13.05.2018, 19:14 | czytano: 7159

Górale gościnni - wizyta wicepremier Beaty Szydło w Zakopanem (zdjęcia)

zdj. Piotr Korczak
W Urzędzie Miasta Zakopane odbyło się spotkanie Beaty Szydło z mieszkańcami Podhala. Była premier, obecnie wicepremier w rządzie Mateusza Morawieckiego zaprezentowała najważniejsze osiągnięcia PiS w bieżącej kadencji oraz przedstawiła plany na przyszłość. Sielankową atmosferę spotkania zakłóciła jedna ze słuchaczek, która zarzuciła wicepremier fakt, że podróżuje po Polsce zamiast spotkać się z opiekunami osób niepełnoprawnych, które protestują w Sejmie.
W Urzędzie Miasta pojawili się burmistrz Leszek Dorula, wiceburmistrz Agnieszka Nowak-Gąsienica, starosta Piotr Bąk, wicestarosta Jerzy Zacharki, miejscy i powiatowi radni oraz kilkudziesięciu mieszkańców sympatyzujących z Prawem i Sprawiedliwością. Do Zakopanego przyjechał również Wiesław Janczyk, wiceminister finansów w rządzie Szydło.
Spotkanie rozpoczęło się od wystąpienia burmistrza Leszka Doruli, który podziękował Beacie Szydło za pomoc w komunalizacji spółki Polskie Tatry a przede wszystkim za przekazanie 9 mln złotych na zakup Palace.

W dalszej części w krótkim wystąpieniu premier podsumowała pierwsze 2 lata rządów Prawa i Sprawiedliwości. Wśród najwiekszych sukcesów wymieniła program 500+ oraz przywrócenie wieku emerytalnego.

- Przed nami wybory. Trzeba iść do wyborów i wybrać tych którzy potrafią rządzić. A tam gdzie jest zła władza, trzeba ją zmienić - mówiła Beata Szydło.

Wicepremier zapowiedziała wsparcie dla kultury ludowej oraz gwarantowane emerytury dla matek, które wychowując przynajmniej czworo dzieci, nigdy nie pracowały.

W czasie dla publiczności jako pierwszy wystąpił Józef Figiel, który zaapelował o pomoc w nowelizacji ustawy o przemocy w rodzinie. Przypomniał, że Zakopane jako jedyne w Polsce nie wywiązało się z zapisów ustawy, którą zaskarżyło do Trybynału Konstytucyjnego.

Przedstawiciel TOPR poprosił premier o pomoc w wykupie od Lotniczego Pogotowia Ratunkowego bazy dla śmigłowca ratunkowego.

Obydwa apele spotkały się z pozytywnym przyjęciem Beaty Szydło, która zapowiedziała swoją pomoc.
Najwięcej kontrowersji wzbudziła wypowiedź obecnej na spotkaniu kobiety, która zaatakowała premier zarzucając jej obojętność na problemy osób niepełnosprawnych oraz złe wywiązywanie się z obowiązków, za które pobiera wynagrodzenie, a które schodzą na dalszy plan podczas jej licznych podróży po Polsce.

Rząd premiera Morawieckiego wychodzi na przeciw oczekiwaniom protestującym - mówiła premier odpowiadając na zarzuty.

Według Beaty Szydło podniesienie zasiłku do wysokości minimalnej renty i emerytury, nad którym obecnie pracuje rząd, to najlepsza propozycja jak dotychczas została wypracowana.

Po spotkaniu w Urzędzie Miasta, delegacja udała się do Sanktuarium na Krzeptówkach, gdzie odbyła się uroczystość nadania zakopiańskiemu kościołowi rangi Narodowego Sanktuarium Matki Boskiej Fatimskiej.

pk, zdj. Piotr Korczak
Może Cię zainteresować
zobacz także
komentarze
grzeczniej15.05.2018, 17:42
brunhilda tylko ludzi umie obrażać, to takie znajome.
stasek z Poronina15.05.2018, 15:40
Do nick anin
Piszesz jak jest. Wokół Pani Premier działaczy z PiSu są ugrupowania które dawniej były ukrytym PO w powiatach. I któż jest Przymierze Tatrzańskie ( Poronin) z Radnym Powiatowym i radną Gminy Poronin, Suwerenność i Rozwój (Bioły Dunajec) z Wójtem Biołego Dunajca. Patrzcie PiSowcy kto się pod was podpina. jestem ciekawy czy wystartują pod szyldem PiSu.
brunhilda15.05.2018, 12:43
Kwiczcie kwiczcie ...miód na uszy... ale macie wyprane mózgi przez POomioty złodziejskie musieli wam lub krewnym dużo skroić tej ubekowej skoro tyle pomstujecie na ten Rząd i tyle w temacie i trzymajcie się ciepła podżegacze...
anin15.05.2018, 12:24
Jak patrzę na te zdjęcia to mi słabo. Niektórzy radni w wcześniejszych wyborach startowali z partii PO nie udało się skoczyli do PiS u i teraz siedzą jakby nigdy nic obok pani wicepremier.A ta cieszy się że na Podhalu to są porządni działacze.Ci zaś działają na swoją korzyść i swoich bliskich .,Szkoda że się Pani wicepremier nie przejechała po gminach powiatu tatrzańskiego bo by dużo usłyszała i zobaczyła .
rodzic15.05.2018, 08:40
Spójrzmy teraz na rządy PIS pod kątem edukacji - obecni 7-klasiści z podstawówek są chyba najbardziej zapracowanymi ludźmi w Polsce!!!!do tego doprowadziła reforma edukacji i likwidacja gimnazjów. 7-klasiści mają do zrobienia w jeden rok szkolny materiał dotyczący 2-3 kolejnych roczników. Siedzą dosłownie od świtu do późnej nocy w książkach. Jak ich umysł ma wchłonąć tę potężną dawkę wiedzy, którą im zafundował obecny MEN? Do pomocy włączają się oczywiście rodzice, którzy z nimi zakuwają do późnych godzin nocnych!!! Dzieci są na skraju wyczerpania umysłowego i fizycznego, tu nie ma mowy o efektywnym i twórczym przyswajaniu władzy. Myślę, że rodzice/opiekunowie oddadzą PISowi w każdych kolejnych wyborach z nawiązką to co zafundowano ich dzieciom - uczniom 7-klas.
baciok@14.05.2018, 18:04
Tak jeszcze raz popatrzyłem sobie na te zdjęcia, poszperałem w archiwach netu i na BiPach Gmin Powiatu Tatrzańskiego. I co dla mnie dziwne, że na spotkaniu bardzo dużo osób z tak zwanych przystawek PO starujących pod różnymi nazwami w Gminach ościennych ( Biały Dunajec, Poronin) plus radna z PO z miasta Zakopanego. Chyba się wybory zbliżają dużymi krokami. Będzie podpięcie pod PiS. Więcej POwców przy Pani Szydło niż PiSowców. Świat staje na głowie.
Szanujmy język ojczysty14.05.2018, 17:30
Przeczytałem ten knajacki bełkot autorstwa @brunhilda i nie będę odnosił się do afiliacji politycznych, ale do poziomu tej wypowiedzi. Ja rozumiem że autor(ka) chce koniecznie wyrazić swoje uwielbienie dla PiS, ale czy naprawdę nie może oszczędzić nam, czytelnikom, swojego niekoherentnego, nielogicznego słowotoku, w zapisie przypominającego wypowiedź Piętaszka, albo innego Umpalumpa? Trzeba rozumieć, że takie szkaradne połączenie pisowskich komunałów i prostackiego języka usianego miriadami błędów ma uzasadnione prawo wywoływać co najmniej wstręt i odrazę.
Ałuś14.05.2018, 17:25
A tych dwoje piyknych po lewej stronie i prawej stroni Pani Premier to pewnie by się gdzieś chcieli załapać ? To pewnie Pani Premier pomoże skoro sami nie umieją ...
szary14.05.2018, 16:51
Demokracja wg wielbicieli PISu to klaskać, klaskać i radować, nie zadawać niewygodnych pytań, dziękować i kwiaty dawać!
Zadasz niewygodne pytanie - to znaczy zakłócasz spotkania :))))
Chcieliby aby traktować ich poważnie ?
Na to trzeba sobie zasłużyć. Trzeba dotrzymywać obietnic, mówić tylko prawdę, być pokornym, nie wydzierać się z mównicy sejmowej na polaków, lecz ich słuchać (wszystkich, a nie tylko potakiwaczy!), przestrzegać z całą konsekwencją prawa i USTAWY ZASADNICZEJ nawet jeśli to niewygodne. Szanować pieniądze podatników, nie wydawać na cotygodniowe przeloty samolotem wojskowym do męża, nie dawać nagród za demolkę armii, wycinanie puszczy, rozbijanie ministerialnych samochodów, nie dawać samej sobie nagród, lecz wspomóc tych co od 26 dni koczują w sejmie.
gerhard14.05.2018, 16:22
brunhilda - na odległość widać, że wpis zrobiłaś propagandowy, cytat: "...właśnie wyjechałam nowiutkim samochodem z salonu kupiłam sobie za godziwą zapłatę w POLSCE...". Miejże litość kobieto, kto się na takie wpisy da złapać.
woda14.05.2018, 16:07
@brunhilda
skoro w dwa lata przeszłaś od bidy do zarobków takich, że za gotówkę auto w salonie kupujesz, to się załapałaś do dojnej zmiany. Normalni ludzie nawet w miarę przyzwoicie zarabiający tak dobrze nie mają. Jakąś fajną posadkę z PISu dostałaś, bo ci się należało ? to typowe dla PISu, miernoty które nic nie potrafią wstawić na dobrze płatną posadkę w zamian za poparcie bez myślenia i wypisywanie bredni. Nie dziwię się że się nimi zachwycasz bo nikt inny by ci nie dał tak dobrze płatnej pracy z takim poziomem oleju w głowie. Jeszcze tylko powtórz za broszką, że tobie też się należało.
partyjnemu bełkotowi stanowcze nie14.05.2018, 15:34
do brunhilda - popłakałem się ze wzruszenia. Że też w XXI wieku ludzie mogą być tak mało świadomi i ograniczeni umysłowo. Strach się bać. Przecież to bolszewicka demagogia i wycie psów do księżyca. Was można okłamywać i kupować Wasze względy, ale gorzej z ekonomią. Na dzień dzisiejszy do tego Twojego 500+ wszyscy dopłacamy per saldo ponad 600 zł. I skoro tak świetnie rząd doszczelnił system vatu, i tak świetnie radzi sobie gospodarczo to dlaczego dług publiczny w ciągu dwóch ostatnich lat dobił już do biliona złotych (dwa albo trzy razy szybszy przyrost zadłużenia od swoich poprzedników, hhhahaa sukces!). No i trochę analiz tych powielanych haseł populistycznych:

1. ?Reaktywacja Trybunału Konstytucyjnego? ? upolitycznienie władzy sądowniczej.
2. ?Repolonizacja? ? więcej polityków w sektorze bankowym.
3. ?Spółki państwowe jako koło zamachowe gospodarki? ? prowadzące gospodarkę na manowce.
4. ?Obniżenie wieku emerytalnego? ? jeszcze szybszy spadek liczby osób w wieku produkcyjnym.
5. ?Bezrobocie najniższe od 26 lat? ? kontynuacja trendu, a nie zasługa rządu.
6. ?Bezrobocie kobiet po raz pierwszy spadło poniżej poziomu bezrobocia mężczyzn? (E. Rafalska) ? z powodu wzrostu dezaktywizacji zawodowej kobiet.
7. ?Rodzina 500+? ? dodatkowa dezaktywizacja młodych kobiet.
8. ?Przez 8 lat rządów poprzedników (kolacji PO-PSL) z kraju m.in. za pracą wyjechało 2 mln osób? (M. Morawiecki) ? w pierwszym roku PiS wyjechało tyle osób co przez 8 lat PO-PSL.
9. ?Walczymy o lepszą pozycję rolników w UE? ? zakaz handlu ziemią hamuje rozwój rolnictwa.
10. ?Podniesienie prognozy polskiego wzrostu gospodarczego przez Komisję Europejską? ? dla 14 krajów UE prognoza wzrosła bardziej.
11. ?Wykorzystanie mocy produkcyjnych w przemyśle doszło w październiku do aż 81,4 proc. Jest to najlepszy wynik od dziesięciu lat? ? a jednocześnie brak inwestycji.
12. ?Deficyt w ryzach? ? czyli największy w UE przyrost długu publicznego.
13. ?Uszczelnienie systemu podatkowego? ? połowa to efekt koniunktury i działań jednorazowych.
14. ?Podniesienie kwoty wolnej od PIT? ? pozorowane działanie bez znaczenia dla zatrudnionych.
15. ?Wzrost transparentności wydatków publicznych? ? coraz trudniej o dane i ich ocenę.

I żeby była jasność mam tak samo w głębokim poważaniu poprzednie ekipy polityków jak i obecną. No może PIS z uwagi na szkody, za które przyjdzie nam zapłacić już niedługo, w jeszcze większym poważaniu. A Ty śpij spokojnie ... hahahhaha, marksizm w pełnej krasie.
Andrzejx4814.05.2018, 15:05
A czego tu jeszcze szuka Broszkowa tu na Podhalu czyżby mały to być przygody pchły szachrajki dalsze fałszywe obietnice złodziejskiej dojnej zmiany co dobrego zrobiła ta szelma wraz z PiS podzielili naród na my i drugi sort komuna bis powraca
brunhilda14.05.2018, 13:57
Do @ obserwator ...za czasów złodziei z bandy Tuskolanda budziłam się co rano ze strachem czy starczy mi na podstawowe sprawunki a co ja i moje dzieci które są już dorosłe były gorsze od dzieci złodziei z Platformy? Nie obudzę się na pewno właśnie wyjechałam nowiutkim samochodem z salonu kupiłam sobie za godziwą zapłatę w POLSCE ...nowiutkim a ty możesz mi pisać co chcesz ...kwiczycie bo uważaliście że pełne żłoby i koryta należą się kaście wybranej a reszta na klepiska i stulić pyski ...a co do niepełnosprawnych też uważam że powinni im dać po te pięćset złoty chociażby z podatku wat który próbują skutecznie odbierać mafii watowskiej stworzonej za czasów miłościwie panującego Bolka czego dzielnie strzegł Tusk ze swoimi merkelandami sprzedawczykami ...a nic nie wiem o tym żeby teraz PiS zabrał niepełnosprawnym cokolwiek czym tak ,,hojnie,,zostali obdarowani przez rząd złodziei Platformy ...po prostu PiS I jeszcze raz PiS ...A ty 115KM odwiedz koniecznie dobrego specjalistę od główki koniecznie buu ha ha
Jancio14.05.2018, 12:40
Rosół - dobrze piszesz. Dziś napisano znowu w prasie, że Macierewicz nadal korzysta z przywilejów ministerialnych, choć nim już prawie pół roku nie jest. Ale jego samochód służbowy, ochrona itd..ciągle jest opłacana z naszych podatków.
Marek14.05.2018, 12:04
Tępy toporek- faktycznie nick mówi o tobie wiele. Masz więcej w portfelu, bo jesteś pewnie krewniakiem jakieś pisaka i cię usadził w jakimś zarządzie. Ale reszta nie dostaje premii po 5 tys miesięcznie i płaci 4,6 proc. więcej za żywność, 2,6 proc więcej za mieszkania, 3,8 proc za transport, w tym roku jeszcze podwyżka cen wody, jedna podwyżka ceny prądu i gazu już była (2017), ile będzie kosztować paliwo jeszcze nie wiemy, ale że rząd dowali kolejne 10 gr podatku od litra to pewne. To jest ta prawa i sprawiedliwa dobra zmiana. Polska jest bankrutem dlatego dla niepełnosprawnych nie ma kasy, a pisaki sobie głosy ciemnego ludu kupują za 500+ jadąc na minusie. Ktoś to będzie musiał odpracować. Się pytam kto? A co do pani Szydło to nigdy nie miałem złudzeń, dziś mam tylko większa pewność że to jedna z głównych przedstawicielek - cytując pana prezydenta - dojnej zmiany. Czym prędzej odejdą w niepamięć tym lepiej dla Polski. Oni są nie dość amoralni, ale przede wszystkim niekompetentni i dlatego niebezpieczni.
Rosół14.05.2018, 10:56
Ale jak Mularczyk z Kaczyńskim "reklamowali" się w 2014 roku z tymi samymi osobami niepełnosprawnymi to było ok? Przyganiał kocioł garnkowi, owszem za PO były afery i skąd o Nich wiesz?? Z TV, dziś TV milczy o aferach PiSu, a takowe są i to jeszcze więcej....ale o tym cisza - pierwsza z brzegu Wody Polskie, druga sprawa Puszczy, trzecie Stodoła Ministra Środowiska, czwarte Fundacja Narodowa, piąte Czartoryscy i mogę wymieniać i wymieniać....
Właściciel14.05.2018, 10:03
Już zaczynają się Pielgrzymki przedwyborcze... ???? kochany PIS
Wilek14.05.2018, 09:56
Ostatni bastion PO padł w Zakopanem. Pani Bożena Solańska radna opozycyjna PO-wiec z pierwszych szeregów tej partii przyszła się podlizywać Beacie Szydło... Straszne. Gdzie góralski honor Pani Bożeno ?
baciok@14.05.2018, 09:29
Powiem tak: dla mnie PO to jedna wielka banda złodziei i oszustów. PiS powoli zaczyna robić to samo. Rzucają po trochę jakieś ochłapy w postaci 500+. Tylko zauważ jeden z drugim, że cały czas jesteś takim niewolnikiem, który ma robić i za dużo nie myśleć.
Dla wypowiadających się na temat niepelnosprawnych. Stuknij się jeden z drugim w pusty łep ( myślę że Pan moderator to puści) w kwestii negatywnych wypowiedzi na ich temat. Nie obrażaj ich, bo za chwillę ty możesz jeździć na wózku( rano jesteś sprawny, a wieczorem możesz byc roślinką)
Na głupoty jest, dla bidoków ciążko pokrzywdzonych nie ma.
I na koniec -starsi pamietają czasy komuny, też były takie gospodarskie wizyty i wciskanie kitu.
Gucio14.05.2018, 09:07
W PO było pełno afer i kantów ! Warto zauważyć że niektórzy PO żal się Boże zmienili oblicze, ale piórka PO został... Dobrze, dobrze, wszystko gut !
do @ 115KM14.05.2018, 09:05
Ty zdaje się po studiach - prostu z WAT-u....
2 wrażliwy14.05.2018, 08:48
..a nie wydaje ci się, że Nowczesna Szojring Wilkus wprowadziłai PO cichu ludzi niepełnosprawnych do Sejmu, aby była afera ? Co Peło robiła 10 lata aby załatwić sprawę, a PiS już ile spraw posuną do przodu...
P. Żalek ma rację, bezczelnie wykorzystuje się w POlityce niepełnosprawnych jako zakładników litości - a miejsce na rozmowy wybrano celowy, a psuć opinie rządzącym....Tak samo jak chłopka z Krościenka, jego los i wizerunek wykorzystuje się dla POlityki, a nie dla rozwiązania sprawy...
prawdziwy Polak14.05.2018, 08:39
do Polaka - niedawno podali ile P. Szydło wylatała rządowym samolotem (77 przelotów). A co powiesz na zestawienie niewykazanego w oświadczeniu majątkowym zegarka ministra z PO a "stodołą" za milion ministra z PIS? a jak ten minister z PO był grillowany. Także nie siej zamętu.
Góral z Polski14.05.2018, 08:24
ZAKOPANE WSTYD.w sejmie rodziny z dzicmi niepelnsprawnymi a wy wesolo witacie gwiazde szydlo WSTYD. no tak kasa i kasa Zakopane. Szydlo pokazuje jak rzad traktuje polakow. na sama mysl czlowiek sie zlosci.
polakmały14.05.2018, 08:18
@sąsiad i ja : kodomita przez ciebie przemawia . Gdybyście nie mieli demokracji , to byście za takie odezwanie się do władzy już dziś siedzieli w pierdlu i pisali po ścianach grypsy . Takich ludzi w Zakopanem także nie brakuje , ale mają prawo tak myśleć i mówić .To ich prawo . Na szczęście inaczej myślących , ludzi prawych jest zdecydowanie więcej i dzisiaj oni wreszcie także mają możliwość wyrażania swojej woli i swoich przekonań Mam nadzieje ,ze tak pozostanie na wieki . Przykładem tego jest totalna klapa tzw. "marszu wolności" , na szczęście !!!!!
Tępy Toporek14.05.2018, 06:09
Dziękujemy za to,że wreszcie możemy godnie żyć. Pamiętacie jak liberałowie z PO twierdzili, że jak bogaty ma dużo to biednemu też coś z tego skapnie.Otóż tak nie było, dzisiaj widzę w swoim portfelu , że mam więcej. Tego już nikt nie zmieni, oby PiS rządziło na wieki,wieków Amen
Obserwator14.05.2018, 06:05
do@brunhilda, obys pewnego ranka nie obudziła się z ręką w nocniku. Najgorszy rząd jaki pamietan , pod wieloma względami przeszedł już nawet PO. Jak traktują niepełnosprawnych? jakie emerytury nam gwarantują? jak patrzy na nas Europa? jakie kary płacimy za "praworządność"? i ile nam zabiorą z dotacji unijnych? niektóre sklepy zaczynają zwalniać pracowników bo niedziele już dają się we znaki...
115KM14.05.2018, 00:07
Popatrz sobie Polaku pisowski na swoją składnię, interpunkcję, budowę zdania...Skończ szkołę podstawową, to (może) zrozumiesz podstawy ekonomii i dowiesz się, że rozdawany pieniądz nie buduje gospodarki. Zapytaj rodziców, co za komuny spowodowało jej rozpad, inflację itp.
Polak13.05.2018, 22:27
Jak kradli to chwalili a teraz się nie da to skowyczą na PIS. W końcu nie ma garstka milionów tylko ogół 500+ którym rozwija gospodarkę. Tu apel kupuj produkty z początkiem kodu kreskowego 590... a pieniądze zostaną w Polsce
Polak13.05.2018, 22:20
D0 ubeka 115 fałszywa propaganda już nic nie da wiem że brałeś i teraz nie ma i do roboty trzeba w końcu iść bo Polacy to nie ciemny lud który wierzy w obietnice tylko mądry który widzi dobre zmiany i zanim będzie podążał.
sąsiad i ja13.05.2018, 21:50
Takie ustawiane "spędy" to były za komuny. Wszyscy przyklaskują, jeden głos niby z opozycji. Dlaczego boją się wystąpić spontanicznie, pod gołym niebem, dla wszystkich? Usłyszeli by zapewne wiele niezadowolenia nawet od górali, którzy zawsze na PiS głosowali.
115KM13.05.2018, 21:36
Rozdawnictwo 500+ największym sukcesem....Tak, to każdy głupi potrafi. Dać rybę, czy dać wędkę i nauczyć łowić...Puści nas z torbami ten rząd, wyprowadzi z Unii i obudzicie się z ręką w nocniku - wszyscy kochający PiS...Patriotyzmu do garnka nie włożysz i dzieci nim nie nakarmisz... Kłamcy - finanse państwa bardzo źle się mają, uszczelnienie WAT-u dziesięć razy mniejsze, niż mówił Morawiecki. Podwyżki już wszyscy odczuwają. Podział na MY i ONI coraz bardziej widoczny. Doprowadzicie do wojny domowej...
brunhilda13.05.2018, 21:19
Dziękuję dziękuję teraz pracując w Zakopanem nie muszę się bać czy starczy mi na przeżycie od pierwszego do pierwszego .Za rządów złodziei z bandy Tuskolanda brakowało na zwykłe codzienne rzeczy w domu po zrobieniu opłat na poczcie .POoszli do djabła i niech tak zostanie oby już nigdy żaden POokemon nie krzywdził zwykłych obywateli ...PiS i jeszcze raz PiS
e213.05.2018, 21:13
Teraz tylko czekać na "cuda" w Zakopanem! Hahaha!
baciok@13.05.2018, 20:56
Tak obiektywnie co się zmieniło zwykłemu człowiekowi w życiu:
1.PiS cofnął podwyzszenie wieku emerytalnego (plus)
2. Wprowadzenie 500+ decyzja słuszna ale spartolone wykonanie(dodatek najbardziej by sie właśnie przydał na pierwsze dziecko dla młodych ), nie spełnia celu prokreacyjnego ani socjalnego (bogaci dostają) (minus)
3. Poniżanie tej grupy niepełnosprawnych w Sejmie ( minus)
4. Brak kwoty wolnej od podatku (minus)
5 Brak systemowgo rozwiązania kosztów pracy- ZUS (minus)
6. Modelowanie sumień poprzez narzucanie światopoglądu (minus)
7. Chamskie naruszanie Konstytucji (jakakolwiek by była) (minus)
Można by tak punktowac. Ale tak patrząc na te zdjęcia to widzę kilka postaci lokalnego świata polityki jak zawsze w pierwszych szeregach oraz kilka postaci z ościennych Gmin które pod szyldem PiSu chcą wystartować w wyborach samorządowych.
A na koniec benzyna już po 5 zł, Ale to wina Tuska.
Pozdrawiam wszystkich grilujących.
Icek z Polnej13.05.2018, 20:52
bo im się należy to brali
Pi nieskalany myśleniem13.05.2018, 20:47
a nie było pani poseł A.Paluch co dokonała zapisu dotyczącego liczników pomiaru ścieków wart kilka miliardów zł ... to afera podobna do afery RYwina i tak robi PiS= PZPR
władza świecka stanowi narodowe sanktuarium ..to już szczty Alp !
Wybory samorządowe idą a PiS narzuca politykę krajową
precz z Podhala
gorol13.05.2018, 20:47
Wazeliniarze,
Won do rosji13.05.2018, 20:46
Widać że na Podhalu dużo jest jeszcze ubeków.
europodatnik13.05.2018, 20:46
Jakie to wszystko fałszywe. Jakie to lizusostwo z pisuaru. Przyjechała brocha i co pokazała? Dwie brochy. Żadnej merytorycznej odpowiedzi na pytania, szczególnie spoza kaczolandu. A lokalni oficjele bla, bla, bla ! Jesteście czarnymi owcami w tym kraju!
serek13.05.2018, 20:46
witamy pięknie
Góralka Halka13.05.2018, 20:27
Wstyd i hańba.
kotek13.05.2018, 20:09
Gzylu na pierwszym miejscu
Kocham PIS13.05.2018, 19:51
PIS PIS PIS tyle zrobił dla nas i niech rządzi do końca świata a lemingi niech wyją bo już kraty malują dla nich.
akadu13.05.2018, 19:30
Oto do czego doprowadziły rządy PiS-u. Tak żle jeszcze nigdy nie było. I nie piszcie mi, że PiS nie ma nic do tego. Jak był w opozycji to miał pełen rękaw pomysłów, gdy ceny paliw podskoczyły nieco i walił wtedy w PO+PSL bez opamiętania a dzisiaj nic nie robi, chociaż cena przebiła 5 zł. Ale tak się kończą rzady nieudaczników (Szydło i Morawiecki) i socjalistów, rozdawników, którzy wszystko wydali co zaoszczędził poprzedni rząd. I jeszcze chcą dołożyć jeden podatek od paliwa. Może wreszcie się ludzie obudzą. Już widać, że Episkopat się zorientował i przestał chrzanić peany na cześć tzw. rządzącej prawicy. Całe szczęście. Jeszcze wy ludziska puknijcie się w głowę.
baciok@13.05.2018, 19:26
Ja tak widzę kilku kandydatów na Wójtów w Powiecie Tatrzańskim
wrażliwy13.05.2018, 19:17
A czemu wicepremier od spraw społecznych nie ma z niepełnosprawnymi i ich opiekunami w sejmie tylko a to niedawno spływ Dunajcem a to teraz Zakopane?
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl