24.10.2018, 09:47 | czytano: 2021

Rowerem po kulturowym i przyrodniczym dziedzictwie pogranicza

ZAKOPANE. Jutro na Antałówce zorganizowana zostanie konferencja podsumowująca projekt „Rowerem po kulturowym i przyrodniczym dziedzictwie pogranicza”.
Tematyka spotkania związana jest z promocją regionu w perspektywie rozwoju turystyki rowerowej.
Projekt zrealizowany został przez Miasto Dolny Kubin, w partnerstwie z Miastem Zakopane, Gminą Czarny Dunajec, Gminą Kościelisko, Gminą Poronin, Miastem Trsetna, Gminami Liesek i Hladovka oraz Rzymskokatolicką Cerkwią w Trestnie.

O rozwoju ścieżek rowerowych w Zakopanem mówić będzie Wojciech Stankiewicz, naczelnik Wydziału Strategii i Rozwoju zakopiańskiego Urzędu Miasta, z kolei przedstawiciel UG w Czarnym Dunajcu Jacek Piotrowski omówi flagowy projekt, czyli "Szlak rowerowy wokół Tatr". Wśród prelegentów będzie także Marcin Kolasa z UG Nowy Targ, który opowie o rozwoju tras i szlaków rowerowych na Podhalu.

s/
komentarze
mm24.10.2018, 18:55
O ktorej godzinie jest to spotkanie na Antalowce.Brak sciezki z Zako do Chocholowa a mozna wykorzystac sciezke pod Reglami.
Mieszkaniec24.10.2018, 11:36
Zakopane promuje wersje ścieżek pieszo-rowerowych czyli .... rowerzysto weź rower na garba i drałuj na piechotę. Bo ekspert im powiedział że takie są dobre.....
Zobacz pełną wersję podhale24.pl