19.06.2018, 21:00 | czytano: 1679

Pozostałe: Sportowy Piknik w Gorącym Potoku

W najbliższy piątek 22 czerwca w Gorącym Potoku w Szaflarach odbędzie się wyjątkowa impreza - z okazji zakończenia sezonu piłkarskiego i rozgrywek unihokejowych zapraszamy wszystkich na piknik, podczas którego czeka na Was wiele atrakcji.
Spotkanie będzie okazją do wręczenia pucharów i dyplomów najlepszym piłkarzom i unihokeistom. Prowadzone przez redakcję portalu SportowePodhale.pl statystyki pozwoliły wyłonić najlepszych sportowców w danych dyscyplinach i klasach. W ligach III, IV i V oraz w rozgrywkach unihokejowych zwyciężyli zdobywcy największej ilości punktów, w klasie A o wygranej zdecydowała ilość goli i asyst. Nagrody odbiorą także najlepszy trener piłkarzy i najlepszy trener unihokeja.

Ponadto Podhalański Podokręg Piłki Nożnej, który przyłączył się do naszej inicjatywy wręczy przy tej okazji puchary zwycięzcom Lig Młodzieżowych które zakończyły już rozgrywki.


Serdecznie zapraszamy do udziału w pikniku zawodników, działaczy i sympatyków piłki nożnej i unihokeja. W ramach imprezy odbędzie się pokazowy trening Akademii Piłkarskiej NKP Podhale Nowy Targ a potem do wspólnej zabawy z piłką zostaną zaproszeni wszyscy chętni.


Kto weźmie udział jedynie w pikniku, bez korzystania z basenów, wchodzi na teren Gorącego Potoku bez opłat.

Kto ma ochotę skorzystać z basenów Gorący Potok może kupić bilet w specjalnej cenie 15 zł. Bilet ten obowiązywał będzie przez 6 godzin - od 16.oo do 22.oo w piątek 22 czerwca 2018 roku. Pula biletów w tej cenie jest ograniczona i dostępna tylko online na www.jarmarkpodhalanski.pl. Nie ma na co czekać, lepiej kupić już teraz!

Niebawem kolejne informacje na temat imprezy, ale już teraz serdecznie Was wszystkich zapraszamy!

Zobacz więcej na

Może Cię zainteresować
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl