25.05.2019, 17:00 | czytano: 4925

Konkursy na dyrektorów

Wójt gminy Lipnica Wielka Mateusz Lichosyt ogłosił konkursy na stanowiska dyrektorów w szkołach i przedszkolach na terenie gminy.
Poszukiwani są dyrektorzy Szkoły Podstawowej nr 1 w Lipnicy Wielkiej, Szkoły Podstawowej w Kiczorach, dyrektora przedszkola w Kiczorach i Zespołu Szkół w Lipnicy Wielkiej.
Na zgłoszenia kandydatów Urząd Gminy w Lipnicy Wielkiej czeka do 7 czerwca.

r/
Może Cię zainteresować
komentarze
Lipniczanka27.05.2019, 14:53
Co zdolniejsze dzieci już dawno uciekały do Jabłonki, w Lipnicy zostawali głównie Ci, którzy zwyczajnie nie dostaliby się do Jabłonki albo co gorsza, którzy z Jabłonki wylecieli. Ewentualnie osoby, które poza liceum nie planowały dalszej nauki i chyba nie miały pomysłu na życie. Mało było naprawdę zdolnych osób, które kończyły liceum w Lipnicy i coś osiągnęły. A poziom był i jest jaki jest.... a jaki może być skoro kadra to starzy nauczyciele z podstawówek. Jeden nauczyciel, który kiedyś uczył w podstawówce a teraz w liceum sam jak był w liceum ledwo przechodził z klasy do klasy, później skończył studia (bo musiał) i teraz uczy dzieci w liceum i chodzi po wsi dumny jak paw. No to jaki może być poziom jego nauczania.....
Niedawno zaczęło się to zmieniać, ale to i tak za mało.
Jabłonka kiedyś (nie wiem jak jest teraz) miała o wiele lepszy poziom bo tam byli nauczyciele głównie po UJ a nie po UP. Sama mam kilka koleżanek, które kończyły UP i nie chciałabym żeby uczyły moje dzieci....i choćbym miała sobie flaki wypruwać na dodatkowe koszty to na pewno nigdy nie wyślę moich dzieci do liceum w Lipnicy.
Jeszcze coś - myślę, że przez takie kadry jak za moich czasów masa młodych talentów się zmarnowała bo nikt ich nie odkrył.......co jest zwyczajnie przykre.
mama26.05.2019, 12:12
Juz dawno powinni byc nowi dyrektorzy a szczegolnie w Centrum...
mama26.05.2019, 12:05
Nauczyciele powinni uczyc a nie zajmowac sie zyciem prywatnym dzieci i rodzicow! bo ich poziom wiedzy jest cienki!
miejscowy26.05.2019, 07:01
w koncu sie dzieci czegos naucza!
mama26.05.2019, 07:00
Nareszcie znalazl sie prawdziwy wojt i zmieni te kliki na stanowiskach w gminie! Dziekujemy panie wojcie za odwage, bo potrzeba nam wykwalfikowanych nauczycieli bo mlodziez ucieka do innych szkol poza gmine bo tam pozim nauki jest na innym poziomie!
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl