20.10.2019, 20:43 | czytano: 13044

Wybuch gazu w Jabłonce (zdjęcia)

zdj. Jakub Wojtyczek
JABŁONKA. W kotłowni budynku przy ul. Energetyków zapalił się gaz, który ulatniał się z butli. Na szczęście nikt nie odniósł obrażeń.
Zagrożenie było jednak duże, dlatego na miejsce wysłano kilka jednostek Straży Pożarnej - OSP KSRG Jabłonka, OSP KSRG Piekielnik, JRG Nowy Targ. Przyjechali także policjanci.
Strażacy przewietrzyli zadymione pomieszczenia w kotłowni oraz budynku mieszkalnym. Straty są niewielkie.

s, k/ zdj. Jakub Wojtyczek
zobacz także
komentarze
AnalFabeta21.10.2019, 20:30
rekin-rekin, dwa razy przeczytałem to co" jest napisane" przez Ciebie i wyszło mi, że jestem już "półinteligentem" Jeszcze tylko zrobię przyśpieszony kurs gimnazjalnego czytania ze zrozumieniem i zostanę liderem na tym forum!
rekin-rekin21.10.2019, 16:17
Przepraszam, ze nie na temat ale mierżą mnie ćwierćinteygenty jak czcigodny "AnalFabeta".
Otóż drogi internauto w gierkowskich czasów okolicach ćwierćyntelygenty wymyśliły sobie, że zawartość słowa pisanego można oddać jedynie w stronie biernej, czyli "jest napisane w książce" względnie "zostało napisane w książce". Za błędny, arbitralnie uznali "pisze w książce", bo mówi KTO. Starzy znawcy języka jednak odpowiadali, jak to KTO - ON, czyli autor (niezależnie od płci i preferencji). Kiedy więc ktoś PISZE w komentarzu, iż w [artukule] na podhalu24 PISZE, to ma na myśli, że pisze niejaki >>s,k/<< bo tak autor pojedynczy lub zbiorowy się podpisał. W książce PISZE jej autor. W radio / radiu MÓWILI spikerzy itp.
Butla z kotłowni:)20.10.2019, 22:37
Właściciel butli powinien mieć przed domem pomnik z brązu w kształcie butli z gazem i wygrawerowane "Jestem Idiotą"
Mietek20.10.2019, 21:30
Zgadza się anlfabeto! Butle nie wybuchają, ale mieszanina powietrza z gazem i to w końcu odpowiedniej proporcji. Tak na przyszłość zapamiętaj że powinieneś napisać "...jest napisane" a nie"pisze"
AnalFabeta20.10.2019, 20:50
Pierwszy raz czytam gdzie nie pisze, że wybuchła butla z gazem tylko tak jak było naprawdę, zapalił się gaz wydobywający się z nieszczelnej butli. Na dowód zdjęcie całej butli, brawo.
Zobacz pełną wersję podhale24.pl