12.09.2018, 10:48 | czytano: 7567

Pierwszy kandydat na wójta gminy Bukowina Tatrzańska. Ma poparcie PiS-u

Radny powiatowy i geodeta Andrzej Pietrzyk został kandydatem Prawa i Sprawiedliwości na wójta gminy Bukowina Tatrzańska.
Andrzej Pietrzyk ma lat 39, mieszka w Bukowinie Tatrzańskiej. Jest absolwentem Akademii Górniczo-Hutniczej na kierunku Geodezja i Kartografia ze specjalnością Szacowanie Nieruchomości oraz Uniwersytetu Pedagogicznego na kierunku Fizyka z Informatyką. Ukończył studia podyplomowe z zakresu Szacowania Nieruchomości, Pośrednictwa w Obrocie Nieruchomościami oraz Audytu Energetycznego Budynków.
Zawodowo realizuje się jako Biegły Sądowy z dziedziny Geodezja i Kartografia przy Sądzie Okręgowym w Nowym Sączu. Od 2014 roku zasiada w Zarządzie Powiatu Tatrzańskiego. Jest prezesem Związku Podhalan oddział Bukowina Tatrzańska. Przez pięć lat prowadził dziecięcy zespół góralski działający przy Domu Ludowym w Bukowinie Tatrzańskiej. Ma żonę i troje dzieci.

To jak na razie jedyny - oficjalnie ogłoszony - kandydat na wójta gminy Bukowina Tatrzańska.

r/
zobacz także
komentarze
Bukowion17.09.2018, 08:46
Do "Źle by było": Jak się ma klapki na oczach i widzi tylko swoich to się nie widzi ilu kompetentnych ludzi jest wokół!
Bukowion17.09.2018, 08:44
To zagłosujcie na obecnego Wójta albo kogoś innego z tej opcji a kolejny Toru de Pologne MACIE JAK W BANKU!!!
wow kolo ?16.09.2018, 22:31
..a napisz, gdzie te ścieżki miły by być, albo kto da grunt. Na Rusińskim czy na Korkoszówce ? A może na Głodówce - zgłaszajcie się chętni oddać swoje grunty... Natychmiast !
Inna sprawa, że organizowanie tego TdP amatorów to POmyłka... Jaki amator po takich podjazdach śmiga... Amator chce ścieżek jak na Słowacji w Spiskiej Białej... Łatwych i przyjemnych...
I ostatnia sprawa Toru de Pologne nie należy stanowczo organizować jak jest największy sezon turystyczny. Nie wolno z ludzi żartować... Zrobić w lipcu albo we wrześniu 2019 roku.
kolo16.09.2018, 13:21
Bukowina Tatrzańska-jedyna gmina na Podhalu, gdzie nie powstał ani 1 km ścieżki rowerowej, za to na imprezkę starszych panów Tour de Bucovina kasy nie żałuje.
Do potocanie15.09.2018, 18:53
Przecież mówię że nie marzę nawet o chodnikach czy kanalizacji!
Żle by było15.09.2018, 17:25
Bardzo źle, gdyby p. Łukaszczyk nie brał udziału w wyborach. Mówisz pragmatyk z Poronina zastępca, a ilu w Zakopanem i Poroninie z innych gmin pracuje? Co to za postawa; otwartości i miłości ?
W gminie Bukowina same biznesmeny i bisnezwomeny - znajdź mi kompetentnego urzędnika.....
Nie polityk15.09.2018, 13:29
Widzę, że ruszyli wyborcy(Hejterzy) p. Łukaszczyka żeby go bronić. Czyżby się już określił że startuje?? Obrona za kase czy z własnej woli? Dlaczego obecny Wójt nie zatrudnił zastępcy- fachowca tylko swojego koleżkę z Poronina. Dość zatrudniania kolegów czas z tym skończyć. Idźmy do wyborów i przywróćmy normalność.
pragmatyk15.09.2018, 13:21
Może trochę wiedzy bo większość nie wie jak to działa. Każda gmina uchwala budżet, a że funduszy ciągle mało więc jest jak jest. Niewątpliwym plusem p.Pietrzyka, który startuje z listy PiS, jest fakt że jeżeli wygra to jako wójt będzie mógł skuteczniej pozyskać pieniądze zewnętrzne dla gminy. Dlaczego skuteczniej bo będzie miał bezpośredni dostęp do innych ludzi z PiS którzy wygrają na wyższych szczeblach. Nie wiadomo czy będzie lepszym Wójtem ale jest duża szansa że ruszy mniejsze miejscowości jeżeli chodzi o drogi, chodniki, kanalizacje, oświetlenie, komunikację itp. Przejedzcie się po Polsce i zobaczcie ile jest zrobione przez ostatnie 10 lat gdzie Gminy pozyskały środku unijne. U nas nic bo.....p. Wójt twierdzi ze ludzie mu wszytko blokują a on chce. Może i p. Wójt chce tylko sobie nie radzi. Wstyd dla niego będzie jak w ogóle wystartuje w wyborach. A p. Pietrzyk ma mój głos i będę go popierał bo to jedyna rozsądna ścieżka do rozwoju. Lepszego kandydata w tej chwili nie mamy.
potocanie15.09.2018, 13:20
do rzepiscon- a gdzie można w Rzepiskach robić chodnik jak nawet auto się nie przeciśnie - tak ciasno... A może zrobi chodniki w potoku, kanalizacje w potoku, prąd w potoku i ścieki do potoka...
olin15.09.2018, 09:42
Wyborco-kołocu to ty?
do @ Wyborca15.09.2018, 09:23
W ogóle się z tobą zgadzam... Tu nie chodzi o PiS, bo 3/4 ludzi w wyborach do Sejmu głosuje z PiS-em, ale to inny poziom.
Na szczeblu gminy liczy się właściwy Człowiek na stołku wójta, a Łukaszczyk dla mnie nim jest...
Pietrzaka nie znam i nic o nim nie wiem i to z reguły jako "nowość" na niektórych działa, ... A ja się zapytam co więcej może zrobić od aktualnego wójta i jakim sposobem ? Oczyszczalnie i kanalizacje w Białce ? Jak go nie wybiją, że do ogródka i na parking wchodzi... No więc co zrobi , bo poza ogólnikami to nic konkretnego nie wiem. No chyba że , że wyjdzie ktoś z PIStoletem i z białka zrobi porządek, najlepiej żeby to PISkomando z samej Białki...A może stanie w POloku i zbada ścieki w rowie po każdej burzy, a może na Rzepiskach, albo w Leśnicy zinwentaryzuje wyloty z szabba prosto do potoku, a w Bialce wprost do NATURY 2000. Czekam na odpowiedź !
rzepiscon15.09.2018, 09:00
Szanowni Państwo, proszę pamiętać po wygranych wyborach o Rzepiskach na Bryjowym, nie śmiemy marzyć o kanalizacji, czy chodnikach ale przynajmniej gdyby przez 5 lat powstał nowy asfalt przez wieś, nikt by wam tego nie zapomniał.
Wyborca15.09.2018, 00:40
No piękne komentarze co do PiS i TJS . Tylko kto sprawdził czym jest TJS czy to partia tak jak PIS ? Bo raczej nie i na tym szczeblu nie powinno dochodzić do rozgrywek partyjnch! !! Czy przes 8 lat w gminie Bukowina Tatrzańska nic nie zostało zrobione ? Prace w tej gminie stanęły ? Gmina przestała istnieć? Wójt robił co do niego należy i na ile partia rządząca mu pozwolła. Bo nie był z PiS. Dlaczego droga przes Olczanski Wierch do Leśnicy i Grońia nie została za asfaltowana w całości do Gronkowa jak dwa lata temu był cały sprzęt kto to cofną ?Czy to nie droga powiatowa ? Gdzie był Pan Radny jak mniemam mieszka obok tej drogi. Czy wtedy już był w partii PIS? Czy dopiero przed wyborami do niej przystąpił tak jak inni? A gdzie zasada odgórnych rozporządzeń partii rządzącej czy te wymogi zostały spełnione do końca kto jest w tej partii trzy lata?
Mądry Bukowion14.09.2018, 19:52
Bukowion

"I może nareszcie wójt w Bukowinie nie będzie traktował ludzi z góry i jak zło konieczne"

To sie chłopie zdziwisz
arnika14.09.2018, 18:18
mruku zapomniałeś o Brzegach.
mruk14.09.2018, 13:52
do - @ Bukowiana
Ludzie POtrafią zezryć nerwy... Nim a świętych ani w Bukowinie , ani w białce ani w pozostałych wsiach. A to że sie nie robi w nich nic to nieprawda... W Białce za miliony Centrum Sportu koło szkoły, w Czarnej Górze co prawda oświelenie, ale w Jurgowie to juz nie co robić, bo wszystko mają. Groń-Leśnica tyle szkół, że nie wiadomo co z nimi robić...itd itp.
jancyjos14.09.2018, 12:38
Nie rozumiem tego ataku na Niego. Kozdy jakosi zacynoł, on tys fce. Młody, ambitny. Pietrzyk zły, Kołoc zły ... no to jo sie pytom fto !
dzik14.09.2018, 12:10
Jest nadzieja, że w końcu zadba o mniejsze miejscowości,jakby nie było trochę zapomniane w tej kadencji, więc jestem za
Bukowion14.09.2018, 11:42
I może nareszcie wójt w Bukowinie nie będzie traktował ludzi z góry i jak zło konieczne. A Pan Łukaszczyk to się już określił? Dla wszystkich byłoby lepiej, żeby z godnością odszedł i podziękował już za władzę, którą traktował zbyt dosłownie,ale jakby co to hasło wyborcze" Ja tu rządzę" jest adekwatne do poczynań. Panie Andrzeju! Brawo za odwagę!Za to, że mimo pewnie spodziewanego hejtu na PIS nie chowa się Pan pod innym komitetem wyborczym jak to robi Tatrzańska Jedność.
Bukowion14.09.2018, 11:28
Hejt na PIS to jedyne pole obrony..tylko czego? Tonącego okrętu Jedności Tatrzańskiej, która "dla zmylenia przeciwnika" dodała sobie w nazwie "samorządowców"?! I liczą, że ludzie są głupi i dadzą się zmylić,że to nie Makowski i PO? Nie dajecie szansy młodemu i wykształconemu człowiekowi, bo argument,że w PISie tylko "moherowe berety"wybity z ręki?? Ludzie,to wybory samorządowe!!Głosuje się przede wszystkim na CZŁOWIEKA!!
ejludzieludzie14.09.2018, 09:08
jakie są fakty, każdy inteligentny człowiek wie, jak PiS w parlamencie i w samorządzie to swój zawsze da najpierw swojemu (nawet obiecane 5 mld na drogi lokalne) niż innym peowcom. poza tym poparcie w regionie na ostatnich wyborach wyniosło prawie 70% u nas, więc nad czym się zastanawiać? każdy mądry chcący coś zdziałać by tak postąpił. pewnie gdyby peowcy mieli takie poparcie to te osoby by startowały właśnie z ich listy. jednak jak jest - dobrze wiemy. Synergia drodzy Państwo, Synergia!
działaczka14.09.2018, 08:29
Znam tego Pana osobiście miałam z nim styczność na stopie zawodowej. Jest to rzeczowy i konkrety facet. Czy z PiS czy z PO czy z innej partii i tak będzie robił to co do niego należy. Mieszkańcy pozostałych gmin niech pilnują swojego a mieszkańcy Gminy Bukowina Tatrzańska wiedzą że to jedyna rozsądny facet i poradzi sobie na tym stanowisku. Trzymam za niego kciuki.
bukowion13.09.2018, 19:38
PIS-zneło go w leb
corny13.09.2018, 19:36
Niestety nie znam gościa choć podobno działał w zarządzie (zastanawiam się co ten zarząd zrobił przez cztery lata) ale mniejsza oto, za samą minę na plakacie (bufona) nie ma mojego głosu !
Hela13.09.2018, 15:44
Musiałabym na głowę upaść żeby na niego zagłosować.
Qb@s13.09.2018, 15:13
mieszka pan radny przy drodze powiatowej dziurawej łatanej od kilkunastu lat ale pan radny nie widzi po jakiej drodze poruszają się jego wyborcy tym razem ode mnie już poparcia nie dostanie choć też jestem "PISUAREM"
R113.09.2018, 13:59
Młody wykształcony kandydat ! Popieram!
Bezpartyjna13.09.2018, 13:47
Co z tego że z Pis-u jak lepszej osoby w naszej gminie na to stanowisko nie ma. Co kolwiek nie zrobi i tak zrobi więcej niż obecny Wójt.
spot tater13.09.2018, 12:52
Bialcany i tak robiom co fcom.... Na co im wójt z Białki..., coby widzioł co robiom ???
Tam nima prawa, ani zagospodarowania, a ściek leje sie z kozdego konta...
jaś13.09.2018, 10:39
Boże Broń !!!Kolejny bukowion pcha się do koryta .Dajcie szanse pozostałym miejscowością
fred13.09.2018, 05:40
Do Bond; PIS już dał na szczęście popatrz na ceny w sklepach za 100 zł.zrobisz zakupy i w kieszeni przyniesieś do domu a to wszystko przez 500+ a teraz przez 500+dla emerytów zobaczysz jak ceny pójdą w górę.
baciok@12.09.2018, 23:55
PiS mi sie kojarzy z jedną Panią gwizdającą na gwizdku na Rynku. Ale to tylko moje skojarzenia.
Bond12.09.2018, 21:32
PiS da nam szczęście.
Wyborca12.09.2018, 20:53
A co ten pan zrobił jako radny powiatowy i członek zarządu powiatu? Niech może opowie jakie to miał osiągnięcia w polityce lokalnej na szczeblu powiatowym. Bo zdaje się, że oprócz pobierania diet niczym konkretnym się nie zasłużył. Co uczyniła przez 4 lata komisja, której ten pan był przewodniczącym? Jakieś konkrety? W końcu to nie jest człowiek z łapanki, ale już polityk szczebla lokalnego z czteroletnim doświadczeniem. Mógłby się pochwalić co zrobił dla ludzi.
Bo jak na razie to jest znany głównie z wody sodowej i egocentryzmu.
alik12.09.2018, 20:16
Wolałbym KOMUNISTĘ i jeszcze z PO niż przechrztę pis-u.
Czy to kolejny do koryta?
ATK12.09.2018, 17:19
Szkoda, że z PIS - u ... tak na starcie naznaczyć się do końca życia z Partią ?
Wyborca12.09.2018, 15:21
I bardzo dobrze ! Obecny Wójt Łukaszczyk urzęduje już dwie kadencje. Czas odejść. Dać miejsce innym z nowymi pomysłami. Przecież nie będzie Wójtem końca życia. Andrzej Pietrzyk jest wykształconym człowiekiem, Radnym Powiatu Tatrzańskiego. Idealnie nadaje się na Wójta Gminy Bukowina Tatrzańska.
stasek12.09.2018, 14:09
Lepsze numery bedą w Biołym Dunajcu i Poroninie. Popatrzcie kto będzie startował z list PiSu. Byli sympatycy Platformy. Platforma w Poroninie to było Przymierze Tatrzańskie( maja kilku radnych), w Biołym Dunajcu Suwerenność i Rozwój- obecny Wójt.
swojak12.09.2018, 13:49
Tak dziadowskiej brudnej , zaniedbanej i śmierdzącej nie ma na całym Podhalu Od nas za miedzy nie dostanie ani tyle co brudu za paznokciem
SWOJAK12.09.2018, 13:47
ode mnie też ani jednego głosu nie dostanie .Właśnie za PIS
Nksw12.09.2018, 13:45
Ja nie szukam, bo oni już od dawna tam sa;DD
do Nksw12.09.2018, 13:24
Zabrakło ci komunistów w pisie ,że szukasz w PO?
Nksw12.09.2018, 12:19
Do pisuar- lepszy młody z Pis-u niż komunista z Po
podhalanka12.09.2018, 11:41
a będąc prezesem Związku Podhalan oddział Bukowina Tatrzańska - to co właściwie robił ???
pisuar12.09.2018, 11:17
Taki młody i do PiSu wstąpił... :(
...12.09.2018, 10:56
PIS -go popiera? To ja mu dziękuję.
Zobacz pełną wersję podhale24.pl