06.03.2018, 10:21 | czytano: 10370

Firma odzieżowa ze Starego Bystrego kontynuuje współpracę ze znanym aktorem i jego żoną (zdjęcia najnowszej kolekcji)

Fot. Materiały prasowe
Edyta i Cezary Pazurowie zostali ponownie wybrani na ambasadorów marki LAVARD i wzięli udział w kampanii promującą kolekcję na sezon wiosna-lato 2018.
Firma ze Starego Bystrego, gdzie ma swój zakład, jest producentem odzieży klasycznej i eleganckiej dla mężczyzn i kobiet. - Pozostanie z LAVARD na kolejny sezon to dla nas prawdziwy zaszczyt. Ostatni rok pozwolił nam poznać markę od wewnątrz, zaprzyjaźnić się z osobami, które ją budują i zbudować wartościową relację. Niezmiennie też utożsamiamy się z jej głównymi wartościami: rodzinność, miłość, wzajemny szacunek – komentuje Cezary Pazura.
- LAVARD to marka, która tworzy modę z myślą o eleganckich mężczyznach i kobietach. Dla której, niezmiernie ważna jest jakość, polskie rzemiosło, tradycja. Jesteśmy profesjonalistami i z profesjonalistami pragniemy pracować. Kontynuacja współpracy z Edytą i Cezarym Pazurami była więc dla nas czymś naturalnym - mówi Marcin Gacek, prezes LAVARD.

Kolekcja marki LAVARD na sezon wiosna-lato 2018 to połączenie najnowszych trendów z klasycznymi fasonami. W asortymencie dominować będą lekkie tkaniny, w jasnych barwach z mocnymi dodatkami. Lniane marynarki, jedwabne koszule oraz szykowne zestawy.

oprac. r/ materiały prasowe
zobacz także
komentarze
Nastka01.06.2018, 19:01
Ci co piszą nieprzychylne komentarze to FRUSTRACI, ZAWISTNICY I NIEDORAJDY - Czarek to fajny gość, z Edzią tworzą fajną parę.
Wyluzujcie i cieszcie się z ich szczęścia, a może i wam się polepszy.
Hejjj07.03.2018, 19:52
Brawo brawo,a kto zareklamuje firmę Dafo z Nowego Targu?
do PGRH07.03.2018, 17:20
Mieszkańcy Podhala doskonale wiedzą co Pazura powiedział o czarnym proteście i o jego zachwytach nad różańcem bez granic. Jego patriotyczne przedsięwzięcia łatwo przewidzieć . Pytanie kogo to obchodzi i czy ten patriotyzm jest na tyle patriotyczny na ile chciałbyś mam tutaj namalować. A co do tego to ja już mam poważne wątpliwości.
k do maja07.03.2018, 09:28
Owszem praca nie hańbi. Tylko ze nadęcie z jakim prezentują swoje ego nie jest proporcjonalne co do osiągnięć tejże pracy w wymiarze parcia na szkło. Pazura nigdy mnie nie rozśmieszał /ponoć to aktor komediowy/ za to niewyobrażalnie irytował. Chyba nie tylko mnie skoro bo propozycji ról do zagrania jakoś nie widać . Ciuchy jakie mają na sobie owszem podobać się mogą .Szału nie ma .Ale OK. Gdzie ty widzisz drwinę. Jak na Stare Bystre ciuchy super.
Obserwator07.03.2018, 07:05
Brawo , ubrania dobrze szyte i zadowolenie jak najbardziej. Koszule rewelacja mam takich kilka i jak potrzeba uszyją na miarę, nie ma problemu. Wole takie niż te od Knap
PGRH07.03.2018, 03:44
Gratulujemy osiągnięć - produkcja i kolekcje to zawód . Ważna jest niezwykła osobowość Pana Gacka. Jego patriotyzm i zaangażowanie w inicjatywy patriotyczne o których mieszkańcy Podhala jeszcze mało wiedzą ale mam nadzieję, że w niedługim czasie pochwali się swoim wielkim patriotycznym przedsięwzięciem realizowanym systematycznie od kilku lat.
Bądź jak dotąd pomimo osiągnięć zawodowych zawsze sobą i kultywuj patriotyzm na Podhalu jak to teraz czynisz.
Z wielkim poważaniem PGRH.
maja06.03.2018, 15:22
do k tylko,że to lepsze wyroby niż teraz oferuje Paris la belle ?nigdy z nikogo nie drwij -życie to nie bajka -a żadna praca nie hańbi.
AAA06.03.2018, 12:35
Fajne wyroby szkoda tylko, że nie szyją ich także w większych rozmiarach.
k06.03.2018, 12:11
Pazura nie sprzedaje już garnków emerytom na pokazach? Gość to totalna antyreklama wszystkiego czegokolwiek by się nie dotknął . Czym się on już nie zajmował i ta jego żona/ na nowo zrobiona/ Chyba komornik nie odpuszcza to z braku laku Stare Bystre zamiast Paryża też dobre? To nam się stolica mody po Czarnym Dunajcem objawiła. No cóż jaka stolica tacy celebryci. Total dno.
Zobacz pełną wersję podhale24.pl