22.03.2018, 09:23 | czytano: 2768

Udany występ Szarotek w Krakowie - jutro mecz o medal! (zdjęcia z Krakowa)

Wczoraj w Krakowie odbył się pierwszy mecz w walce o brązowy medal Polskiej Hokej Ligii. Spotkanie Comarch Cracovii z TatrySki Podhale dostarczyło wielu emocji, a jego zmieniające się losy rozgrzewały kibiców.
Ostatecznie o zwycięstwie zdecydowała dogrywka - a właściwie 65 sekund dogrywki, bo tyle właśnie potrzebował Mateusz Michalski, by umieścić krążek w bramce Cracovii.
Stan rywalizacji, która w tej fazie toczy się do dwóch zwycięstw to 1:0 dla Podhala, co oznacza, że już w piątek 23 marca Szarotki mogą po raz drugi pokonać dotychczasowego Mistrza Polski przed własną publicznością i sięgnąć po medal. Będzie to ostatni mecz rozegrany w tym sezonie w Nowym Targu. Jeśli nowotarżanie przegrają u siebie, losy medalu rozstrzygną się w Krakowie.

Bilety na piątkowy mecz w cenach 17 zł ulgowy, 27 zł normalny oraz 64 zł rodzinny dostępne są już w sprzedaży. Bilety można kupować także online w serwisie www.JarmarkPodhalanski.pl w takich samych cenach, ale pozwalające ominąć kolejkę do kasy i do wejścia gdyż kibice z biletami kupionymi online obsługiwani są osobnym wejściem - bramą nr 4.

W galerii zdjęcia z wczorajszego meczu w Krakowie autorstwa Joanny Maczugowskiej, dzięki uprzejmości portalu MalopolskaOnline.pl

Szczegółowa relacja z wczorajszego spotkania dostępna jest na portalu SportowePodhale.pl

wo/
komentarze
ipn22.03.2018, 23:04
Ciężko powiedzieć czy na tej cenie biletów klub zyska czy straci? Jeśli przyjdzie dużo ludzi i zapłaci drożej za bilet to będzie sukces ale jeśli przyjdzie mało to podwójna porażka -bo mało kasy za bilety i bedzie bez dopingu. Wiadomo że lepiej sie gra przy pełnych trybunach i głosnym dopingu. Może trzeba był nie dzwigać cen i zachęcać aby jak najwiecej osób przyszło.
kibic22.03.2018, 12:13
Zapała odejdż już wstydu sobie zaoszczędż a Kolusz weż się do roboty albo do Lavarda za modela
Mitch22.03.2018, 11:36
Może zaraz spłynie na mnie fala hejtu, ale tyle się pojawia dyskusji nt. cen biletów, a tymczasem - według mnie - są one odpowiednie.

Po pierwsze: jakby nie było, to tzw. mały finał, mecz o brąz i to ostatni mecz w tym sezonie.

Po drugie: dla porównania ceny w craxie: 24 normalny; 12 ulgowy. Może taniej, ale... ulgi tylko dla kobiet i uczniów do 12 lat. U nas - ulgi dla emerytów, rencistów, studentów, młodzieży....

Po trzecie: wszyscy komentują, gratulują sukcesów itp. ale jak już trzeba kupić bilet i dołożyć się dla drużyny (nie dla klubu - dla drużyny), to aż tak ciężko wykrzesać te parę złotych? Przecież te pieniądze idą na drużynę, są rozliczane.

Po czwarte: czy dla prawdziwego kibica, wydać 4 czy 5 złotych więcej na ostatni mecz w sezonie i to mecz o medale, to aż tak dużo? Dla prawdziwego - nie!

Do boju PODHALE!!!
zibi22.03.2018, 11:33
Szkoda że zarząd chce się nachapać na biletach,w Krakowie 24 i 12 i nie chodzi tutaj 0 7 zeta bo ci co chodza to pójda ale wielu nie stać a doping jest chyba najważniejszy!!!Myślcie dobrodzieje następnym razem!!!!!!!
fan22.03.2018, 10:04
Brawo dla kibiców Podhala! Pokazali jak się kibicuje! Brawo :)
STAŚ22.03.2018, 09:45
Brawo, Podhale !!!
Zobacz pełną wersję podhale24.pl