01.12.2019, 11:21 | czytano: 4511

Zakopiańska Gala Boksu (zdjęcia)

zdj. Marcin Szkodziński
ZAKOPANE. Fani boksu przybyli do Centrum Kongresowego „Gerlach” w Nosalowym Dworze mogli obejrzeć siedem walk. W walce wieczoru na punkty wygrał Krzysztof „Diablo” Włodarczyk.
Jako pierwsi rękawice skrzyżowali Damian Drabik i Denis Kroliuk. 4 – rundowa walka zakończyła się wygraną Denisa. W trakcie drugiej walki do ringu weszli Kamil Bednarek i Sierwiej Zhuka. Walka zakończyła się wygraną Bednarka.
Trzecia walka należała do Ivana Njegac i Damiana Kiwiora. Z uniesionymi rękami z ringu zszedł Kiwior.Podczas czwartej walki zmierzyli się Przemysław Zyśk oraz Denis Krieger. Zyśk wygrał nokautując rywala.

Piąta i szósta walka zakontraktowane zostały na 8 rund. Jako pierwsi na ring weszli Mateusz Truć i Shakael Phinn. W Walce wygrał Truć. Tuż za nimi rękawice skrzyżowali Mathiu Eklaund i Fiodor Czerkaszyn, który wygrał walkę.

Walka wieczoru zakontraktowana została na 10 rund. Zarówno Krzysztof „Diablo” Włodarczyk, jak i Taylor Mabika wykazali się świetną kondycją. Ostatecznie na punkty wygrał „Diablo”.

ms/ zdj. Marcin Szkodziński
zobacz także
Zobacz pełną wersję podhale24.pl