04.09.2019, 11:23 | czytano: 4493

Dobiega końca budowa bulwarów nad Poniczanką (zdjecia)

Fot. Piotr Kuczaj
RABKA-ZDRÓJ: Trwają odbiory techniczne bulwarów nad Poniczanką. Główne prace już się zakończyły. Lada dzień kolejna atrakcja, która powstała na skraju Parku Zdrojowego, zostanie oficjalnie otwarta.
W poniedziałek rozpoczęła się procedura odbioru inwestycji, a po jej zakończeniu bulwary zostaną oficjalnie przekazane do użytku. W pierwszym odbiorze inwestycji uczestniczyli m.in. burmistrz Leszek Świder, przewodniczący Rady Miejskiej w Rabce-Zdroju Michał Skowron, radny Robert Skipiała oraz wykonawca.
W ramach inwestycji powstały tu m.in. nowe ścieżki piesze i rowerowe, wodospady, plac wodny z dynamicznymi strumieniami, oczka wodne, rzeczka z atrakcjami, ścianka bulderowa, wiata plenerowa, park linowy, ścianka wspinaczkowa, chata solna, boisko do siatkówki plażowej, siłownia plenerowa, tężnia, a także elementy małej architektury, ławki. Inwestycji towarzyszyło zagospodarowanie terenu i remont dwóch kładek na potoku Poniczanka.

Źródło: UM Rabka-Zdrój, oprac. r/ zdj. Piotr Kuczaj
Może Cię zainteresować
zobacz także
komentarze
wodnik04.09.2019, 14:10
A basen nie wiadomo czy nie będzie zamknięty. Przecież można było pieniądze z wkładu własnego do projektu parku wodnego koło placu zabaw w parku przeznaczyć na odremontowanie basenu. Wtedy może jakiś przedsiębiorca wziąłby go w dzierżawę i utrzymywał. Po co ten park wodny? Tutaj na nowych bulwarach fontann wystarczy przecież.
do radnych i burmistrza04.09.2019, 12:32
Wakacje w Rabce nie wyglądają źle. Ale zima jest stracona. Tam nie ma co robić. Ani jednego WYCIĄGU NARCIARSKIEGO !!!!!! Jak długo miasto będzie omijać ten temat udając że nie widzi problemu! Przecież żaden pensjonat czy dom wczasowy nie jest w stanie się utrzymać funkcjonując 2 miesiące w roku!!!
krk04.09.2019, 11:33
Jak mogli zamontować gnijące drewniane belki oraz pozagatunkowe drewno?
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl