16.07.2018, 10:28 | czytano: 4221

Udany powrót Mateusza Ziółko na Orawę. Znakomity koncert w Jabłonce (zdjęcia)

Fot. Łukasz Sowiński
Pochodzący z sąsiedniej Zubrzycy Dolnej, a robiący ogólnopolską karierę wokalista Mateusz Ziółko, był główną gwiazdą odbywającego się w weekend w Jabłonce Orawskiego Lata. Najsłynniejszy chyba obecnie mieszkaniec Orawy nie zawiódł rodzimej publiczności, dając znakomity, owacyjnie przyjęty występ.
Ziółko wraz z towarzyszącym mu zespołem zaśpiewał przeboje, z których jest znany i piosenki, które lubi. Publiczność bardzo ciepło i serdecznie przyjęła jego występ. Również sam wokalista dziękował za miłe przyjęcie. Cieszył się z pierwszego, dużego koncertu w rodzinnych stronach od czasu, gdy zrobił karierę. Ze sceny osobiście gratulował mu również gospodarz gminy Antoni Karlak.
Mateusz Ziółko jest teraz jednym z najbardziej rozpoznawalnych i lubianych polskich wokalistów. Aktualnie intensywnie koncertuje wraz ze swoim zespołem. Ma na koncie płytę, kilka singli i przebojów jak np. "W płomieniach", który w serwisie YouTube.pl ma już prawie 50 milionów wyświetleń. Współpracował m.in. z Piotrem Rubikiem, Sylwią Grzeszczak czy Liberem. Występował w wielu talent show i show muzycznych. Niedawno poinformował, że weźmie udział w jubileuszowej edycji popularnego programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" na antenie telewizji Polsat.

r/ zdj. Łukasz Sowiński
zobacz także
komentarze
Karol16.07.2018, 18:50
Co ci Qniu hybiało? Darmowyj flaski?
koń smieje się16.07.2018, 17:29
znakomity koncert ... ha ha
Zobacz pełną wersję podhale24.pl