19.06.2019, 18:33 | czytano: 3903

Rusza budowa Domu Solanki

Będzie to kolejna atrakcja w rabczańskim Parku Zdrojowym.
Urząd Miejski w Rabce-Zdroju wyłonił w przetargu firmę, która zajmie się realizacją inwestycji. Firma PROFES z Rabki-Zdroju zgodziła się to zrobić za ponad 1,2 mln zł.
Inwestycja będzie polegać na przebudowie istniejącego budynku Lubogoszcz w Parku Zdrojowym na Dom Solanki. Projekt zakłada przebudowę i zmianę funkcji użytkowej istniejącego budynku socjalno-gospodarczego. Inwestycja obejmuje przebudowę budynku i jego instalacji, budowę pergoli, montaż dwóch tężni zewnętrznych oraz wymianę i budowę placu oraz dojść z kostki betonowej.

oprac. r/
Może Cię zainteresować
zobacz także
komentarze
ol25.06.2019, 10:53
Panie Burmistrz,da Pan jeszcze coś zrobic w tej Rabce z zerowym kontem?Chyba Pan nie dokłada z własnej kieszeni......
Miejscowy22.06.2019, 16:02
Rabka Zdrój jest pięknym miejscem poprzednia Burmistrz zrobiła wiele dla tego miasta i są efekty masa turystów jest gdzie wyjść mam nadzieje że obecna władza będzie to dalej kontynuować bo jest w tym mieście jest potencjał
Góra21.06.2019, 22:15
Nie zgadzam się!
Wcale nie wyszło na dobre. Trawniki zapuszczone, nic ciekawego się nie dzieje, żadnej ścieżki rowerowej, rozbabrana budowa bulwarów nad Poniczanką, obskurne szalety w parku. A gdzie dawno obiecane solary, ciepłe baseny? To jest niewykorzystany potencjał Rabki. A pisał nowy burmistrz o sobie na wyborczych plakatach że on jest potencjałem dla Rabki. A skąd ta wiceburmistrz się wzięła, oto jest pytanie?
avivat19.06.2019, 20:26
Zaczynam coraz bardziej zazdrościć Rabce! Zmiana Burmistrza wyszła tylko miastu na dobre, co jest widoczne gołym okiem! Brawo! W NT niestety stagnacja.
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl