14.12.2018, 14:06 | czytano: 3562

Policjanci z Nowego Targu przyłączyli się do akcji Nowotarska Choinka Marzeń

60535
Funkcjonariusze oraz pracownicy cywilni nowotarskiej komendy po raz kolejny wcielili się w Mikołajów - zerwali bombki z „Nowotarskiej Choinki Marzeń” i spełnili marzenia dzieci.
Do akcji włączyło się wielu pracowników jednostki na czele z inspektorem Robertem Bartoszem - komendantem Komendy Powiatowej Policji w Nowym Targu. Celem tej szlachetnej akcji jest spełnienie marzeń dzieci z rodzin w trudnej sytuacji materialnej.
Święta to czas radości i życzliwości. Dzięki osobom o dużych sercach spełnią się marzenia dzieci, które pragną znaleźć pod choinką swój wymarzony prezent.

- Dla nas „Mikołajów” z nowotarskiej komendy największym prezentem jest radość najmłodszych i uśmiech, który zagości na buziach dzieci, kiedy go zobaczą. Zerwanymi bombkami udekorujemy choinkę, która stanie w naszej jednostce - mówi mł. asp. Dorota Garbacz, rzecznik KPP w Nowym Targu. - Serdeczne podziękowania należą się wszystkim osobom, które z całego serca włączyły się w akcję „Nowotarska Choinka Marzeń” i pomogły spełnić marzenia dzieci.Źródło: KPP Nowy Targ oprac. r/
komentarze
zadowolony15.12.2018, 07:12
do jo. dopiero dostana :)), a w czym masz problem? idź do policji, straży pożarnej, lub do wojska, też dostaniesz podwyżkę...każdy sobie sam wybiera zawód.
To ja14.12.2018, 18:47
Zawsze złośliwości. Głupie komentarze odnośnie podwyżek itd. Brawo Policja nie dość że każdego dnia narażają swoje zdrowie i życie dla ratowania między innymi wyznawców hwdp, to jeszcze Biednym dzieciom pomaga. Brawo komenda.
nowotarżanka14.12.2018, 16:27
Rzeczywiście dobre serce :) Szkoda, że nie informują jak wiele osób prywatnych osób włączyło się w akcję. Nie potrzebują zdjęć i rozgłosu.
Działają w zaciszu... Znam takie..
jo14.12.2018, 16:16
Dostali podwyżki to mogą .....
Zobacz pełną wersję podhale24.pl