25.02.2020, 14:32 | czytano: 11115

Kampania Roberta Biedronia na Rynku w Nowym Targu (zdjecia i video)

W Nowym Targu zawiązał się Komitet Wyborczy Roberta Biedronia. Dziś na Rynku można było spotkać działaczy Lewicy, którzy zbierali podpisy pod jego kandydaturą i namawiali do głosowania na lidera partii Wiosna.
- Stoimy przed historycznymi wyborami, które zdecydują jak będzie wyglądać Polska i polska scena polityczna przez kolejne lata - mówił Jakub Bocheński z Lewicy. Jak sam przyznał, nadzieje, że Robert Biedroń wejdzie do drugiej tury nie są duże, ale istnieją i przy pracy u podstaw, dużym zaangażowaniu, są realne. - Robert Biedroń, jako prezydent będzie łączyć Polaków, a nie dzielić - podkreślał. Pod jego rządami Polska ma być otwarta, tolerancyjna i nowoczesna.
Obecni na Rynku przedstawiciele Lewicy - Jakub Bocheński, Paulina Rusnak i Barbara Garbacz, koordynatorka komitetu na powiat nowotarski - zapewniali, że zbieranie podpisów pod ich kandydaturą dobrze im idzie, czasami spotykają się jednak z ostrymi reakcjami i inwektywami. Zapewniali jednak, że ich nie zraża, wręcz przeciwnie - mobilizuje.Wybory prezydenckie odbędą się 10 maja.

r/
Może Cię zainteresować
zobacz także
komentarze
Młoda01.03.2020, 23:30
w młodych siła! Osoby 40+ dziękujemy za zniszczenie naszej planety i głosowanie na rząd który niszczy nasz kraj, a lewica utożsamia jedynie z osobami lgbt bo nie potrafią się wysilic aby przeczytac ich program wyborczy... mam nadzieje ze mnóstwo młodych ludzi zagłosuje na lewice
do Adam28.02.2020, 16:23
Skoro nie rozumiesz dyskusji ,którą sam podejmujesz to nie jesteś dla mnie osobą wiarygodną. Widzę że temat zgłębiałeś dogłębnie. Jest takie stare powiedzenie. Tylko winny się tłumaczy i potrzebuje obrońcy. Śmieszysz mnie w tej plątaninie zapewnień ,które tak naprawdę nie wiem czemu mają służyć.
Alina@Warszawa28.02.2020, 13:42
Lektura obowiązkowa dla zwolenników Biedronia
https://...

Proszę nie wklejać linków. Wystarczy podać tytuł filmu. Zainteresowani - znajdą. Moderator.
Adam28.02.2020, 11:35
Do "do Adam" : A na jakiej podstawie twierdzisz, że są? Ja akurat znam te osoby i wiem, że nie są homoseksualne i kompletnie nie rozumiem tych duskusji. To ,że popierają kandydaturę Biedronia nie znaczy, że kierują się jego orientacją seksualną, a myślę, że profesjonalizmem i doświadczeniem. To świetny kandydat !
do Adam28.02.2020, 10:42
Na jakiej podstawie twierdzisz ,że osoby ze zdjęcia nie są homoseksualne?? Bzdury piszesz i tyle.
ciekawy28.02.2020, 06:55
Do : Leon

Samobójstwa młodych ludzi, o których wspominasz w dużej mierze biorą się z nieakceptowania ich odmienności (z małymi wyjątkami) przez najbliższą Ich rodzinę - rodziców, rodzeństwo i dalszych krewnych i nie obarczaj innych, nie próbuj tego im nawet wmawiać, że to oni są winni tej decyzji. Przestań ich kreować na pokrzywdzonych. Tacy ludzie byli, są i będą - jak ich akceptuję ale jestem przeciwny publicznym obnoszeniem się z ich seksualnością. Co robią w łóżku, to ich sprawa. Czy słyszałaś o marszach mężów, żon, małżeństw heteroseksualnych ??? - skoro nie, to niech tak pozostanie. Zdecydowanie popieram marsze RODZINY - mama, tata, babcia, dziadek, dzieci - wnuki, bo to dla mnie jest NORMALNOŚĆ.
Leonid27.02.2020, 23:02
@Leon

A teraz wygłoś jakieś tolerancyjne przemówienie w obronie pedofili (także pośród duchownych), psychopatów, ludzi o zbrodniczych, sadystycznych skłonnościach wykazywanych już od dziecka.
Napisz, że ich też nie wolno prześladować, zaszczuwać, stygmatyzować, że oni też tacy się urodzili i należy ich miłować, zrozumieć i okazywać szacunek.

Chciałbym też żebyś odniósł się do samobójstw np. pedofilii, którzy urodzili się tacy a nie inni i przez zaszczucie popełnili samobójstwa... Oskarżam takich jak Wy że przez skrzywiony światopogląd, nietolerancję, szczucie, takie a nie inne wychowywanie dzieci jesteście potencjalnie winni takich śmierci!

Na pewno napiszesz, bo przecież takich ludzi się dzisiaj szczuje i prześladuje więc chętnie staniesz w ich obronie.
Zachowuję spokój.27.02.2020, 22:35
@Leon - aby drugi człowiek nie popełniał samobójstwa musi najpierw sam zaakceptować swoją odmienność, a nie ciągnąc otoczenie w odmęty swojego szaleństwa. Reszta ma prawo mieć kompletnie w poważaniu kto za kogo się uważa a nie ma obowiązku brać udział uw utrwalaniu czyjegoś widzimisię.
Halo27.02.2020, 22:33
Prawda jest taka, że jesteście nową armią lewacką, wynajętą przez proletariat światowy
do wsparcia wyborczego, w każdym kraju na świecie. Kiedyś to byli robotnicy, ale odwrócili się od
proletariatu i lewactwo miało problem. Trzeba było znaleźć nową grupę ludzi, którzy by popierali
ideologię komunistyczną w nowym formacie. Środowiska gejowskie świetnie się do tego nadawały,
ponieważ były sterowalne. Europa Zachodnia zaślepiona i zgłupiała, popłynęła w lewactwo, z którym my (Solidarność) na wschodzie rozprawiliśmy się wzorowo. Teraz też damy rade.
Problem ludzi kochających inaczej istniał od początku świata, żyli w konspiracji, bo tak chcieli.
Nie wychlali się i nikt ich nie prześladował, żyli w symbiozie ze społeczeństwem.
Chyba że drastycznie wkraczali w życie ludzi żyjących POPRAWNIE.
Za komuny w Polsce społeczeństwo ich nie prześladowało, natomiast państwo komunistyczne patrzyło
na to zjawisko nie przychylnie. Ciekawe co?:). Jesteście mięsem wyborczym i tyle.
Cała ideologia i otoczka gejowska to ściema, a wy się cieszycie, że jesteście nareszcie dowartościowani.
Są geje, którzy nie zgadzają się z wami, są nawet bardzo wku...eni, i nie zgadzają się z wami.
I na koniec zrozumcie wreszcie, mniejszość nie może narzucać większości, jak ma żyć i organizować to życie.
CHCECIE NAM ZORGANIZOWAĆ ŻYCIE?
Leon27.02.2020, 18:35
Chciałem zrobić pewien quiz. Zadać pytanie dlaczego Światowa Organizacja Zdrowia zaleca przedszkolach takie kontrowersyjne dla Ortodoksów zabawy że chłopcy przebierają się za dziewczynki i nawzajem. Nie zrobię quizu bo odpowiedzi niektórych mogłyby załamać wielu myślących ludzi. Odpowiem. Te zabawy są po to żeby dziecko, które ma problemy z określeniem swojej tożsamości seksualnej nie czuło się odmieńcem. Te zabawy są po to żeby inne dzieci z kolei pewne swojej tożsamości nie zaszczuły tego dziecka. Mam nadzieje że choć do jednego ortodoksa to dotrze.
Leon27.02.2020, 17:17
@kurka wodna, @zachowuję spokój Jeszcze jedno. Najważniejsze.
Wywołuję Was do tablicy. Chciałbym żebyście odnieśli się do samobójstw młodych ludzi, którzy urodzili się tacy a nie inni i przez zaszczucie popełnili samobójstwa... Oskarżam takich jak Wy że przez skrzywiony światopogląd, nietolerancję, szczucie, takie a nie inne wychowywanie dzieci jesteście potencjalnie winni takich śmierci. Odnieście się. Wasza odpowiedź, jeśli zdobędziecie się na odwagę, jest jedną z najważniejszych rzeczy jaką na tym forum można zobaczyć...
Leon27.02.2020, 16:55
@kurka wodna "...głęboki magrines..." , "...nie podskakuje..." Pięknie! Spójrz w lustro i uświadom sobie w końcu że "głębokim marginesem jesteś właśnie Ty" Gdzie Twoje wartości? Gdzie poszanowanie drugiego człowieka? Ktoś "podskakuje" bo chce tylko żeby traktować go na równi z innymi a nie dyskryminować za jego wrodzone odstępstwa od normy. Jesteś mentalnym skansenem. Nie zasługujesz na to żeby przyzwoici ludzi z Tobą choćby dyskutowali.
kurka wodna27.02.2020, 15:41
do @ Leon...No dobrze, przez kontrowersje wprowadzasz marginalny temat za coś extra ważnego społecznie...A to po prostu głęboiki margines...
Nie będzie akceptacji dla promocji Pańskich treści, tu nie chodzi o nietolerancję tylko o "waszą" autopromocje o potrzebę uwielbienia - nie wiem czego... Nikt nie jest dyskryminowany póki nie obnosi się i nie podskakuje..., nie wynosi i do tego szydzi z większości! Szacunek dla ogółu się należy i niech zyje sobie z nami imigrant , żyd rom czy gej - to żaden problem , ale niech nie mówi że jest najważniejszy i to czy tamto się mu należy - najpierw praca!
A co do obojętności to nie Marian Turski wymyślił tylko Mosze Turbowicz...i on sam o dziwo był obojętny na PLL jego zbrodnie i system, z którego korzystał... Teraz się dopiero "osotoł" jak trzeba rządowi dokuczyć... Trochę głębiej w Google i Prawda Ci9e wyzwoli... I jeszcze jedno nie tylko 10 przykazań i 11 Turskiego, ale cała Ewangelia i kazania na Górze warto przeanalizować...i przemyśleć.. Nie gorsz "maluczkich" bo kamień młyński u szykują... A jeśli grzeszysz weś se słowa wypowiedziane do Magdaleny - " idź i nie grzesz więcej..."
Zachowuję spokój.27.02.2020, 14:02
Co do statystyk - 1-5%. Co ciekawe sporo zamienia się w zależności od grupy wiekowej. Im starszy, lepiej ukształtowany światopogląd i charakter - tym mniej "tęczy". Im więcej "fiu-bździu" w głowie tym odsetek większy. Ot statystyka.
Zachowuję spokój.27.02.2020, 13:59
@Leon - ooo ha ha ha i mamy reductio ad hitlerum... Prawo Godwina zakończyło twoje wywody. :-)
Zachowuję spokój.27.02.2020, 13:58
@Leon - ech... argumentem na złożoność ludzkiej seksualności mają być szympansy, pingwiny... Ne wstyd wam tak porównywać istotę ludzką? Do tego zdolni są tylko zaślepieni lewacy.
Leon27.02.2020, 13:35
@Anita Nie, nie jestem "tęczowy" po prostu nie jestem mentalnie ograniczony. Mam szacunek do ludzi, nie jestem tak prymitywny żeby stygmatyzować, wyszydzać, wyganiać innych ludzi za to jacy się urodzili i na co nie mają wpływu. Uświadomcie sobie że Ci ludzie są... Żyją wśród Was. Żyli z Wami i będą żyć bo statystyka urodzeń ludzi z takimi przypadłościami po prostu wpisana jest w prawa biologii. Nie przyjadą nagle na Podhale geje i lesbijki. Nie będą Was namawiać żebyście stali się tacy jak oni bo po pierwsze nie mają takiego interesu a po drugie orientacji seksualnej nie można zmienić. Można dokonać operacji organów płciowych ale nie można zmienić tego co od urodzenia jest wdrukowane w mózgu. Ci ludzie chcą tylko jednego żeby ich nie dyskryminować. Od prób dyskryminowania ich. Od takich zachowań niedaleko do budowania komór gazowych, zresztą były więzień obozu zagłady dobitnie ostrzegał: "...Nie bądźcie obojętni, jeżeli widzicie kłamstwa historyczne. Nie bądźcie obojętni, kiedy widzicie, że przeszłość jest naciągana na poczet aktualnej polityki. Nie bądźcie obojętni, kiedy jakakolwiek mniejszość jest dyskryminowana - mówił w poniedziałek w Oświęcimiu były więzień obozu Auschwitz-Birkenau Marian Turski. Jak dodawał, obojętność może doprowadzić nagle do tego, że "na was, na waszych potomków, 'jakiś Auschwitz' nagle spadnie z nieba...." Jeszcze odniosę się do Twoich słów:"....A tak poza tym, to nie 2 osoby na sto, a jedna na ok. dwa tysiące. To zasadnicza różnica!!!..." Dziewczyno nie wiem czy nie miałaś w szkole procentów? Sprawdzałem jeszcze raz. Statystyki we wszystkich możliwych źródłach mówią od 2-7% To znaczy 2 do 7 osób na 100!!! Zresztą jakby to była nawet 1/1000 to już można niszczyć taką osobę tak? Posłać do gazu, zrzucić ze skały tak?
Adam27.02.2020, 12:56
Muszę wszystkich hejterów zmartwić, żadna z tych osób na zdjęciach nie jest homoseksualna. To wybory prezydenckie, a oni zbierają podpisy i myślę, że to świetny kandydat.
Anita27.02.2020, 12:29
Leon, od razu widać, że też jesteś "tęczowy". A tak poza tym, to nie 2 osoby na sto, a jedna na ok. dwa tysiące. To zasadnicza różnica!!!
Leon27.02.2020, 12:18
Według najbardziej ostrożnych statystyk na 100 osób 2 rodzą się homoseksualne, transseksualne lub są hermafrodytami. Bardziej realne statystyki mówią o 5 osobach na 100. Czyli na urodzonych 100 Górali, Góralek to jest od 2-5 osób. To są wasi sąsiedzi, sąsiadki, którzy muszą ukrywać że tacy się urodzili bo prymitywne społeczeństwo by ich zaszczuło. Znane są przypadki samobójstw na Podhalu młodych osób zwłaszcza z takich powodów. Prace naukowe biologów ewolucyjnych stwierdzają wprost dlaczego ewolucja nie wyeliminowała homoseksualizmu. Ano dlatego że takie zjawisko dawało większą szansę przetrwania stada. Para gejów szympansów przygarnia dla przykładu i wychowuje porzucone przez matkę potomstwo. Homoseksualizm stwierdzono już u ponad 1500 gatunków zwierząt. To są twarde dane biologiczne. Homoseksualizm nie jest ani chorobą ani kaprysem. Nie da się tego wyleczyć. Orientacja seksualna jest na stałe wdrukowana w sieć neuronową w mózgu i nie podlega przebudowie. Chodzenie do psychologa ani leki tego nie wyleczą. Człowiek rodzi się z pewną konstytucją. Czy będziecie stygmatyzować, wyganiać, rozstrzeliwać ludzi, którym nie wykształciła się kończyna? To taka sama sprawa jak urodzić się z taką czy inną orientacją. Brakuje edukacji. Gdyby ludzie byli wyedukowani to nie było by tylu tragedii, samobójstw wśród młodych ludzi, którzy urodzili się z taką przypadłością. Cie ludzie nie są niczemu winni. Tacy się urodzili. Więc zamiast pisać takie prymitywne komentarze i łykać jak pelikan napuszczanie i pranie mózgu z ambony poświęćcie ten czas na zgłębianie wiedzy biologicznej.
Jdjdud27.02.2020, 09:38
Andrzej Duda was pokona
Tamtejszy27.02.2020, 09:05
Do ... W Luksemburgu rządzi gej... A to przecież to tak wielki kraj...
wojtek27.02.2020, 05:16
Daj Boże aby kłamcy nigdy nie doszli do władzy w Polsce. A Biedroń jak powie prawdę to tylko przez pomyłkę.
wojtek27.02.2020, 05:14
Dziwię się tym ludziom popierającym lewicę. Czyżby nie wiedzieli jak wyglądało życie w Polsce gdy rządziła lewica?
wojtek27.02.2020, 05:12
Komuna nigdzie jeszcze nic dobrego nie zrobiła.
wojtek27.02.2020, 05:11
Geje mówią o miłości do drugiego człowieka, ale sami nie mają czacunku dla osób mających odmienne zdanie.
ale ale26.02.2020, 17:20
czytając wpisy aż dziw bierze że na Podhalu jest tyle lesbijek i gej ów
...26.02.2020, 10:11
Trzeba ochłonąć. NIGDZIE ale to nigdzie na świecie na czele żadnego państwa nie stanął gej. Nasza lewica z uporem osła dąży do samounicestwienia. Jak nie Ogórek to Biedroń. Tam naprawdę nie ma nikogo kto potrafi trzeźwo i logicznie myśleć? Z tego co tu widać i słychać to NIE MA! Nie dość że stworzył partię wydmuszkę/ bez podtekstów proszę/ pozbawioną struktur w terenie to jeszcze zawinął się do Brukseli i objawia nam się w roli jaśnie kandydującego pana . Na co ten człowiek liczy? Przecież głos oddany na niego jest wbrew logice. Ja rozumiem ferwor wyborczej walki ale takie szkolne błędy są nie do wybaczenie. Przecież to jest przysłowiowy gwóźdź do trumny lewicy!!!! Jak można było do tego dopuścić! Przecież to się odbije czkawka przy wyborach parlamentarnych. Znów zaliczą klapę!
Janosik26.02.2020, 09:05
Ja rozumiem, tolerancja. Ale to nie powód, żeby popierać część roweru.
Maniek26.02.2020, 06:59
Takie katolickie to Podhale a tyle nienawiści w komentarzach
Sprzedawczyki26.02.2020, 02:44
Biedroń klaskał i podskakiwał z radości, gdy zagłosował z Niemcami przeciwko Polsce w Parlamencie Europejskim. To nie będzie prezydent Polski tylko Niemiec w Polsce.
Ferdek26.02.2020, 02:20
@Magda
Więc wracaj do swojej tolerancyjnej wielkopolski (Warszawy?)

@każdy lepszy od obecnego...
No pogratulować "logiki", ale to już może tak się porobiło na stare lata...

@Normalny ludek
A mnie jest wstyd za tych, którzy głosują na PiS, nie widząc że ten pseudoprawicowy PiS wprowadza w życie wszystko to, o czym krzyczy lewica, tylko powoli, kroczek po kroczku

@tolerancyjni neokatolicy
Co jest napisane w Biblii?
Napisane jest jasno:

"Lecz kto by się stał powodem grzechu dla jednego z tych małych, którzy wierzą we Mnie, temu byłoby lepiej kamień młyński zawiesić u szyi i utopić go w głębi morza.
Biada światu z powodu zgorszeń! Muszą wprawdzie przyjść zgorszenia, lecz biada człowiekowi, przez którego dokonuje się zgorszenie."
Nie wierzę26.02.2020, 01:42
To nawet w Nowym Targu Biedroń ma swoich gejów i lesbijki?
Won25.02.2020, 23:38
Jak ich widzę to mam odruchy wymiotne.
odpuscom25.02.2020, 22:59
Boze odpuś, Boze wyboc ! Zacne góralskie nazwiska a jaki obciach ! Dziakowie się w grobie przewracają na lewy bok...
Niewazne25.02.2020, 21:40
Jak dla mnie, to lewica mogłaby nie istnieć . Tyle w temacie
Ha25.02.2020, 21:33
Nareszcie:)
antyPO25.02.2020, 21:26
Ciekaw jestem skąd się biorą tacy fanatycy, którym brak jest szacunku do normalności, do praw natury w których podstawowym celem jest podtrzymanie gatunku ludzkiego. Co by było gdyby było ich więcej ? No cóż, musimy być tolerancyjni i przemilczeć ich zaangażowanie ale nie możemy pozwolić na deprawację naszych dzieci i młodzieży. Róbta co chceta tylko nie obnoście się tym, bo to jest niesmaczne a mamy prawo do normalności.
pikolo25.02.2020, 21:21
No i FAJNIE! W regionie uważanym za zacofano katolo nie tolerancyjnym, działacze lewicy o poglądach które są przez większość tej zacofanej społeczności nie akceptowane zbierają podpisy dla swojego kandydata na prezydenta. I nikt im nie przeszkadza, nikt jajkami nie obrzuca. A jeszcze huczą w głowie pisane i wypowiadane przez t.zw. postępowych europejczyków słowa, że w Polsce demokracji NIE MA, że mamy PiSkomune.
Czy taki zwykły obywatel - wyborca może wierzyć w to co opowiadają opozycyjni politycy?
MOŻE! Są tacy co wierzą że ziemia jest płaska, i w Polsce jest kaczy dyktat!
człowiek25.02.2020, 21:12
Podobno 90% Polaków to katolicy.A nie patrzą na to co Papież Franciszek mówił o ludziach którzy kochają inaczej.Gdzie miłość bliźniego ,szacunek i tolerancja?Gdzie poszanowanie innego człowieka?Może to lepsi ludzie niż Ty i ja
...25.02.2020, 21:02
Do: Pepe:)
Czy może doświadczyłeś/a , że opisujesz tak szczegółowo!!!!!!!!!!!!!!!!!
Halo25.02.2020, 20:44
Biedroń to wirus, całe lewactwo to choroba zakaźna, która zagraża Rzeczpospolitej.
Korona wirus to mały pikuś w porównaniu z lewactwem, które zabiło tylu dobrych Polaków.
Polecam hit, który trzeba koniecznie posłuchać - Virus SLD - Paweł Kukiz.
Lewactwo nie jest tolerancyjne, nie jest nowoczesne, nie jest postępowe i nie jest ideowe,
jest podstępne, radzieckie, fałszywe, obłudne, wywrotowe i zaraźliwe.
W każdej epoce wyglądają inaczej, ale zawsze okradają nasze (Młode) umysły z myślenia.
Historia pokazała czym jesteście, a my nie będziemy popełniać tych samych błędów.
NIE PRZEJDZIECIE.
Magda25.02.2020, 20:40
Xyz. Zgadzam się. Podhale to duży ulepek nietolerancji. Mieszkam tu od kilku miesięcy a jestem z wielkopolski i od razu przykuło to moją uwagę. Podhalanie mają bardzo wysokie mniemanie o sobie połączone z brakiem tolerancji dla inności. Tu panuje "ciężki klimat". Daje się wyczuć poglądowe zacofanie. Te prostackie komentarze swiadczą o poziomie. I tłumaczenia ,że to w obronie tradycji do mnie nie przemawia. To zwyczajne prostactwo. Komentarz fuj lewaki mówi sam za siebie.
Pola25.02.2020, 20:14
Faktycznie pewnie zlikwidują jarmarki wszystkie a wprowadzą parady tfuu tfuu
Radek25.02.2020, 20:12
Biedron powiedział ze PIS jest gorszy od komunistów , tego mu nie wybaczę ,
Zreszta nie ma co się zastanawiać nad jego osoba . Ten człowiek nigdy wolny nie był .
Góral25.02.2020, 19:48
Precz z Biedroniem i LGBT
RP25.02.2020, 19:24
Takie triki już w RP nie przejdą. Choć próbuje się wyborców co na takie czary mary. Myślę, że podpisów nie nazbierają ile potrzeba.
Paweł25.02.2020, 18:52
Andrzej przegra w drugiej turze, ktoś powinien trzymać rękę nad nie do końca mądrymi pomysłami pisu.
KNT25.02.2020, 18:47
!!!!! MASAKRA !!!!
Panu Biedroniowi Podziekujemy !!!
tylko zapytam...25.02.2020, 18:43
Gdyby to był jakiś ksiądz pedofil, który w przeszłości gwałcił chłopców, to by Wam nie przeszkadzało...?
Sławek25.02.2020, 18:36
Dlaczego wcześniej nie było informacji, że się pojawią ? Zawsze można jakąś polemikę na wiązać. ..walczy, ...czuwa, ...Wielką Polskę Wykuwa.
Pepe25.02.2020, 18:33
Jak słyszę "biedroń " to gardło mi zasycha a język kołkiem staje..A dla niego to takie wspaniałe uczucie.
XYZ25.02.2020, 18:22
Generalnie zauważyłem , iż na Podhalu bytuje wysoki poziom nie tolerancji , który prawdopodobnie wynika z niskiego samokształcenia własnej osobowości wielu osób (jak powyżej widać wpisy takich osób w komentarzach). Z jednej strony propagujecie pis (zakładam , że jesteście katolikam, a sami nie ogarniacie Biblii i do czego nawołuje (mam na myśli wzajemną tolerancję poglądów) . Należy wzajemnie się szanować , a nie wyzywać ludzi od jakichś lewaków. Polska powinna wstydzić się za takich obywateli , ale cóż może kiedyś czegoś się nauczycie
Ps. Wasze żałosne wyzwiska i obelgi które napiszecie pod moim wpisem NIE DZIAŁAJĄ NA MNIE Jestem w pełni tolerancyjnym człowiekiem , który ma zaledwie lat 19.
ss25.02.2020, 17:59
Do przeciwników Biedronia ,czy komunie w kościele przyjmujecie od księdza geja,
babcia25.02.2020, 17:25
Nie podpiszę takiej listy,bo za chwilę kazali by mi się przebrać i iść na paradę gejowską.Ale by się wnuki śmiały,a one są przeciw LGBT.U nich tak jest jak z tymi małżeństwami a na końcu adopcja i deprawacja naszych dzieci.
Wiarus25.02.2020, 17:20
Jak wygra Biedroń to kto będzie pierwszą damą.
rab25.02.2020, 17:13
Wstydzcie się nowotarżanie ,to miasto nie jest przyjazne dla LGBT nie chce małżeństw homo ,ani adopcji dzieci.Ale napewno przyjmie emigrantów,wyprowadzi religię ze szkół i zezwoli na pochody gejowskie.Wyobrażacie sobie ,jak by prez.Biedroń pojechał z 1-szą damą Śmiszkiem do D.Trumpa-widzę już minę tego drugiego,jak by ich witał.
nijaki25.02.2020, 17:07
ten kandydat startuje na Prezydenta a czy na prezydentową a co z drugą połówką?
Normalny ludek25.02.2020, 16:50
/.../ i wiecie co wstydzę się za tych ludzi z Podhala co pójdą na nich głosować lub na kidawe,, tylko Duda bo choc jest katolikiem jak ponoć ludzie z Podhala są mocniej wiary...
waksmund pis25.02.2020, 16:48
precz z ....
Ongus25.02.2020, 16:44
Przestańcie ośmieszać i Hańbić Polskę i Polaków,jestem przeciw ...!!!!
pol25.02.2020, 16:31
Słabe zainteresowanie nimi w mieście,więc proponuję aby p.Biedroń złożył skargę do Brukseli,że homofobia się rozpanoszyła w N.Targu i jest to miasto niegościnne dla LGBT.Donosy mu najlepiej wychodzą i ma duży posłuch w Europarlamencie.
jamto25.02.2020, 16:30
Tak szczerze i po ludzku to im współczuję, robią coś w co tak naprawdę sami nie wierzą.
klio25.02.2020, 16:26
Ale fajnie,będziemy się ubogacać i oglądać parady gejowskie,lepsze to jak Jarmark Podhalański,będzie wesoło i kolorowo! Dziwię się,tym odważnym,że dzielnie stoją z tymi tablicami,ale cóż jest demokracja.
Ewa25.02.2020, 15:52
do precz z biedroniem: a przedstaw się z imienia i nazwisko aby wiadomo było że przedstawiciele LGBT nie innych profesji takich jak lekarze, prawnicy, fryzjerzy, handlowcy itp. was też omijali szerokim łukiem. No bo jak tak się drzesz to chyba zrozumiałe.
świrek25.02.2020, 15:36
Ciekawe jak Biedroń zostanie tutaj przywitany.
Piotr25.02.2020, 15:34
Jarek?I co dalej ? Wystarczy TVP żenada?
Pola25.02.2020, 15:26
Lewaki już rządziły , a sam Biedroń szkaluje Polskę w Brukseli a chce być tu prezydentem takiego kandydata należy postawić przed Trybunał Stanu jako kolaboranta za zdradę Ojczyzny , na to samo zasługuje Kidawa i całe jej partyjne towarzystwo hańba
precz z biedroniem25.02.2020, 15:01
biedron bedzie lączy polakow!!!! zart ja osobiscie i moja rodzina nic nie chce miec wspolnego z tym czlowiekiem chorym i nie pozwole na deprawacje moich dzieci! I napisze jak rabiej idz do diabla biedron!!!
każdy lepszy od obecnego...25.02.2020, 14:59
Nie mam nic wspólnego z środowiskiem LGBT, nie podoba mi się obnoszenie i demonstrowanie swojej odmienności seksualnej, ALE obłuda pisowska doprowadziła do tego, że ja na stare lata poprę kandydata geja, jeśliby wszedł do drugiej tury. Obłuda i widmo upadku Polski pod rządami PiS-u.
Lewi25.02.2020, 14:49
Nie dość że z historii nie wyciągają wniosków to jeszcze bez wstydu tak stoją!
Gosia25.02.2020, 14:43
uuuuuuhahaha
mbp25.02.2020, 14:35
Ach, te wirusy, jak nie grypa to inne uroki....
xxx25.02.2020, 14:35
fuj lewaki
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl