21.06.2018, 13:00 | czytano: 2521

Zabawa i sportowe emocje w Gorącym Potoku. Kibice, sympatycy, sportowcy przybywajcie!

W piątek w Gorącym Potoku w Szaflarach odbędzie się zakończenie sezonu piłkarskiego i unihokejowego przygotowane wspólnie przez Podhale24.pl, Sportowepodhale.pl oraz Podhalański Podokręgi Piłki Nożnej.
Zaproszenie na piknik kierowane jest do wszystkich zawodników, kibiców i sympatyków tych dyscyplin i nie tylko. Wejście na teren pikniku jest bezpłatne, a dla tych, którzy chcieliby przy okazji skorzystać z uroków ciepłej termalnej wody, Gorący Potok przygotował super ofertę.
- Serdecznie zapraszamy wszystkich zawodników piłki nożnej z rodzinami jak i wiernych kibiców do Gorącego Potoku - mówi Alina Waksmundzka, manager obiektu. - Specjalnie na ten dzień przygotowywaliśmy wyjątkową promocję. Wejście w godzinach 16-22 w maksymalnie niskiej cenie 15 zł! Zabierajcie stroje kąpielowe i znajomych i wskakujcie do basenu, a dla tych, którzy nie lubią gorących kąpieli proponujemy wejście na plażę, aby także wziąć udział w pikniku i oklaskiwać najlepszych a może samemu odebrać trofeum - dodaje i zaznacza, że liczba promocyjnych biletów jest ograniczona.

W trakcie pikniku zobaczymy pokazowy trening dzieciaków i młodzieży piłkarskiej z Akademii NKP Podhale, będzie też okazja by samemu spróbować swoich sił pod okiem trenerów. Spotkanie w Gorącym Potoku będzie też okazją do wręczenia pucharów i dyplomów. Podhalański Podokręg Piłki Nożnej nagrodzi najlepszych piłkarzy Ligi Młodzieżowej spośród tych roczników, które zakończyły już rozgrywki, a portal SportowePodhale.pl uhonoruje najlepszą unihokeistkę, najlepszego unihokeistę oraz najlepszych piłkarzy lig III, IV i V oraz klasy A. Nagrodzeni zostaną również trenerzy obu dyscyplin.

- Organizowany przez nas od wielu lat plebiscyt przeszedł w tym roku dużą zmianę - mówi Stefan Leśniowski, redaktor naczelny SportowePodhale.pl. - Dotąd o wynikach decydowały głosy naszych Czytelników, którzy wskazywali swoich faworytów pośród nominowanych przez nas piłkarzy. W tym roku o wynikach zdecydowały wprost osiągnięcia zawodników na boisku. Przez cały sezon liczyliśmy punkty zdobywane przez sportowców w poszczególnych meczach i to one zdecydowały o miejscach na podium.

Zwycięzców poznamy już jutro - tą część zaplanowano około godziny 17.00. - Chcieliśmy zorganizować imprezę integrującą środowisko sportowe - mówi Wojciech Rajski, wydawca Podhale24.pl. - Zakończenie sezonu to wydarzenie zasługujące na szczególną oprawę i chcielibyśmy by odbywało się w ciekawym, otwartym dla wszystkich zainteresowanych miejscu. Skorzystaliśmy z zaproszenia Gorącego Potoku, nie pierwszy raz z resztą, gdyż to miejsce bardzo dobrze nadające się na takie imprezy.
Początek pikniku o 16.00, a po części oficjalnej, wieczorem do 22.00 trwała będzie zabawa, którą poprowadzi DJ Łysy.

Z uwagi na ograniczoną liczbę biletów w promocyjnej cenie - jeśli chcecie skorzystać z basenów najlepiej już teraz online kupić bilet - można to zrobić klikając tutaj.

red/
zobacz także
komentarze
STAŚ21.06.2018, 13:33
No to , do zabawy, przybywajcie !

Tylko pogoda, aby dopisała !
Zobacz pełną wersję podhale24.pl