28.04.2019, 13:07 | czytano: 3872

Stadion dla lekkoatletów

Fot. UM Rabka-Zdrój
Urząd Miejski w Rabce-Zdroju ogłosił przetarg na rozbudowę stadionu miejskiego przy ulicy Jana Pawła II o część lekkoatletyczną.
Zadanie obejmuje budowę bieżni, rzutni do pchnięcia kulą, skoczni do skoku wzwyż, skoczni do skoków w dal, wykonanie chodnika, wykonanie ogrodzenia i uporządkowanie terenu wraz z zagospodarowaniem zieleni. Oczekiwany termin realizacji inwestycji to wrzesień bieżącego roku.
To kolejny przetarg na tę inwestycję. Poprzedni, przeprowadzony pod koniec ubiegłego roku, nie przyniósł rozstrzygnięcia, bo oferty, jakie wpłynęły, były dla miasta za drogie.

oprac. r/
zobacz także
komentarze
bieżnia29.04.2019, 17:17
@zielone światło dla królowej sportu
Macie drugi stadion obok lodowiska.Zakladać szybkobiegi i pedalować wokół stadionu.
zielone światło dla królowej sportu29.04.2019, 06:44
@atleta: podobnie jest w Mieście . Tu także wojasowi kopoacze zawładnęli za zgoda burmistrza i radnych bezradnych obiektem , który od rana do wieczora zajęty. Nawet pomieszczenia zajmują i nie mają gdzie lekkoatleci i lekkoatletki się przebrać . Chętni nauczyciele miłosnicy królowej sportu nie mają kantorka by sprzęty rozłozyć , dzienniczek treningowy wypełnić, herbatę wypić .Mało ,że kopacze , to jeszcze podokręg ze swoimi biurami się tu z lokalizowałi cały obiekt ich , a załozenia były zgoła inne .To się nazywa "zielone światło "dla lekkoatletyki w Nowym targu .
atleta28.04.2019, 17:12
Zlikwidować boisku. Paru nie mogących nic osiągnąć kopaczy blikuje wszystko.
nurek28.04.2019, 15:32
Iluż to lekkoatletów trenuje na owym obiekcie?Trzeba po prostu zrobić dobrze swojemu mężowi...Najpierw bieżnia potem nawierzchnia boiska piłkarskiego?Mądry by na to nigdy nie wpadł ale w Rabce owszem są tacy.
Zobacz pełną wersję podhale24.pl