24.04.2019, 14:38 | czytano: 4476

Policjanci przejęli ponad 100 gram narkotyków

3 lata więzienia grożą obywatelowi Armenii i młodemu zakopiańczykowi, którym zarzuca się posiadanie narkotyków. Mężczyźni zostali zatrzymani w odstępie paru dni przed Świętami Wielkanocnymi w centrum Zakopanego.
Policjanci Wydziału Kryminalnego zatrzymali 29-letniego mieszkańca Zakopanego, który posiadał ponad 90 gramów różnego rodzaju narkotyków. Do zatrzymania doszło w centrum Zakopanego.
Policjanci realizowali zadania zapewnienia bezpieczeństwa mieszkańcom i turystom na Krupówkach. Patrol nieumundurowanych policjantów dostrzegł mężczyznę, który co chwilę wychodził z bocznej uliczki i rozglądał się. Policjanci postanowili sprawdzić co tam się dzieje. Mężczyzna zaskoczony obecnością policjantów usiłował ukryć zawartość kieszeni. Szybko okazało się, że 29-letni zakopiańczyk posiada przy sobie narkotyki. Dalsze czynności podjęte w miejscu zamieszkania doprowadziły do zatrzymania łącznie ponad 90 gram różnego rodzaju narkotyków. Mężczyzna został zatrzymany.Kolejne narkotyki policjanci ujawnili podczas kontroli pojazdu na jednym z parkingów przy centrum handlowym. Zgłoszenie dotyczyło mężczyzny, który od dłuższego czasu siedzi w samochodzie, a jego zachowanie może wskazywać, że jest pod działaniem alkoholu lub narkotyków. Przybyły na miejsce patrol policyjny zablokował możliwość opuszczenia parkingu przez wskazany w zgłoszeniu pojazd. Kontrola jaką przeprowadzili policjanci potwierdziła przypuszczenia osób które interweniowały. Zamroczony kierowca na siedzeniu obok miał otwarty woreczek z białą substancją. Policjanci zatrzymali 32-letniego obywatela Armenii u którego ujawnili 14 gramów narkotyków w postaci amfetaminy i marihuany.

Podejrzani usłyszeli już zarzuty posiadania narkotyków. Za ten czyn grozi im kara do trzech lat w więzieniu.

Źródło: KPP Zakopane, oprac. r/
Może Cię zainteresować
zobacz także
komentarze
lp25.04.2019, 19:06
1 gram, 2 gramy, ..., 100 gramów
Rubel24.04.2019, 21:16
sie kulsony zaćpają na śmierć teraz
Maks24.04.2019, 17:28
"Gram" to jest rzeczownik liczbie pojedynczej! Wstyd dla dzinnikarza! Dwa gramy, pięć gramów, 100 GRAMÓW! Wypada pisać poprawnie po polsku!
DżejDżejOkocza24.04.2019, 15:26
No to pewnie kupił od tego pierwszego zatrzymanego ^^
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl