16.02.2019, 20:21 | czytano: 6018

Siedmiu dyrektorów poszukiwanych

Burmistrz Rabki-Zdroju Leszek Świder ogłosił konkursy na stanowiska dyrektorów w pięciu szkołach i dwóch przedszkolach.
Do objęcia są posady dyrektora Szkoły Podstawowej Nr 1 w Rabce-Zdroju, Szkoły Podstawowej Nr 2 w Rabce-Zdroju, Szkoły Podstawowej Nr 4 w Rabce-Zdroju, Szkoły Podstawowej w Ponicach, Szkoły Podstawowej w Rdzawce, Przedszkola Nr 2 w Rabce-Zdroju i Zespołu Przedszkoli Specjalnych dla Dzieci Przewlekle Chorych w Rabce-Zdroju.
Kandydaci mogą składać oferty w terminie do 11 marca 2019 r. do godz. 15:00 w sekretariacie Urzędu Miejskiego w Rabce-Zdroju.

Konkurs przeprowadzi komisja konkursowa powołana przez burmistrza.

Źródło: UM Rabki-Zdrój, oprac. r/
Może Cię zainteresować
zobacz także
komentarze
pustak18.02.2019, 21:55
Tytuł przywołuje na myśl film Akiro Kurosawy, w którym wieśniaków co roku pod koniec żniw napadali bandyci. Znamienne jest to co w finale tego filmu jeden z siedmiu samurajów mówi do swoich kolegów: to nie my jesteśmy tu zwycięzcami - zwycięzcami są oni, po czym pada kadr na uśmiechniętych od ucha do ucha wieśniaków.
Nie mając pojęcia jak wypadną poszczególne kastingi na tych siedmiu dyrektorów, z pewnością zapowiada się ostra jazda i ciężki chleb dla tych siedmiu śmiałków, bo po raz pierwszy od 1939 roku będziemy mieli bezrobocie wśród nauczycieli (jest takie chińskie przysłowie o życiu w ciekawych czasach).
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl