04.01.2019, 12:32 | czytano: 5133

Z powodu opadów śniegu zniesiono opłaty w strefie płatnego parkowania

Arch. Podhale24.pl
NOWY TARG. W związku z intensywnymi opadami śniegu oraz zaleganiem śniegu w obrębie Strefy Płatnego Parkowania na odcinku ul. Długiej – Strefa P6 (od ul. Jana Kazimierza do ul. Krzywej), Zakład Gospodarczy Zieleni i Rekreacji prosi kierowców o nieuiszczanie opłat za postój w strefie na tym odcinku, aż do czasu usunięcia zalegającego śniegu.
- W okresie tym nie będą prowadzone kontrole i nie będą nakładane zawiadomienia za nieuprawniony postój. Bardzo prosimy o korzystanie z parkingów przy Miejskiej Hali Lodowej oraz parkingu przy ul. Kościuszki - obok Powiatowej Straży Pożarnej w Nowym Targu - apeluje administrator Strefy Płatnego Parkowania w Nowym Targu.
oprac. r/
zobacz także
komentarze
Pijak06.01.2019, 09:31
Ale pomysł zniesiono opłaty za jakiś tam Śnieg w strefie płatnego parkowania to obrzydlistwo fuj Jakby tak urząd Skarbowy zniósł wszystkie podatki dla wszystkich od Stycznia do kwietnia to dopiero byłoby coś pięknego a nie jakieś zniesienie opłat za byle jakieś sypiące paskudztwo niby śnieg tfu
należy się04.01.2019, 19:20
Rozumiem, że różnicę w dochodach budżetu wyrówna z własnej kieszeni sam burmistrz Watycha. Powinien dać przykład! Skoro będąc odpowiedzialnym nie przygotował należycie zimowego utrzymania dróg miejskich.
lodołamacz Pabieda04.01.2019, 19:15
Hahhaha, no władza kochana nie spodziewała się, że w zimie pada śnieg i trzeba zadbać o miejsca, z których w lecie zgarnia się od mieszkańców pieniądze. No, świetny ten nasz gospodarz Watycha. Taki zaradny na odległość urzędniczego biurka, gdzie zawsze ma się czas i zawsze brakuje tam wyobraźni. Brawo Wy! Małe kłopoty i bum - katastrofa i bezradność. Może trzeba uruchomić sztab antykryzysowy do zwalczania śniegu w zimie? Przecież darmozjady cały czas jakieś medale otrzymują ... szkoda słów.
avivat04.01.2019, 15:57
No nic tylko siąść i płakać. Ale mamy rządy!
42elahdoP04.01.2019, 14:51
"Gdybyśmy mieli blachę, produkowalibyśmy konserwy, ale nie mamy mięsa."
gość04.01.2019, 13:32
To jest skandal!
Jak ja nie odśnieżę chodnika, to dostanę mandat.
Od dzisiaj zastawię przejście i niech ludzie chodzą chodnikiem po drugiej stronie ulicy!
Wójt04.01.2019, 13:31
Amatorka burmistrza level hard!! Przedszkolak by lepiej zarządzał jak Boga kocham.
Qfajka04.01.2019, 13:07
Kabaret, tak to i ja bym potrafił gazdować.
Parkingowy04.01.2019, 12:37
Janusze gospodarowania. Zamiast wywieźć śnieg, zatrudnić do tego dłużników żeby mogli spłącić długi wobec miasta, to nasi rządcy znoszą opłaty za parkowanie.

Epidemia braku strategicznego myślenia.
Zobacz pełną wersję podhale24.pl