28.07.2019, 16:13 | czytano: 6406

Białczański Sport&Fun Festival (zdjęcia)

zdj. Michał Adamowski
Mistrzostwa Polski Cross Monster oraz Kolorowa Eksplozja to dwa z wielu elementów składających się na Sport&Fun Festival organizowany na stoku Kotelnicy Białczańskiej.
Sport & Fun Festival rozpoczął sobotni Dzień Sportu - aktywne święto dla całej rodziny oraz miłośników sportów ekstremalnych. W programie dnia znalazły się sportowe zmagania, w tym zawody amatorskie i rodzinne na hulajnogach Monster Family, konkursy, pokazy mistrzów trialu motocyklowego, rowerowego i stuntu. Na gości czekała Strefa Kibica oraz Strefa gwiazd, w której można było spotkać osoby znane w świecie sportu. W ramach współpracy z Fundacją "Ambasada Dobroczynności" odbyły się licytacje przedmiotów z autografami gwiazd, a zebrane środki przekazane zostaną na zakup sprzętu niezbędnego w rehabilitacji dzieci, które walczą o szansę na odzyskanie sprawności psychicznej i fizycznej.
Dziś na Kotelnicy Białczańskiej królują kolory i muzyka. Na popołudnie zaplanowano także zumba maraton kolorów, sportowe atrakcje oraz warsztaty plastyczne dla dzieci i rodzin. Na zakończenie - koncert CLEO i znów - Piana Party.

W galerii poniżej - zdjęcia z pierwszego dnia imprezy. To, jak bawiono sie w niedzielne popołudnie zobaczyć można tutaj.

opr.s/ zdj. Michał Adamowski
Może Cię zainteresować
zobacz także
komentarze
Goral29.07.2019, 17:19
Operator koparki bez klimy kup se kolo i jebnij sie w czolo. Nikt ci na budowie niekarze robic
Racja29.07.2019, 09:47
do @ operator koparki(...)
zgadzam się z tobą.
ja29.07.2019, 08:33
jeszcze zostały tylko zapasy w gnojówce i bedzie komplet :)
Operator koparki bez klimy !28.07.2019, 18:28
Jakby sie urobili na bdowie w tygodniu to by sie im nie zachciewało robić takich rzeczy
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl