07.04.2019, 09:10 | czytano: 2632

Gmina Nowy Targ na targach BikeExpo

Gmina Nowy Targ promuje szlaki i ścieżki rowerowe oraz atrakcje turystyczne i obiekty noclegowe na terenie gminy i Podhala podczas trwających od dzisiaj targów rowerowych BikeExpo na Stadionie Narodowym w Warszawie.
Na stoisku gminy można zapoznać się z ofertą turystyczną, odebrać ulotki, mapy i inne materiały promocyjne oraz obejrzeć filmy promujące atrakcje również w formule Virtual Reality za pomocą okularów 3D i filmów 360.
Dodatkowo można skosztować regionalnych smakołyków. Jak informuje wicewójt Marcin Kolasa, stoisko gminy cieszy się ogromnym zainteresowaniem i jest jednym z wyróżniających się pośród 130 wystawców z branży rowerowej i turystycznej.

Gmina Nowy Targ jest jednym z dwóch polskich samorządów promujących swoje atrakcje na BikeExpo. Swoją ofertę turystyczną prezentuje za to na targach wiele zagranicznych regionów z Austrii, Czech czy Węgier.

Źródło: materiały prasowe, oprac. r/
Może Cię zainteresować
zobacz także
komentarze
Wieśniok09.04.2019, 16:05
Ścieżki są super. Nawet na promocje ścieżek jest, ale na wykup gruntów pod ścieżki, to ni ma. Przecie im wiele nie ubędzie, przecie to co mają i tak nic nie warte powtarzają w koło zapominając, że komuna już dawno minęła. A sprawiedliwość społeczna? No przecie scieżke dostali za darmo.
W okolicy metoda pozyskiwania przez specjalistów gminnych gruntów prywatnych pod inwestycje drogowe w tym ścieżko-drogi niby istniejące zyskała już nawet nazwę: "na partyzanta". Właściciele gruntów entuzjastycznie pozdrawiają pana vicewójta i życzą kolejnych sukcesów propagandowych.
Rider07.04.2019, 15:52
Można jeżdzić na targi turystyczne i zapraszać turystów. Można też wieszać wstążki i pisać do ministerstwa o uznanie miasta za zdegradowane. Można? Można!
U07.04.2019, 12:29
Miasto Nowy Targ na niekończącym się balu burmistrza. Za to na pierwszym miejscu najbardziej zadymionych miast Polski. Brawo Watycha. Brawo Iskrzyńska Steg
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl