04.10.2018, 10:43 | czytano: 3226

Konwencja kandydatki na wójta gminy Poronin i jej drużyny (zdjęcia)

Fot. Piotr Korczak
W Poroninie odbyła się konwencja wyborcza kandydatki na wójta gminy Anity Żegleń oraz kandydatów do Rady Gminy Poronin, starostwa powiatowego oraz sejmiku województwa małopolskiego startujących z list Prawa i Sprawiedliwości.
W wydarzeniu uczestniczyli m.in. starosta Piotr Bąk, wicestarosta Jerzy Zacharko, radny sejmiku małopolskiego Jan Piczura. Anita Żegleń zaprezentowała hasło wyborcze „Czas na nowe spojrzenie”, omówiła program wyborczy, a następnie przedstawiła kandydata na wicewójta - Stanisława Bafię oraz kandydatów na radnych. Na konwencję przybyło wielu mieszkańców Poronina oraz okolicznych miejscowości. Mieli oni okazję nie tylko poznać kandydatów biorących udział w wyborach, ale również zadać pytania i podzielić się uwagami.
oprac. r/ materiały prasowe, zdj. Piotr Korczak
komentarze
Antek04.10.2018, 19:47
@Gagatek. Dokładnie było tak jak opisujesz. Pod plaszczykiem lokalnego ugrupowania kryją się interesy dużej partii, która już pokazała w jakim poważaniu ma Polaków.
obserwator04.10.2018, 19:45
Do nick Gagatek
Czemu mnie atakujesz jeżeli pisze prawdę. Odpowiem Ci w kilku punktach.
1. Sięgnij do Internetu i zobacz kto tworzył PO w Poroninie,
2. Zobacz jak PO mutowała i już w następnych wyborach i startowała pod innymi nazwami.
3.PiS w w 2 Gminach Powiatu Tatrzańskiego to zmutowana PO
4. Nie lubię ludzi obrotowych (pełna zgoda z nick Skała).
5. Nie jestem fanem Jedności Tatrzańskiej ale przynajmniej nie wypierają się swoich korzeni.
6. Każdy wyborca sam oceni na kogo chce głosować, nie mam zamiaru agitować za kimkolwiek.
7.Dla mnie POPiS jedna rodzina, zmieniają się przy korycie.
8. Ja głosuję na konkretnego człowieka którego znam i wiem że nie jest obrotowy w zależności kto rządzi, jest w stanie sam ze swoim programem się wypromować.
Pozdrawiam.
Gustlik04.10.2018, 18:51
Jest Pani super ...bede Panią popierał
zar04.10.2018, 17:23
i bardzo dobrze niech będzie zmiana a terażniejsza władza do pola grule sadzić
Gagatek04.10.2018, 17:23
Obserwator. Czy przypadkiem Wódz Jedności Tatrzańskiej Andrzej Gąsienica-Makowski nie kandydował do sejmu w ostatnich wyborach z list PO. Zapomniałeś, że zięć wodza Jedności Tatrzańskiej Pan Krzysiu Łęgowski w cusce z oscypkiem z plakatów PO namawiał do kandydowania do Sejmiku. A Pan Andrzej Skupień razem ze świta jak robili kampanie prezydencką Panu Komorowskiemu to już Pan Obserwator Zapomniał? Na dzień dzisiejszy to Jedności Tatrzańskiej bliżej do PO niestety.
Olek04.10.2018, 15:47
Ambitny program, do zrealizowania ale napewno wymaga pracy i determinacji. Czy damy kredyt zaufania nowej generacji i czy podołają? Natomiast co do obecnego Pana Wójta chwalącego się inwestycjami takimi jak węzeł poronianski albo ścieżkami velo Dunajec to trochę słabo - łaski nie zrobił że dał puścić te inwestycje przez obszar gminy. Natomiast że to projekty rządowe i finansowane głównie przez rząd to już się nie chwali. A gdzie program Pana Bronisława? Stabilizacja gminy, a może spłacenie długu???
Zakopiańczyk04.10.2018, 14:59
do @ obserwator, masz trochę racji co do Jedności. Szkoda, że nie kandydują do samorządu ludzie "Orła Białego". To byli prawdziwi prawicowcy, ale cóż podpisali koalicję z Bąkiem i ten ich wystrychnął na dutka. Zdobył przy ich pomocy stołek starosty,a potem zapomniał że istnieją.
obserwator04.10.2018, 14:10
Przecież to dawna Platforma Obywatelska z Poronina.
Zgadzam się z nick Skała. Jak można być tak obrotowym i zmieniać poglądy
To już wolę te osoby z Jedności Tatrzańskiej bo twardo stoją na swych stanowiskach. Czy się z nimi zgadzam to inna sprawa.
rufus04.10.2018, 14:01
Świetna kandydatka! Zmiany, idą zmiany drodzy mieszkańcy gminy Poronin! :)
Skała04.10.2018, 11:33
Trzymamy kciuki za Panią Anitę ! Śmieszy mnie tylko postawa radnego Guta-Kantka. Kogo znowu "kantuje"? Zachowuje się jak PSL w polskim sejmie: jest OBROTOWY. Zawsze ustawi się jak wiatr zawieje. Popierał Makowskiego i to mocno, potem przeskoczył do Platformy a teraz cholewki smoli do PiS-u. Swoją drogą dziwię się, że PIS przyjmuje do siebie takich "skoczków". Traci w ten sposób wiarygodność.
k04.10.2018, 11:12
PiS-owska................. Nie ma co pisać bo i tak do druku nie pójdzie.
Zobacz pełną wersję podhale24.pl