21.12.2018, 13:19 | czytano: 4814

Wicewójt odchodzi

Arch. Podhale24.pl
Stanisław Szeliga, wieloletni zastępca wójta gminy Nowy Targ Jana Smarducha, z końcem roku odchodzi ze stanowiska i przechodzi na emeryturę.
Z samorządem gminnym był związany przez 28 lat, najpierw jako radny, potem zastępca wójta. - Trudno wymienić jego zasługi w kilku zdaniach. Ale pan wicewójt był obecny przy wszystkich inwestycjach – pracach, od dróg, chodników, przez budowę remiz, kanalizacji, przy budowach sal gimnastycznych szkół. Był blisko ludzi. Chciałbym mu złożyć podziękowania od rady i radnych gminy Nowy Targ - powiedział przewodniczący Wiesław Parzygnat.
Stanisław Szeliga podziękował za współpracę wójtowi, wszystkim radnym, sołtysom i urzędnikom. - Dzięki państwa pomocy zrealizowaliśmy wiele - mówił. - Była propozycja wójta, żebym został. Ale nabyłem swoje lata - dodał.

- Staszek posiadł wiedzę i umiejętności. Widać było, że ma umiejętności, jeśli chodzi o fachowe, praktyczne patrzenie na sprawy, które realizuje gmina. Był wsparciem. Będzie mi go brakować - powiedział wójt Jan Smarduch. - Staszek chciał zakończyć pracę w momencie osiągnięcia wieku emerytalnego. Wiem, ile ta praca kosztuje wysiłku, nerwów na co dzień, szanuję jego decyzję.

- Nie zamierzam w tej chwili powoływać na stanowisko wicewójta kolejnej osoby. Będziemy pracować z zastępcą Marcinem Kolasą. Chcemy wspólnie przejąć te zadania, jak sobie poradzimy, to zobaczymy - dodał wójt.

Na zdjęciu powyżej Stanisław Szeliga (z prawej) z wójtem Janem Smarduchem i wojewodą małopolskim Jerzym Millerem 10 lat temu w Nowej Białej, podczas powodzi.
Poniżej wicewójt Szeliga dwa lata temu na otwarciu mostu w Krempachach.


r/
Może Cię zainteresować
zobacz także
komentarze
do zorro28.12.2018, 21:22
Jeśli jest Pan takim specem od spraw lotniczych itp. to zapraszam ze swoimi wnioskami do Sejmu, ale wpierw proszę się nauczyć czytać ze zrozumieniem tekst w artykule: "Na zdjęciu powyżej Stanisław Szeliga (z prawej) z wójtem Janem Smarduchem i wojewodą małopolskim Jerzym Millerem 10 lat temu w Nowej Białej, podczas powodzi."
Jeśli by się Pan interesował to 10 lat temu gdy była powódź na Podhalu Miler był wojewodą małopolski, więc jeśli premier obawiał się Górali i nie przyjechał zobaczyć prawdziwej powódź to wysłał tylko wojewodę. Więc nie wiem co mam Pan na myśli "kolegowanie się". W tym czasie na Podhalu powódź splądrowała najbardziej Nową Białą i to nie tylko ta powódź. Gmina na uratowanie Nowej Białej musiała uzyskać środki z góry, a nie "kolegowanie się"
zorro28.12.2018, 17:00
Jerzy Miller (ten na zdjęciu) to kłamca smoleński, który kazał wpisać do raportu iż gen. Andrzej Błasik był w kokpicie Tu-154M, mimo że nie było na to żadnych dowodów.
W raporcie Millera pojawia się wartość przeciążenia, które działało na samolot TU154, 100 g. Tymczasem według wyliczeń ekspertów nie może być to więcej niż 1,5?2 g. Nadal nie wiadomo, na jakiej podstawie wartość została wpisana do raportu. Przez lata Maciej Lasek i Jerzy Miller uciekali od tego pytania. Nie wykonali również postanowienia sądu, który nakazał im odpowiedzieć na te pytania.
Inne kłamstwo Jerzego Millera:
- Nie było więzień CIA w Polsce, a jeżeli ktoś ma na to dowody, to niech je przedstawi.

Człowiek, który koleguje się z ludźmi pokroju Jerzego Millera (co sugeruje ta fotka) nie zasługuje na żadne podziękowania.

Precz z komuną!
gość28.12.2018, 10:57
Dziękujemy Panie Wójcie za pomoc i za porady, które Pan doradził, doradzał w naszej sprawie... myślę że nie jednej osobie, rodzinie Pan pomógł.
Mirka27.12.2018, 23:54
Ojo, joj!
ol22.12.2018, 21:25
Fajny sweterek miał wójt Jan 10 lat temu.
Baca22.12.2018, 16:43
Wesołych Świąt panie Sołtysie z Rogoźnika. Ja się już uśmiechnąłem szeroko, jak przeczytałem laurkę. Czy można zaprenumerować Pana wpisy?
Lepsze niż kabaret, poważnie.
12322.12.2018, 14:07
Panie Sołtysie - myślę że takie podziękowania to raczej osobiście, będzie zdecydowanie z większą kulturą, szacunkiem i klasą.
ela22.12.2018, 02:36
Rewelacyjne zdjęcie
Kazimierz Zubek Sołtys Rogoźnika21.12.2018, 19:43
Panie Wójcie Stanisławie.
W imieniu mieszkańców Rogoźnika pragnę bardzo serdecznie podziękować Panu za wszelkie wsparcie i wielką pomoc przy realizowanych inwestycjach w naszej miejscowości.
Niech w Twoim życiu nastanie teraz czas odpoczynku , spokoju, radości,
beztroski i spełnienia swoich marzeń.
Życząc samych pogodnych i radosnych chwil, pozostaję z wyrazami szacunku
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl