01.07.2019, 16:58 | czytano: 9470

Nowi dyrektorzy i kierownicy

W Zakopanem, gminach Szaflary i Rabka-Zdrój wybrano nowych dyrektorów szkół i przedszkola, a w Kościelisku jest nowy kierownik SP ZOZ-u.
W Zakopanem Aleksandra Łakomik została dyrektorem Szkoły Podstawowej nr 3 im. Gen. Mariusza Zaruskiego, Mirosław Spera dyrektorem Szkoły Podstawowej nr 5 im. Janusza Korczaka, Ewa Franusik-Schastok wygrała konkurs na stanowisko dyrektora Szkoły Podstawowej nr 7 im. Kornela Makuszyńskiego, a Maria Pająk - dyrektora Przedszkola nr 9 im. Kornela Makuszyńskiego. Na konkurs na stanowisko dyrektora Szkoły Podstawowej nr 9 im. Jana Kasprowicza w Zakopanem wpłynęła jedna oferta, która nie spełniała wymogów formalnych.
W gminie Rabka-Zdrój dyrektorem Szkoły Podstawowej w Rdzawce został wybrany Janusz Kopyciński, Szkoły Podstawowej w Ponicach Stanisław Skawski, a dyrektorem Szkoły Podstawowej nr 1 w Rabce-Zdroju została Wanda Macioł-Urbańczyk.

Zmiany nastąpiły również w szkołach gminy Szaflary. Renata Mozgowiec została wybrana na dyrektora Szkoły Podstawowej im. Kardynała Karola Wojtyły w Zaskalu, Anna Łachut na dyrektora Szkoły Podstawowej im. Augustyna Suskiego w Szaflarach, Konrad Kuźmiński na dyrektora Szkoły Podstawowej im. Świętego Stanisława Kostki w Maruszynie Górnej, a Maria Niedośpiał została tymczasowo pełniącym obowiązki dyrektora Szkoły Podstawowej im. Świętego Jana Kantego w Maruszynie Dolnej.

Z kolei w Kościelisku jest nowy kierownik Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki. Stanowisko to powierzono Beacie Gabrowskiej-Gibała.

oprac. r/
Może Cię zainteresować
zobacz także
komentarze
bucpiękny02.07.2019, 12:19
Maria Zarzecka w Białym Dunajcu
jolka02.07.2019, 02:05
Lewandowski wylądował...
rodzic01.07.2019, 20:50
A w Białym Dunajcu kto ..........???????
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl