27.10.2019, 09:51 | czytano: 5521

Nagrody i medale dla nauczycieli ZSCKR Nowy Targ

arch. szkoły
W Centralnej Bibliotece Rolniczej im. Michała Oczapowskiego w Warszawie wręczono medale i nagrody dla kadry kierowniczej i nauczycieli ze szkół prowadzonych przez Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Wśród odznaczonych są nauczyciele z Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Augustyna Suskiego w Nowym Targu.
Na ręce Podsekretarza Stanu pana Ryszarda Zarudzkiego uroczyste ślubowanie złożyli nauczyciele, którzy w 2019 r. uzyskali stopień awansu zawodowego nauczyciela mianowanego: Urszula Hanula, Daniel Suski, Robert Stanek. Stopień awansu nauczyciela dyplomowanego otrzymali: Joanna Sordyl, Dorota Kościelniak.
Wiceminister pogratulował nauczycielom, którzy podjęli wysiłek związany z ubieganiem się o kolejne stopnie awansu zawodowego i zachęcał wszystkich do dalszego doskonalenia i podejmowania nowych wyzwań oświatowych.
Wiceminister gratulował także nauczycielom i dyrektorom szkół, którzy zostali udekorowani odznaczeniami państwowymi, Medalami KEN i odznakami honorowymi „Zasłużony dla Rolnictwa”.

Z ZSCKR Nowy Targ Medalem KEN uhonorowani zostali: Stanisława Bulanda, Agnieszka Topolnicka, Piotr Jarząbek, a Marzena Ostapczuk otrzymała nagrodę Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

źródło: ZSCKR Nowy Targ, opr.s/
Może Cię zainteresować
komentarze
też ze wsi27.10.2019, 14:25
Pic na wodę, foto-montaż jak mawia młodzież. Szkołę rozp...li, praktyki u chłopów po wsiach, za co oni się odznaczają????
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl