o prawa pokrzywdzonych nie zareagował jak łamano prawa konsumentów, podwyższając ceny biletów na mecz dla kibiców Podhala, ale to kolejny element precyzyjnie wyreżyserowany - już pewnie przez uczniów.

W ogóle to cała społeczność Naszego Miasta jest wdzięczna Panu Kalaberowi za promocję - bo porównanie Nowego Targu do Hollywood jest naprawdę prestiżowe i dawno takiej prasy Miasto nie miało."

opr.s/UWAGA! Przypominamy, że cały czas trwa plebiscyt na najlepszego zawodnika TatrySki Podhale który przygotowaliśmy razem z portalem SportowePodhale.pl - wejdź na MVP.plebiscyt.sportowepodhale.pl i oddaj głos na swojego faworyta!
zobacz także
komentarze
kibic05.03.2018, 16:33
Podhale symuluje ? przecież to zawodnicy Jastrzębia po każdym gwizdku jadą z płaczem do sędziego nawet jak jest spalony a ich trener przez cały mecz macha tak łapami jak by miał odlecieć
Ola05.03.2018, 11:48
A co tam nasze gwiazdeczki z Zarządu Klubu coś cichutko siedzą biedule. Dawno ten Zarząd powinien zostać rozkurzony na cztery strony świata. Więcej szkody jak pożytku robią dla Klubu, drużyny i miasta.
z tąd05.03.2018, 09:41
Jak by tak szarotki drewnianymi ,,smoleniami,, zagrały? Bardziej boli.Wygramy panie bolywood.
złośliwa małpa05.03.2018, 09:32
Coś skromniuśko dzisiaj z przytykami do trenera Jastrzębia... Przypadek? Nie sądzę?;)
HOL(l)Y (wo)OD TATR04.03.2018, 22:01
Smutek mój dziś jest na gębie
A powodem jest "Jastrzębie"
Ale nie ma lepszych wiców
Jak Podhala tych kibiców
Rozbrajają wpisy tera
Też trenera Kalabera

Ten słowacki celebryta
To zwyczajny skarżypyta
Bo się ich drużyna bała :((
Jak "grał" Kolusz czy Zapała

Dla "divakow" jest "poprawa"
W Arbitrażach ważna sprawa
Nech sa paci - paparazzi
Niech Pan trener nam wybaczy

Bo bezpieczniej no i lepiej
Zamknąć go w zachodzie w sklepie
BY GO FANY NIE SZUKAŁY
BY Z PODHALA
WRÓCIŁ
CAŁY
GDY SZAROTKI
ZNÓW PRZEGRAŁY
fan politycznej propagandy04.03.2018, 20:06
bardzo dobra, psychologiczna zagrywka Kalabera.
To są play offy, fajnie podgrzana atmosfera doda tym meczom jeszcze większej pikanterii i atmosfery!
Ja osobiście lubię takie coś, mecze stają się ciekawsze :)
Góral z Polski04.03.2018, 16:00
Panowie Dzisiaj wygrana i we wtorek innej opcji nie ma Panowie, HEJ HEJ PODHALE
oit04.03.2018, 15:18
Normalna socjotechnika w wykonaniu trenera. Kibice nie powinni dać się sprowokować, a zawodnicy powinni grać swoje. I będzie dobrze.
:)04.03.2018, 15:03
hahahhaaaa dobre
PK04.03.2018, 14:45
Szarotki!!! musicie wyrwać dzisiaj to zwycięstwo,będzie bolało ale ma boleć,do boju z sercem jak za dawnych lat.Hej hej....
Zobacz pełną wersję podhale24.pl