NOWY TARG. Po rocznej przerwie studenci Podhalańskiej Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej zakasali rękawy, wzięli się do roboty i postanowili zorganizować juwenalia. Odbędą się one w dniach 7-8 czerwca.
Szczegóły imprezy nie są na razie znane, ale decyzja o organizacji juwenaliów zapadła i studenci mocno pracują nad zapełnieniem programu. Wiadomo, że pierwszego dnia 7 czerwca odbędzie się zabawa na Rynku, a drugiego zaplanowano rozgrywki sportowe. Przypomnijmy, iż impreza odbędzie się po rocznej przerwie. Rok temu juwenaliów nie było, bo nie było chętnych do ich organizacji. Przewodnicząca Samorządu Studenckiego PPWSZ poinformowała wówczas, że na 2 tysiące studentów do pomocy w organizacji zgłosiły się jedynie 3 osoby.
r/



