05.06.2019, 12:19 | czytano: 4531

Motocyklista był nietrzeźwy

Fot. Piotr Korczak
Jak podała zakopiańska policja, 43-letni motocyklista z Witowa, który spowodował wczoraj późnym popołudniem wypadek w Dzianiszu był pod wpływem alkoholu.
- Z wstępnych ustaleń wynika, iż 43-letni mieszkaniec Witowa kierujący motocyklem z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu doprowadzając do zderzenia czołowego z prawidłowo poruszającym się pojazdem marki audi - informuje asp. szt. Roman Wieczorek, rzecznik zakopiańskien policji.
Motocyklista przebywa obecnie w zakopiańskim szpitalu, gdzie trafił z poważnymi obrażeniami ciała bezpośrednio zagrażającymi życiu. Policja po raz kolejny apeluje do uczestników ruchu drogowego, aby nigdy nie decydowali się na prowadzenie pojazdów po alkoholu.

- Tatrzańscy policjanci w dalszym ciągu z całą surowością będą zwalczać pijanych i nieodpowiedzialnych kierujących. Wobec osób, którym droga publiczna będzie myliła się z torem wyścigowym nie będzie taryfy ulgowej, ponieważ każdy z nas bez względu na to, czy jest kierowcą, rowerzystą czy pieszym ma prawo na drodze czuć się bezpiecznie - czytamy w komunikacie rzecznika prasowego zakopiańskiej komendy.

oprac. pk/
Może Cię zainteresować
zobacz także
komentarze
Aneta05.06.2019, 15:38
Mietek tys jezdzi po pijoku a policja mu nic nie robi .....dlaczego ? Bo wolno jedzie ?
Rico05.06.2019, 13:45
ciekawe co z motocyklistami którzy niemal codziennie chleją na kotlarce?
ciekaw kiedy nimi policja się zainteresuje, pewnie dopiero kiedy kogoś zabiją zjeżdżając po pijaku.
miescon05.06.2019, 12:45
Bardzo dobrze dziadowi, niech cierpi! Mam nadzieję że będzie przestrogą dla innych amatorów jazdy po pijaku.
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl