13.10.2018, 18:46 | czytano: 3098

Konwencja wyborcza KWW Zakopane 2030 (zdjęcia)

ZAKOPANE. W sali konferencyjnej hotelu Aries w Zakopanem odbyła się konwencja wyborcza komitetu Zakopane 2030, na której zaprezentowany został ubiegający się o fotel burmistrza Marek Donatowicz oraz kandydaci komitetu do Rady Miasta oraz Rady Powiatu.
W swoim programie wyborczym Marek Donatowicz mówi między innymi o potrzebie opracowania jednolitej identyfikacji miasta, stworzeniu parków kulturowych w rejonie ul. Kościeliskiej, pod Wielką Krokwią i na Gubałówce oraz wykonaniu audytu i korekt planów zagospodarowania przestrzennego.
Jego priorytetami są również dalsza walka o czyste powietrze w Zakopanem, wspieranie przedsiębiorczości i stawianie na nowoczesną edukację.

W naszym programie celowo pojawia się perspektywa najbliższych 12 lat. Na realizację naszych przedsięwzięć, które mamy zaplanowane, potrzebny jest bowiem czas. Podstawowe tezy naszego programu dotykają wszystkiego, co się w mieście dzieje i co chcemy, żeby się działo. Jedną z najważniejszych dla mnie rzeczy jest uaktywnienie ludzi młodych. Jest to dla mnie istotna sprawa, żeby spowodować aby ludzie młodzi zechcieli wracać do miasta, zechcieli w nim zostawać i zechcieli się w nim rozwijać. Do młodych świat należy i to oni niebawem przejmą stery naszego miasta - mówi Marek Donatowicz.

pk, zdj. Piotr Korczak
Może Cię zainteresować
komentarze
2030 niebo13.10.2018, 22:57
Dobra data te 2030. Myślę, że 21 lat pokuty i życia czyścu Pozwoli na to, bay wyborcy wybaczyli grzechy pych i beztroski o Polkę. Ale teraz do roboty i nie dla POkątnych interesów i małPOwania POpularnej na Zachodzie kolorowej ideologii... Czas zapracować sobie, dla Polski!
Krypto-peło13.10.2018, 20:18
Niestety - ci ludzie już nić nowego nie wymyśla POza promowaniem marszu wszelkiej "wolności" - fora ze dwora....
M. Turnia13.10.2018, 19:14
Czas na wygraną bo PKL będzie można sprzedać PO raz drugi !
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl