21.09.2018, 15:52 | czytano: 5413

Obywatelka Mołdawii zatrzymana w Nowym Targu

Funkcjonariusze Straży Granicznej zatrzymali w Nowym Targu do kontroli osobowego volkswagena. Podróżowała nim obywatelka Mołdawii, która figurowała w bazach danych, jako osoba niepożądana w Polsce.
21-letnia kobieta już dwukrotnie miała orzeczony zakaz wjazdu na terytorium Polski - za naruszenie przepisów pobytowych. Tym razem, chcąc pojechać do krewnych przebywających w Niemczech, mimo obowiązujących zakazów wjazdu, cudzoziemka wjechała do Polski przez Słowację.
Za złamanie obowiązującego zakazu wjazdu do Polski kobieta została zatrzymana. Orzeczono wobec niej 5-letni zakaz wjazdu – tym razem do wszystkich krajów strefy Schengen. Kobieta została umieszczona w strzeżonym ośrodku dla cudzoziemców, gdzie będzie oczekiwać na deportację.

oprac. r/ źródło: Karpacki Oddział Straży Granicznej
komentarze
Znawca Kobiet22.09.2018, 10:53
Nie wszystkie dziewczyny z Moldawii są złe , tak samo jak to że nie wszystkie Polskie dziewczyny są dobre .
trener Balcerzak22.09.2018, 00:21
@kogitator i Darko, ja chcę tylko odwiedzić ciocię w USA ale nie mam wizy i nie chcę mieć, chcę tam jechać jako Europejczyk bez wizy. Nie mam tam zamiaru pracować chcę sobie po prostu pojechać tam turystycznie i w odwiedziny.
Czyja to manipulacja może PSL-u albo Jędraszewskiego???
Bauer21.09.2018, 23:33
Brawo SG! Chciało jechać do rodziny haha fajna ściema. Brawo jedno miejsce do pracy więcej dla Polaka. Co do nie których młodego pokolenia to mogę przypomnieć że przed strefą szengen też byliśmy nie mile widziani w zachodniej europie i też byliśmy deportowani albo nie wpuszczani na granicy.
Prawda21.09.2018, 23:28
Ej lemingi piszący poniżej, wszystkich bronicie ale swoich nie, nie burzycie się o wizy do USA dla Polaków i inne złe traktowanie rodaków . Ale jak naszych źle traktują to siedzicie cicho i morda w kubeł. Takie zwas postępowe lewactwo.
kogitator21.09.2018, 21:25
Super! Deportacja to jest to! Tylko że już Rumuni czy Bułgarzy tylko temu że są w strefie Schengen to mogą sobie jeździć po Polsce do woli (bardzo przepraszam, ale to jest dyskryminacja ze względu na narodowość i przynależność państwową). Na jak niskich ludzkich pobudkach władza w Polsce chce jechać to szok. Jak niskie, ksenofobiczne zachowania chce się w Polsce wzbudzić? Chodzi o demonstrację dla ciemnego ludku który może sobie podbudować ego i samopoczucie: widzicie, ona ma gorzej od nas, dobrze jej tak, my sobie jedziemy gdzie chcemy a ona nie, ha, ha, ha, ale fajnie jej zrobili -jaki dobry jest ten rząd. Tymczasem ta kobieta nic nie ukradła, nie zabiła, itd., ona chciała tylko przejechać do rodziny w Niemczech.
Roksa21.09.2018, 17:09
Wiem nawet gdzie ta Pani pracowała
szkoda że taki jej zakaz ciupneli
koko21.09.2018, 16:50
Darko wszyscy w domu ?
zmanipulowany przez MO, upsss PO21.09.2018, 16:48
@Darko, może przybliż nam temat jak będą podróżować lub jak podróżują po Europie obywatele GB lub Szwajcarii.
Darko21.09.2018, 16:17
Piękny przykład dla wszystkich zmanipulowanych przez PiS i niektórych księży dlaczego przynależność do Unii nie powinna być podważana. No chyba że chcą podróżować po Europie tak jak ta pani z Mołdawii.
Zobacz pełną wersję podhale24.pl