07.10.2018, 20:12 | czytano: 7318

Joanna Iskrzyńska Steg: Będziemy w tym samym składzie realizować dalszą pracę na rzecz Miasta

zdj. Michał Adamowski
NOWY TARG. Na liście kandydatów do Rady Miasta z KWW Ruch Obywatelski Nasze Miasto jest obecna wiceburmistrz Joanna Iskrzyńska Steg.
To zaufany współpracownik obecnego burmistrza. Podczas prezentacji kandydatów do Rady Miasta oboje nie szczędzili sobie słów poważania i uznania.
Joannę Iskrzyńską Steg burmistrz określił jako siłę napędową społecznej akcji, dzięki której powstała w Mieście pływalnia. - Nie wiem ile butów zdarła, ile czasu i energii poświęciła na to, żeby uruchomić proces, który zaowocował budową krytej pływalni. Potem były wybory (4 lata temu - przyp. red.) i byliśmy razem i nadal jesteśmy. Z energią i pomysłami Joasi możemy być spokojni o to, że w nowym roku, w nowej kadencji - ciekawych imprez, zaskakujących wydarzeń i pomysłów na organizację sztandarowych imprez jak Jarmark Podhalański, Dzień Dziecka, czy otwarcie sezonu letniego - nie zabraknie. Ja jestem spokojny, bo te pomysły gdzieś kiełkują już w głowie i będą zaprezentowane - mówił Grzegorz Watycha.

Skąd Pani obecność na liście radnych, nie chce się Pani już realizować jako urzędnik, wiceburmistrz?

- Burmistrz Watycha też jest na liście. Piłka jest w grze. Walczymy. Jeżeli nam się uda wygrać, to będziemy w tym samym składzie realizować dalszą pracę na rzecz Miasta. Jeśli się nie uda, wtedy będziemy walczyć o miejsce w Radzie Miasta.

Nie zmieniła Pani komitetu. Niektórzy odeszli.

- Ja wiem, że warto iść z Grzegorzem Watychą i warto z nim współpracować. To człowiek inteligentny, przygotowany, z doświadczeniem samorządowym.
Sporo kobiet jest na waszych listach wyborczych. Prawie połowa z kandydatów. Rozumiem, że nie było problemów z utrzymaniem parytetu.

- Zawsze trudniej na listach o kobiety, bo są bardziej zajęte. Panowie bardziej się garną do dodatkowych zajęć. Ale tak dosyć szybko nam poszło z kompletowaniem składu. Mieliśmy potem nawet nadwyżki chętnych.

SPalka
Może Cię zainteresować
zobacz także
komentarze
saba21.10.2018, 23:50
a jak nie będziecie-w tym samym składzie ?
zainteresowana15.10.2018, 14:23
Jeżeli dalej Pani będzie załatwiać jak parking na EVRY to wyrazy wspólczucia i ubolewania
zadaszone lodowisko10.10.2018, 21:59
"Z energią i pomysłami Joasi możemy być spokojni ...-w nowej kadencji ...
..pomysłów (takich) ...zabraknie"
Superrrrrr.
besala10.10.2018, 19:03
Większość śmiesznych, błędnych i szkodliwych decyzji UM jest albo autorstwa "Pani od wstążek" lub też cieszyły się one jej akceptacją i poparciem. Do zabrania głosu w tym miejscu prowokują mnie wpisy zwolenniczek i zwolenników wiceburmistrz. których styl, prostota (czyt. prostactwo) i język każą podejrzewać, że jest to zorganizowana akcja przez zainteresowaną.
Małpa10.10.2018, 13:46
Joanna, to brzmi jak groźba
obiektywny10.10.2018, 11:05
Grzegorz Watycha TAK. Joanna - NIE
Blokoś09.10.2018, 23:23
Do boju jesteśmy z tobą
Haha09.10.2018, 11:58
Oj, Ania. Wybierając Michalską, wybierasz to samo środowisko, które promowało Watyche. I nic się nie zmieni, tylko inna Pani będzie na świeczniku.
Ania09.10.2018, 08:21
Jestem kobietą. Nie zagłosuję na królową kiczu ani jej pazia. Podobnie jak większość tych którzy głosowai na Watychę wybieram Agatę Michalską
"iskrzyńska, a jakże":)09.10.2018, 07:58
Właśnie!" Nadwyżka chętnych"
Paweł Liszka na burmistrza!08.10.2018, 23:55
@Krystyna: Nie tylko wstążki: marnotrawienie publicznych pieniędzy, niestabliność decyzji, brak umiejętności i wiedzy do zajmowania się zakresem obowiązków, w szczególności edukacją.

Dobrze napisał @Władek: ta Pani odbiera głosy Watysze. I ja się z tym zgadzam.
Bolesny upadek08.10.2018, 22:47
Uwaga żurawie,szybujecie w dół,upadek za dwa tygodnie,przykro, pracowaliścire na to cztery lata.
Małgorzata08.10.2018, 21:00
a Grzegorz watycha ją trzyma jako vice i jeszcze chwali. To jakas abstrakcja. Jeżeli on nie porafił decyzji odpowiednich podjąć i ją choc przesunąć na inne stanowisko to ja wymiękam i na niego nie głosuję.
fanka zenona08.10.2018, 16:22
@Tego sobie życzę. Dała Ci Joanna krówki i koleżankom w robocie żebyś takie farmazony wypisywała? Pisząc te bzdury pokazujesz, że nigdy nie uczestniczyłaś w wydarzeniach kulturalnych tego Miasta i obrażasz tym samy wszystkich tych którzy robili w Nowym targu ciekawe rzeczy. Joanna Cię pewnie wyciągnęła spod strzechy, kazała włożyć szpilki i bić piane na forach. Chyba że jestes koleżanka tego odlecianego Dyrektora z Moku, który podobnie jak Ty uważa że zanim przybył do Nowego Targu z Lublyna to Nowy Targ był wsią i ludzie nie wiedzieli co to koncert. Włącz sobie w domu Masters i Zenona Martyniuka i zostań tam na parę dni bo masz chyba wysoką gorączkę.
Tego sobie życzę08.10.2018, 15:44
Seksapil to nasza broń kobieca, seksapil to coś.....
Czego jak czego ale gdyby nie Pani Wiceburmistrz to w Nowym Targu już dawno psy szczekałyby pewną częścią ciała a jedyną rozrywką byłby głos na sesji na czas....ja jako kobieta jestem wdzięczna za to, że rozwinęła imprezy kulturalne w tym mieście, rozwinęła kulture w tym mieście tak moi drodzy kulturę bo dotychczasowy poziom imprez kulturalnych był żenujący niczym festyn rodem filmu Wesele. Dzień dziecka w parku, wyścigi rowerowe, lodowisko a o basenie już nie wspomnę, gdzie by te dzieciaki miały rozrywkę. Naprawdę Panowie wszyscy jak jeden mąż powinniście brać przykład z tej kobiety bo to ona jest motorem napędowym wszystkiego, a Wy oczywiście zazdrośni tylko umiecie krytykować co świadczy tylko i wyłącznie o Waszych problemach emocjonalnych związanych z zazdrością jaką darzycie Panią Joannę, bierzcie się do roboty, a przede wszystkim bierzcie przykład z tej kobiety i ruszajcie szarymi komórkami
Krystyna08.10.2018, 14:55
Pani Joannie zarzuca się tylko wstążki bo nic innego nie można, dlatego uważam, że powinna Pani dalej rozwijać nasze miasto
karuzela08.10.2018, 14:45
@Zuzka. Co zrobiła Pani Joanna poukładała? Chyba słoiki na półkach w piwnicy
Zuzka08.10.2018, 14:14
Pani Wiceburmistrz wreszcie poukładała ofertę kulturalna w Nowym targu. Zrobiła więcej niż cała ekipa Fryźlewicza przez lata. W Nowym Targu coś zawsze sie dzieje i ludzie moga wybierać. Krytyka to tylko pokazuje, że efekty pracy są widoczne.
Zyczliwy Miastu08.10.2018, 14:03
Najwyższy czas to zmienić.
besala08.10.2018, 13:49
Kończąca się kadencja dowiodła brak intelektualnych kompetencji burmistrza Watychy i jego zastępców. Władanie miastem średniej wielkości wymaga nie tylko zdolności rozdawania stanowisk i przywilejów "po uważaniu", ale wizji, zrozumienia złożoności organizmu miasta oraz kierowanie się przede wszystkim dobrem jego mieszkańców. Tego wszystkiego zabrakło głównie burmistrzowi Watysze i jego zastępczyni. Te sławetne wstążki są dla wielu mieszkańców miasta symbolem kiczu, siermiężności i nie tylko estetycznego ograniczenia obecnych włodarzy Miasta.
Przemyśl to08.10.2018, 13:47
Basen, kawiatenki, toalety miejskie, imprezy na poziomie, elokwencja a przy tym nietuzinkowa uroda i umiejętność załatwienia wszystkiego tak Panowie złości Wasze nid znają umiaru bo Ona radzi sobie lepiej niż Wy do kupy razem wzieci....
Szybujący nad kartofliskiem08.10.2018, 13:17
Siła kobiet przypaliła maryhe
i napisała wierszyk za dyche,
Chyba jej wstążki się spodobały
I trochę obraz po-zaciemniały
Jaoanna z Bolkiem w zatraconym tańcu
Jak stare babcie w ślepym różańcu
Budują kulturę przez duże K-a
Dzięki nim budżet w kulturze już ledwo czka.
Discopolowe zapędy mają
I mieszczanie szybko uciekają
Grzesiu na to patrzy i na spotkaniach chwiali
Pewnie też cos po robocie pali.
Zakupili na rynek koziołki
Myśląc żeśmy matołki
że nie widzimy nie czujemy i nie słuchamy
Ale my już wiemy?
Potrzebujemy zmiany
Obcy w mieście08.10.2018, 12:42
Ale was wszystkich boli Ta Asia vice Burmistrz.
Teraz widzę, że można żyć miastem i coś dla niego robić. Śmiejecie się ze wstążek ale czyż nie było odświętnie i miło. Widać zaangażowanie burmistrza w mieście. Przeglądnijcie imprezy w innych miastach zobaczycie czy dekoracji tam nie ma.
Watycha i ekipa to szansa dla Nowego Targu
Siostra basen08.10.2018, 11:24
Królowa kiczu. Cztery lata kompromitacji urzędu burmistrza. Jeszcze dwa tygodnie.
mieszkaniec08.10.2018, 11:20
i dlatego pani "wiceburmistrzowa" nie zagłosuję na Watychę. Do tej pory tylko obiecujecie, proszę o konkretne wyliczenie tego co zrobiliście. Jakie było zaangażowanie Pani w efekty działalności miasta. Podobne pytanie należy zadać Radzie Miasta. Co zrobili ludzie, którzy kolejny raz próbują wejść do Rady. Do wyborców: mnożenie przez zero nie daje dodatniego wyniku.
Wk08.10.2018, 11:00
Żeby tylko cały UM nie musiał z "urzędu" głosować na obecnych. /.../
rok08.10.2018, 10:36
najlepsza ta "sila kobiet" - kalwaryjskie rymy, na wizerunek miasta wstazeczki sie malo nadaja, ale skoro o wlasny wizerunek sie nie dba...
kukuruźniok08.10.2018, 10:35
Ten sam skład = wiyncyj wstążek, imprez i alkoholu. Czy naprawdę tego chcecie, Nowotarżanie?
do żżurawie08.10.2018, 09:52
To niech sobie płachty z kawiarenek zaadoptuje na skrzydła bo na dach sie nie nadają i posprząta te baraki swojego autorstwa. Loty nielota nie zamierzam finansować ze swoich podatków . NIE dla stegowej i jej kliki.
Mniej więcej08.10.2018, 09:50
Nie przesadzaj, to nie skrzydła tylko wstążki. Różnica jest mniej więcej taka jak, prowadzić samochód a być wyleczonym przez samochód.
Władek08.10.2018, 09:11
UWAGA Wyborcy Nowego Targu .
Nie byłem przekonany do oddania głosu na 2 kandydatów w tym Watychę ale po podaniu informacji , że Pani Iskrzycką- Steg będzie nadal po Rynku przed imprezami rozwieszać i wskazywać gdzie powinny być wstążeczki - to kandydat Watycha już mojego głosu nie otrzyma choćby nie wiem co naobiecywał i trwał w biurze burmistrza 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu i 365 dni w roku .
Pani Steg ma tak osobliwy styl ubierania się i kreowania modą damską , że jak Ją pierwszy raz zobaczyłem to miałem wrażenia prezentowania najnowszych kreacji z oststan9ej dostawy do "lumpexów", którymi Nowy Targ się szczyci - jej wykształcenie jedynie preferuje do pracy w zlikwidowanym Urzędzie Celnym , które przezornie zlikwidowano przed jej powrotem do pracy .
falka08.10.2018, 08:50
niestety tak emocjonalnie i i konfliktowo działa że wielu mówi jeśli burmistrz przegra
to tylko dzięki niej
autoreklama nic nie daje
walczenie i działanie przeciw czy to radnym czy to mieszkańcom
musi mieć swoje negatywne skutki
mieszkaniec08.10.2018, 08:13
Brawo Joanna będe na Ciebie głosować!!!
ja glany08.10.2018, 07:34
latający prezes razem ze sztabem piszą pochlebne komentarze. wierni koledzy Joanny
Magnum08.10.2018, 07:30
Może mały bankiecik na lotnisku w Ranczo?
Tasiemka08.10.2018, 07:26
Muszę no bo gdzie wrócę.Ale żeby aż tak i za wszelką cenę? My pamiętamy obiecanki cacanki 4 lata temu z ust tej pańci: powstaną komisje , rady,będziemy pytać, dbać, realizować. Minęły 4 lata,tu i teraz widzimy brudne ,zaniedbane miasto które zostało daleko w tyle chociazby za ościennymi gminami.Spokój i cisza,towarzystwo wzajemnej adoracji dobrze się ma chamsko sobie poczynając na kazdym kroku. W urzędzie miasta więcej urzędników spoza miasta niż rodowitych nowotarżan. Wymieniać począwszy od góry chyba nie trzeba.Ale na szczęście mieszczanie wreszcie zrozumieli że teraz los co poniektórych w ich rękach.I nawet jak ktoś bardzo prosi,obiecuje, kocha i szanuje- nie dajcie się zwieść.Powtórki z rozrywki nie będzie.Ten czas należy do inteligentnych.
Lap Dancer08.10.2018, 04:59
Taaaa. pływalnia powstała. Kto nie wie że Fala Lala & Co. chcieli jej w zupełnie innej formie, bardziej komercyjnej niż rekreacyjno-sportowej i zając się jako stowarzyszenie zarządzaniem, jak Podhale lodowiskiem, tyle że wiadomo po co. Fryźlewicz pokrzyżował im plany bo zrobił basen na którym zarobić się nie da, ale za to dzieci mają gdzie się uczyć pływać.
żżurawie08.10.2018, 00:52
Joaśka dodała temu miastu skrzydeł.
Lecimy dalej z Panią! Powodzenia !
Kocham Nowy Targ07.10.2018, 23:58
Widzę że w mieście nie ma innycj problemów niż wstążki to znaczy że jest super tak dalej
Z07.10.2018, 23:57
Piękna, mądra i inteligentna, nic dziwnego, że ma wrogów
Nowotarżanka07.10.2018, 23:56
Pani Joasiu, jest Pani niczym powiew świeżości w tym zabetonowanym środowisku politycznym. Kobiety są za Panią
Lineup07.10.2018, 23:40
O kurcze ludzie wykupujcie już teraz wstążki jeśli są wam do czegoś potrzebne bo niedługo może ich zabraknąć taki dekor ta pani puści w mieście.
Do zarazy07.10.2018, 23:33
Do zarazy idź do szpitala się leczyć nie powiem na co może być aids. Brawo Pani burmistrz brawo kandydujące kobiety - do boju.
Nie lubię wstążek07.10.2018, 23:16
No i to najważniejsza informacja tej kampanii.
Gust tej pani mocno odbiega od mojego.
I nie lubię jak ktoś zastawia chodnik samochodem - a tej Pani się to zdaża.
Zaraza07.10.2018, 23:09
No to mamy wybór w tym roku... uwaga! Głosujemy! Dżuma, chorela, czy HIV?
Titanic07.10.2018, 23:07
Do haha
Ty dopiero zobaczysz sterowanie jak wugra kto inny i Vie nawet portek z pewnwj części ciała pozbędą
Siła kobiet07.10.2018, 23:05
Oj Panowie panowie
Swędzi Was ta Aśka po głowie
4 lata myślicie jak Wam ambicje zdeptała
I Wasze super pomysły Grzegorzowi powybijała
Wszyscy piszą o rozrzutności
Bo zazdroszczą kobiecie gospodarności
Uderzcie się w piersi Panowie
I niech każdy z Was sam powie
Co by było bez Aśki
Same biznesy i porażki
Jedyne co jej umiecie zarzucić to wstążki i brak gospodarności
A to żałosne panowie prości
Mam nadzieję że więcej kobiet w radzie zasiądzie
I miasto Nowy Targ umai w wyglądzie
A panowie zdeterminowani
Weźcie lego - idźcie się pobawić
Haha07.10.2018, 22:53
Ale żebyśmy się dobrze zrozumieli...
"Pan panujący nad Panią" to z pewnością nie jest obecny włodarz, bo jest to raczej "Pan sterowany przez Panią".
Mieszkanka07.10.2018, 22:45
Piękna i pracowita- popieram.
Nowo Tarzan07.10.2018, 22:40
Kontynuacja to jedyna słuszna droga, popieram
Z07.10.2018, 22:39
Pani Joanna to kobieta z charyzmą, odpowiedni człowiek na właściwym stanowisku
fryta07.10.2018, 22:37
hahahaha , chyba sie rozczochram
Lel07.10.2018, 22:37
Królowa obciachu zostanie mocno sprowadzona do parteru w nocy z 21 na 22 października.
Jadwiga07.10.2018, 22:36
Nasze Miasto, jedyny słuszny wybór, trzymam kciuki i głosuję
krzyk rozpaczy07.10.2018, 22:13
Jak można chwalić kogoś kto tak wydaje pieniądze publiczne??? w sposób nieprzemyślany, a może przemyślany tylko .... nic za nic??? jak może burmistrz taka osobę chwalić, jak można taka osoba trzymać w urzędzie i to jako vice. Ludzie obuddźcie się z letargu.
Rodzic07.10.2018, 22:09
Co to za Burmistrz..zabrał młodym mistrzom polski stypendia, a wydała przez panią V-ce na byle co. I ta Toscania.
z07.10.2018, 21:27
Wybór jest prosty . Albo Pan panujący nad Panią , albo Pan sterowany przez Panią . Resztę Państwo mogą sobie dopisać albo dośpiewać . Panią sterowaną przez Pana szkoda się zajmować .
Pikot07.10.2018, 21:11
Przynajmniej Watycha ma konkretnych wice którzy potrafią działać a nie to co kontrkandydaci...jak u Michalskiej będą te osoby co miasto mówi to będzie tak że będziecie szkoda gadać.
Adam07.10.2018, 21:08
Pani Joanna walczy o stołek jakby to była sprawa życia i śmierci..
Pani Joanno warto być przyzwoitym, oplaca sie być nieprzyzwoitym Ale nie warto jak mawiał prof. Bartoszewski
Małpa07.10.2018, 21:04
Nie zapomnę jak burmistrz pochwalił Joanne ze ładnie udekorowała wejscie do urzędu. Wymienił to jako jej osiągnięcie. Naprawdę żenujące towarzystwo. Obyscie przegrali z kretesem z tą siostrą basen:-)
pa07.10.2018, 20:47
Ciekawe ile głosów otrzyma pani vice myślę że poniżej setki papapa.
Wstążka z drzewa07.10.2018, 20:45
Z Aśki śmieje się całe miasto. Nasze Miasto.
och och07.10.2018, 20:40
"za czasów Marka Fryźlewicza nigdy nie zdarzyło się, aby wice bali się o swoje posady i kandydowali do Rady Miasta..." - prawda, ale wice pana Fryźlewicza kandydował do powiatu i to skutecznie. Ale jak jego pryncypał został znowu burmistrzem, bo pan wice rzucił mandat, zlekceważył wyborców i przydreptał z powrotem na posadę do urzędu miasta.
Kacper07.10.2018, 20:39
A jakie te plany są? I czy dotyczą Toskanii?
Rozczarowany07.10.2018, 20:38
Szkoda ze z programem.na danym.końcu się pokazali. A skoro skład ma być ten sam to Grzegorzu mówię papa. skoro nie widzisz jak pieniążki publiczne ulatują bezsensowne to widocznie nie nadajesz się na burmistrza. Teraz muszę innego kandydata sobie wybrać .
góralka07.10.2018, 20:37
nikt nie wydaje tak pieniędzy miejskich jak Joanna. To z czym można podsumować 4 lata rządów Watychy to podwórkowe imprezy,z których nic nie wynika dobrego dla miasta, które nie ściągają ludzi z zewnątrz do miasta, które niczego sensownego nie promują, które są istnymi igrzyskami ....
derr07.10.2018, 20:24
Powodzenia dla całego komitetu.
Przegrana Grzegorza07.10.2018, 20:24
Czyżby Pani wice nie wierzyła w wygraną Grzegorza. Za czasów Marka Fryźlewicza nigdy nie zdarzyło się, aby wice bali się o swoje posady i kandydowali do Rady Miasta.
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl