27.02.2020, 18:42 | czytano: 11716

Prezydent w Rabce-Zdroju: "Dziękuję za upamiętnienie prezydentowej Marii Kaczyńskiej" (zdjęcia)

Fot. Piotr Kuczaj
Andrzej Duda wziął udział w odsłonięciu tablicy pamiątkowej poświęconej śp. prezydentowej Marii Kaczyńskiej, która została wmurowana w obelisk w ogrodzie różańcowym przy kościele św. Marii Magdaleny w Rabce-Zdroju.
- Cieszę się, że Rabka-Zdrój pamięta o swojej wspaniałej dziewczynie, potem kobiecie, która spędzała tu ważny czas w swoim życiu i tu kształtowała swój charakter - podkreślał prezydent. Jak zaznaczył, Maria Kaczyńska była niezwykłą matką, żoną i pierwszą damą, człowiekiem o niezwykłym charakterze, o silnej osobowości, ale szlachetnym, ciepłym i dobrym dla innych.
Odsłonięcie tablicy było jednym z punktów VII Memoriał Narciarskiego im. Marii Kaczyńskiej, który ma na celu upamiętnienie postaci śp. prezydentowej, która w latach 1958-61, jako mieszkanka Rabki uczęszczała do szkoły średniej – Liceum Ogólnokształcącego im. Eugeniusza Romera, w którym zdawała maturę. W zawodach narciarskich, które rozegrano dziś w Spytkowicach, wzięło udział 120 narciarzy z 17 szkół.

Po południu prezydent wziął udział w otwartym spotkaniu z mieszkańcami w Szkole Podstawowej nr 2 w Rabce-Zdroju. W swoim przemówieniu najpierw sporo mówił o Rabce-Zdroju, historii uzdrowiska, o kulturze góralskiej, która jak mówił zawsze była mu bliska, a na końcu przeszedł do spraw krajowych i politycznych. Posłanka Anna Paluch zachęcała do głosowania na niego w majowych wyborach. - Musimy zrobić wszystko, żeby było następne pięć lat kadencji - mówiła.

Przemówienie prezydenta próbowała przerywać grupa aktywistów skandujących "Konstytucja".

r/ zdj. Piotr Kuczaj
Może Cię zainteresować
zobacz także
komentarze
antyPO01.03.2020, 16:15
Brawo "Orawiak", chciałbym widzieć te opadające szczęki POddanych minionej ePOki, którzy nieudolnie próbują fałszować nie tak dawną historię, którą rzetelnie i uczciwie przypomniałeś za co jestem Ci niezmiernie wdzięczny, bo być może chociaż kilka osób zastanowi się na rozsądnym i mądrym wyborem, między złem a dobrem. Oby nigdy więcej nie POwrócili do władzy ci, którzy tak ogromnie nie kochali własnej ojczyzny.
Pola29.02.2020, 18:09
Brawo Orawiak dodać do tego ludzkie dramaty które rozgrywały się ,,dzięki,, bandyckiej ,złodziejskiej prywatyzacji którą zafundowało nam SLD, PSL i PO za przyzwoleniem miłościwie ,mściwie nam panującego Bolka
Polin w budowie29.02.2020, 17:42
@ Orawiak
Tylko jedna zasługa PiS-u:
Pozostawienie wszystkich autorów zasług PO bez rozliczenia!!!
Orawiak29.02.2020, 14:37
Zasługi PO:
1) Afera taśmowa 2) Afera hazardowa 3) Afera wyciągowa 4) Afera stadionowa 5) Afera autostradowa 6) Afera stoczniowa 7) Afera AmberGold 8) Afera Elewarru 9) Afera z informatyzacją MSW 10) Afera z budową gazoportu w Świnoujściu/dostawami gazu z Kataru 11) Afera z budową elektrowni atomowej (od 7 lat trwa "wybieranie" lokalizacji, a zarząd specjalnych spółek bierze kasę) 12) Afera z opóźnieniem publikacji przez Rządowe Centrum Legislacji ustawy o rajach podatkowych 13) Grabież Polakom połowy oszczędności emerytalnych zgromadzonych w OFE (153 mld zł) 14) Wydłużenie obowiązku pracy (wieku emerytalnego) o 7 lat u kobiet i 2 lata u mężczyzn 15) Rozrost biurokracji (sto tysięcy nowych etatów) 16) Drastyczny wzrost zadłużenia kraju (z 530 mld zł do blisko 1 bln zł) 17) Podniesienie VAT-u na wszystko 18) Podwyższenie o 1/3 składki rentowej (ZUS) dla przedsiębiorców 19) Zamrożenie na 8 lat kwoty wolnej od podatku, kwot uzyskania przychodu oraz progów podatkowych 20) Podniesienie akcyzy na paliwo 21) Likwidacja ulg podatkowych (budowlana, internetowa) 22) Zmniejszenie o 1/3 zasiłku pogrzebowego z 6000 zł na 4000 zł 23) Wprowadzenie nowego podatku paliwowego - tzw. opłaty zapasowej 24) Nałożenie na Lasy Państwowe haraczu w postaci podatku od przychodu (a nie dochodu!) 25) Prace nad wprowadzeniem podatku smartfonowego i tabletowego 26) Prace nad wprowadzeniem podatku audiowizualnego 27) Przyjęcie zabójczego dla polskiej gospodarki pakietu klimatycznego 28) Zgoda na wprowadzenie do Polski GMO 29) Przyjęcie ustawy o ograniczeniu dostępu obywateli do informacji publicznej 30) Przyjęcie ustawy o ograniczeniu wolności zgromadzeń 31) Przyjęcie ustawy o "bratniej pomocy" (tzw. ustawa 1066) 32) Spuszczenie w sejmowym klozecie kilku milionów podpisów złożonych pod obywatelskimi inicjatywami referendalno-ustawodawczymi 33) Utajnienie raportu o nieprawidłowościach w ZUS do jakich doszło w latach 2008 - 2013 34) Próba nocnej zmiany Konstytucji RP, która umożliwiłaby sprzedaż Lasów Państwowych 35) Doprowadzenie do tragicznego stanu publicznej służby zdrowia (czekanie po kilka lat na wizytę u lekarza specjalisty) 36) Podpisanie z Rosją niekorzystnej umowy gazowej (najdroższy gaz w Europie) 37) Blisko 3-letni paraliż legislacyjny w sprawie wydobywania gazu łupkowego 38) Drenaż Funduszu Rezerwy Demograficznej 39) Wyprzedaż majątku narodowego za ponad 65 mld zł (w tym spółek strategicznych takich jak Azoty zwiększenie zadłużenia Polski za po z 500 mld do 1 biliona zł. 44) wyłudzenia VAT-u prawie 280 miliardów zTarnów); 40) Ograniczenie potencjału militarnego 41) Brak przemyślanej i suwerennej polityki zagranicznej 42) Wszechobecny nepotyzm i kolesiostwo (tysiące stanowisk opłacanych z publicznej kasy dla platformianych kolesi) 43) zwiększenie zadłużenia Polski za po z 500 mld do 1 biliona zł. 44) wyłudzenia VAT-u prawie 280 miliardów
Pola29.02.2020, 14:17
Właśnie w tym momencie Kidawa kido kłamliwe kłamstwa do naiwnych !!! Czyta z kartki i jeszcze się myli ,i /.../ kandyduje na prezydenta ? TRAGEDIA!!!
Baca Mietek29.02.2020, 14:00
Czym że ta kobieta zasłużyła się dla Rabki ??? proszę o odpowiedź będę wdzięczny
żmija29.02.2020, 11:13
Mam dobre wieści. Oglądalność TVN spada. Ludzie w końcu dostrzegają że są okłamywani i manipulowani. Teraz to tłumaczy skąd Andrzej Duda ma poparcie ponad 50%.
Wyborca29.02.2020, 10:15
Za PO-PSL państwo istniało na papierze tak jak teraz istnieje kampania wyborcza Kidawy. Matoły jeżdżą ze zdjęciem i robią kampanię. Można z góry założyć kto na nich głosuje.
do Władek29.02.2020, 09:25
Ponad 50% polaków w tym i ja kijem nie dotkną pilota żeby włączyć TVP Jakim prawem PIS nas przymusza do płacenia haraczu na swoje mydliny??? Przecież to jest absurd. Tuba propagandowa jedynie słusznej partii niech nie szuka pieniędzy w kieszeniach ludzi którzy dawno ocenili imperium Kurskiego i podjęli decyzję że złamanego grosza Kurski od nich nie dostanie!!!! Ja ci powiem co zrobi Duda. Przed wyborami nie narazi się trzeźwo myślącym obywatelom i skieruje sprawę do TK. A po wyborach jak by nie daj Boże został na stołku to oczywiście podpisze.
Bliski29.02.2020, 08:28
Co zrobił Prezydent Duda z taką rzeczywistością.Dlaczego Paluchowa nic nie mówi o takich faktach; ,,Dyrektorzy ZUS w 2019 r. dostali niemal po 26 tys. nagrody, a zastępcy po 21,2 tys. Dla najbiedniejszych emerytów po 57 zł ( netto ) podwyżki. Nie chwal się 500+ które dziś ma wartość ok.300 zł a spoglądnij w rzeczywistość. Idz do sklepu, zaglądnij do szpitali tam zobaczysz to co zrobił rząd z Prezydentem na czele.
pikolo29.02.2020, 08:23
Loco zapytowywuje mnie - "naprawdę uważasz że polska gospodarka = niemiecka gospodarka?"
A czemu nie!!! Syćko przed nami!!!
Najnowsze statystyki Eurostatu pokazują, że Polska gospodarka ze wzrostem w III kw. na poziomie 4 proc. była drugą najszybciej rozwijającą się gospodarką UE.
Szybciej od polskiej rozwijała się tylko gospodarka Węgier, która w stosunku do III kw. roku ubiegłego urosła aż o 4,8 proc.
Spoglądając na statystyki widać, że lepiej radzą sobie kraje tzw. nowej UE, w przypadku których działa m.in. efekt doganiania.
Źródło obserwatorgospodarczy.pl/

A te inne rządy to skąd biorą dutki na wydatki socjalne, jak je sobie "wypracowywują". Jedynie w komunie jak cała gospodarka była państwowa, to mogli sobie wypracowywać.
Ale Ci @Loco TVN namieszał pod czupryną!
Nie konfliktowy29.02.2020, 08:13
Władek odpowiedz: Ile za tej władzy wynosi dług publiczny -- ile jest państwo zadłużone wobec obywateli ? Kto to będzie spłacał ? Kto tak potrafił skłócić Polaków ? Czy dalej wierzysz w zamach--Smoleńsk ? Z jakim obecnie państwem są dobre stosunki ? Jaką wartość ma dzisiaj 500+ które często idą na dodatkowe lekcje dla dzieci--taki jest poziom w szkołach po reformie. I jeszcze taka informacja, że, uczciwie zarobione pieniądze maję większą wartość niż propagandowe 500+ ( tak mnie uczyli Rodzice ) Wolałbym żyć oszczędnie ale w ,, miłości, szacunku i być sobą '' również tym którzy zapomnieli o tych wartościach tego życzę. Zło zwyciężać dobrem-- Nienawiść, miłością --
Najwyżczy czas29.02.2020, 07:11
@ GOO
Chyba nie myślisz, że alternatywą PiS-u ma być to co Ty proponujesz?
Broń Panie Boże! Tylko opcja narodowa i kandydat narodowców jest nadzieją na to - by Polska była Polską!
Nie Władek29.02.2020, 03:06
Władek za dużo oglądasz TVP. Rząd PiS na służbę zdrowia nie dał ani grosza! To każdy pracownik i przedsiębiorca, dzięki naturalnemu wzrostowi płac, zamiast ok 250 zł, jak za PO, płaci ponad 350 zł na składkę zdrowotnego ZUS. A zwiększenie finansowania służby zdrowia wywalczyli lekarze strajkując. To wtedy marszałek Karczewski mówił im że warto pracować dla idei, a jednocześnie sam przytulił pół miliona na dyżurach, chociaż zarabiał grubo jako senator i nie wolno mu było pracować poza Senatem. W Europie na służbę zdrowia mniej wydaje tylko Rumunia i Bułgaria. U nas w tym roku planują wydać ok. 5% PKB a np. we Francji ponad 11% a porównaj PKB tych krajów. W ustawie zapisali że rok n minus 2, czyli w roku 2020 przekażą 5,03% PKB ale nie tego z 2020, tylko PKB z 2018 r.!!! Dlatego, te 2 mld oczywiście to kropla w morzu potrzeb, ale ta kropla w służbie zdrowia uratuje życie wielu ludziom, a w TVP będzie tumanić takich Władków. TVP do likwidacji!
Nie daj się nabrać29.02.2020, 03:05
Polacy widzicie garstkę przeciwników Andrzeja Dudy którzy cały czas za nim jeżdżą i manifestują jedno i to samo. Te same komentarze w kółko. To jest Piąta Kolumna opłacana pieniędzmi z Niemiec.
patronka kłamstwa29.02.2020, 01:02
Widzę że po odmówieni modlitwy do obrazu Małgorzaty Kidawy-Błońskiej wszyscy natchnieni zaczynają swoje natchnione wpisy.
DO GOO29.02.2020, 00:49
TERAZ DAWAJ ZASŁUGI PO I TUSKA:
-
-
-
-
-
-
hahahaha29.02.2020, 00:26
Opozycja zgodnie mówi że będą wcześniejsze wybory. Tak będą ale w PO.
A29.02.2020, 00:18
DO GOO:

Przeczytaliśmy już negatywy na temat Partii PIS teraz bardzo prosimy wypisać zasługi Partii PO ,Pana Tuska i i Pana B. Komorowskiego i proszę nie ominąć afery AMBER GOLD, chęci sprzedaży Lotu , Orlenu, sprzedaży Lini kolejowych , Banku PKO , reprywatyzacji itp. Czekamy.............
ha ha ha29.02.2020, 00:06
GOO - zmień nazwę na KOD
Władek29.02.2020, 00:05
Tak jadą na Dudę żeby nie podpisywał 2 mld na TVP tylko dał na onkologię. Nie dość że w budżecie jest o 33 mld więcej na ochronę zdrowia niż za PO-PSL to jeszcze nie pamiętają jak Kidawa 5 razy głosował przeciw dofinansowań szpitali onkologicznych. W 2014 Kidawa-Błońska sama namawiała aby TVP było finansowane z budżetu a dzisiaj tego nie pamięta. Oby prezydent to podpisał bo to jest jedyna rzetelna telewizja która wszystko pokazuje. Jak jest coś źle o PISie to usłyszymy to w TVP i TVN ale jak już jest coś źle o opozycji to usłyszymy to tylko w TVP a w TVN już nie. Naskakują na TVP bo pokazuje kłamstwa opozycji i to ich najbardziej boli.
GOO28.02.2020, 22:45
Nie zagłosuję na Dudę bo Duda to PiS
A Pisowcy:
- są antyeuropejscy,
- są przeciwnikami naturalnego postępu i wszystkiego co nowe,
- straszą ludzi gejami, uchodźcami, Niemcami, Żydami, Rosjanami, Ukraincami, UE, innowiercami, niewierzącymi
- podzielili społeczeństwo przez kłamstwo smoleńskie i z tragicznej katastrofy uczynili sekciarską religię pod przywództwem Kaczyńskiego i /.../ Maciarewicza.
- są fałszywi ? gnębią i poniżają wszystkich którzy mieli coś wspólnego z PRL-em, a sami mają w swych szeregach Piotrowicza, Kryże i wielu im podobnych. Kaczyński też odwagi w stanie wojennym nie wykazał.
- zniszczyli system edukacji poprzez nieudolną reformę,
- niszczą armie przez usunięcie doświadczonych dowódców i nieprzemyślane zakupy albo ich brak,
- doprowadzili do wzrostu cen o 20% przez co zwiększyli ilość ludzi żyjących w skrajnym ubustwie
- niszczą system prawny zamiast go reformować
- upolitycznili sądownictwo, prokuraturę, policję.
- mają w poważaniu Konstytucję, tworzą prawo na szybko, wadliwie i nie przestrzegają żadnych zasad podczas jego tworzenia,
- rozdają nie swoje pieniądze na programy socjalne co powoduje że praca przestaje być wartością nadrzędną. ?Kto nie chce pracować niech nie je? powiedział św. Paweł.
- doszli do władzy przez nielegalne podsłuchiwanie przeciwników politycznych. Każdy czy to polityk, ksiądz, robotnik budowlany czy nauczyciel w prywatnych rozmowach gada rzeczy których po upublicznieniu by się wstydził ale to nie znaczy że je robi,
- piorą ludziom mózgi w TVPiS sącząc jad i nienawiść do swoich przeciwników. Wiadomości to szczyt ogłupiającej propagandy.

A jak chcecie karać KODowców za zakłucanie wystąpień Dudy to zacznijcie od Paluchowej za zakłucanie wystąpienia Komorowskiego 5 lat temu. KODowcy mieli się od kogo uczyć takich zachowań. Inaczej mówiąc kto mieczem wojuje od miecza ginie. To takie przysławie
Pola błagam ...28.02.2020, 22:44
@ Pola
W odwrotną stronę powinna być tylko jedna kadencja, jak do tej pory bywało (z jedną pomyłką). Tak też będzie teraz. I tyle w temacie.
Bolek28.02.2020, 22:01
@Pola- pod rozwagę, Duda to nie tylko prezydent, ale też kandydat na ten urząd. Kto zatem został obrażony i co jest obrazą, a co zasłużoną krytyką?
Bywalec salonów28.02.2020, 21:56
Nie mój prezydent. Jestem z gorszego sortu ludzi inteligentnych i starannie wykształconych, stąd tani populizm do mnie nie trafia, podobnie jak dwulicowość, obłuda i hipokryzja tego pana kandydata. Swoje opowieści o rzekomej niezłomności i niezależności, niech pan prezydent opowiada naiwnym widzom TVP, oni łykają takie tanie historyjki. /.../ Przy okazji pogratuluję działaczom KOD wytrwałości w obnażaniu pisowskiego państwa z tektury. Tak trzymać!!!
Loco28.02.2020, 21:46
Pikolo: naprawdę uważasz że polska gospodarka = niemiecka gospodarka? Tak na serio uważasz, że dziecko lekarza, zarabiającego 20-30 tys./mies. powinno dostawać 500+ tak samo jak dziecko bezrobotnych rodziców z dochodem do 15 tys. ROCZNIE?! Pytanie jakie powinieneś sobie zadać to czy uczciwsze było traktować obywateli równo za PO, dając zasiłki faktycznie potrzebującym, czy dzisiaj za PiS karać tych bardziej rozgarniętych i przedsiębiorczych wyższymi podatkami, żeby sfinansować program 500+ służący politycznej korupcji? Rząd powinien tak pracować, żeby programy socjalne finansować z wypracowanych przez siebie środków a nie z kolejnych podatków. Uważasz że PO kradło, przedstaw fakty porównując rok do roku straty za PO i PiS! Nie mam cienia wątpliwości że PiS tylko w ciągu jednej kadencji dalece prześcignął PO i PSL, a nie wspomnę o dyplomatycznych konsekwencjach ich nieudolności, o skłóceniu narodu, o wszechobecnej drożyźnie, o ekstremalnym długu państwowym zamiatanym pod dywan kreatywnej księgowości, o dziesiątkach afer, o nepotyzmie i o tej ohydnej bucie której symbolem stał się środkowy palec posłanki Lichockiej. I ty masz czelność pitolić o PO i PSL, o lewakach??? Puknij się w główkę!
Pola28.02.2020, 20:53
Za obrazę Głowy Państwa powinna być surowa kara ,nie ważne z jakiej frakcji jest Prezydent i tyle w temacie .
pikolo28.02.2020, 20:41
POstępowe Eurolewaki uczepili się tego 500+ jak pchła psiego ogona.
Jako ludzka stwora mieszkająca w środku Europy, też dam głos.

Kindergeld jest świadczeniem wypłacanym co miesiąc na każde dziecko
w jednym z krajów Eurolandu.
Od 1 lipca 2019 roku stawki kształtują się następująco:
204 euro na pierwsze i drugie dziecko
210 euro na trzecie dziecko
235 euro na każde kolejne dziecko
Osoby o niezbyt wysokich dochodach (poniżej 900? miesięcznie), ale nie pobierające zapomogi społecznej Hartz IV mogą również w 2019 roku otrzymać dodatek do Kindergeld w wysokości do 170? miesięcznie na każde dziecko.

Czytając poniższe komentarze gołym okiem widać że elektorat -sympatycy PiSu to ludzie o poglądach strikte postępowych i europejskich.
A ci krytykanci obecnej władzy to zamrożone w czasach PO i PSL osobniki uważające że czasy rządów oligarchów, układów i bezkarności POwinny wrócić. Żeby było tak jak było, albo jak u Putina.
Taki cytat - "Co najmniej 8,6 mld zł przetransferowała za granicę grupa przestępcza, rozbita właśnie przez CBA. Blisko 300 funkcjonariuszy tej instytucji i innych służb zorganizowało akcję, w wyniku której zatrzymano 18 osób. To obywatele Polski, Wietnamu, Chin i Ukrainy, którzy mają na swoim koncie oszustwa podatkowe."
Pytanie zasadnicze - co jest lepsze, czy jak dutki trafiają do kieszeni cwaniaczków, czy jak trafiają do n.p. 500+???
Do p:28.02.2020, 19:31
Do p: Dla Ciebie Pan Prezydent a nie Andrzej. To nie jest Twój kolega gościu!!! Może nie wszystkie obietnice Prezydent spełnił ale bardzo dużo zrobił. A co zrobili poprzedni Prezydenci...Twoi ulubieńcy? No dawaj wymieniaj!!!
Aaa28.02.2020, 19:20
Wielbiciele Tuska. I PO .!Co dostaliscie za czasów rządów PO?.Proszę wymieniać! Czekamy:
-
-
-
AAA28.02.2020, 19:16
Większość wypowiadających się tutaj ludzi jest przeciwko PiS. Ale wszyscy biorą 500 +i trzynaste emerytury. Jesteście ŚMIESZNI!!!!
Zatroskany28.02.2020, 17:53
Wielbiciele Prezydenta ! Chciałbym wiedzieć co wniosła szczególnego dla Rabki śp. Kaczyńska ? Czy nie lepiej było przekazać te pieniądze na szpital który boryka się finansowo. Czy Pan Prezydent zamiast kolejnych obietnic przywiózł coś konkretnego dla Rabki ? Jeśli uważacie, że Pani Paluchowa coś wam da, to gratuluję dobrego samopoczucia, więc kolejny pomnik, bo może kiedyś wsiadała do pociągu w Rabce. Pięknie też będą wyglądać pomniki-obeliski kiedy ptaszki będą siadały zostawiając po sobie ślady. Jaki to będzie szacunek dla tych postaci ? Ale dajecie się omamić, bez żadnych korzyści. Dobrze że jesteście na zdjęciach, bo historia pokaże was jako bohaterów którzy dzielili Polaków na czele z Prezydentem i Paluchową.
Rabczanka28.02.2020, 17:28
Władka z gór chcę ci zakomunikować że jesteś głupsza niż ustawa przewiduje, i robisz wstyd wszystkim porządnym góralom pienińskim. Twoje motto życiowe to szukanie jeleni żeby pracowali na twoje 500+.Dobrze by się imprezowało kosztem czyjejś ciężkiej harówy.
Ja tylko przejazdem28.02.2020, 17:02
@kilo
Czyli, jezeli dobrze cię zrozumiałem, to skoro nie popieram A Dudy, nie biorę 500+, ani emerytury, to nie powinienem wiecej płacić już podatków na darmozjadów popierających tegoż kandydata?
p28.02.2020, 16:04
posluchajcie o czym mówił w limanowej - ta sama płyta co w rabce 500+ , 13 ,14 i te same głupoty jak zwykle, ale jedno jest ciekawe ten facet co jest w tłumie i krzyczy /przewodzi / hasłami andrzej duda, dziękujemy itp i itd jest chyba na etacie w sztabie dudy bo jest tam gdzie jest pad ...
xd28.02.2020, 15:22
Nasz Prezydent jest najlepszy mam nadzieje ze wygra
PL28.02.2020, 14:51
Wstyd mi że kiedyś głosowałem na pana Dudę.Już więcej się nie nabiorę na te jego bajeczki.
do klio28.02.2020, 14:25
Co to bredzisz? Jak nie popierają PIS to maja się zrzekać pieniędzy i to dla ciebie jest równoznaczne z brakiem honoru. Przyjmij do wiadomości ze na 500+ i 13 emerytury pieniądze są z budżetu państwa. NIE Z PIS-u NIE od DUDY czy Kaczyńskiego. TO SĄ NASZE pieniądze!!!!! Po twojemu : Pieniądze są ludzi nie pisowskie w tym Lemingów i Lewaków również. To że PIS mówi o tych pieniądzach jak o swoich świadczy tylko i wyłącznie o zakłamaniu ,które cisną ciemnemu ludowi piąty rok z rzędu Ku uciesze takich podobnych tobie.
xxxxx28.02.2020, 14:10
Pytanie do tych, którzy tam byli - czy Duda obiecał kolejną emeryturę?
Oliwia28.02.2020, 13:52
Gdzie tylko pojawi się Andrzej Duda tam zawsze ma tłumy i to nawet w dni robocze. A KOD który jest opłacany to jeździ za Andrzejem Dudą i zawsze są te same osoby i jest ich kilka. Wniosek jest taki że Andrzej Duda więcej ma zwolenników niż przeciwników którzy nawet są opłacani. Nawet ludzie nie idą za pieniądze Przeciwko Andrzejowi Dudzie.
Głosuję na Andrzeja Dudę28.02.2020, 13:12
5 osób z KODu było i widzę że te 5 osób nawet tu pisze swoje przesiąknięte nienawiścią żale. Sprzedajecie się. Żal wam odpisywać bo wy tego nie robicie z czystego sumienia tylko dla pieniędzy.
klio28.02.2020, 13:12
Ci wszyscy co tak plują na PAD biorą 500+ albo 13 emeryturę.Niech się zrzekną ,jak mają honor.Wam to by się przydał taki Biedroń albo kidawy,zostali byście na lodzie./../ by przybyło ,dzieci by przerobili wdł.LGBT,kościoły i religię wyrzucili.Chodzili byście na marsze gejowskie albo pochody z waginami.A najlepiej aby kidawy przedłużyły wiek emerytalny do 70 lat.Jeżeli wam to pasuje,to macie wolną rękę 10 maja.
Beata28.02.2020, 13:02
Rząd PO PSL niezgodnie z konstytucją zabrał z kont kobietom rocznika 1953 po 91,100 tysięcy ,kobiety te przechodząc na emeryturę nie miały na kontach pieniędzy Pytam dlaczego nie pokazujecie PO PSL konstytucji!!!!!
Władka z gór28.02.2020, 12:58
ta rabczanka co wypisuje głupoty to przyjezdna paniusia /.../ i ma czelność wypowiadać się w imieniu rodowitych rabczanek Rabczanie,górale rodowici to patrioci a nie /.../ SB którym tak dokucza że matki dostają 500 + na dzieci
do Aaa28.02.2020, 12:48
To Tusk ma rudy ogon? Moralność Kalego . Tuska można obrażać a dudę nie? Pisowskie pojęcie równości . Bu ha ha ha.
p28.02.2020, 12:44
andrzej tak ładnie mówił o tym że 500+ , trzynastki a i czternastki ,a nie powiedział nic o siedmiu poprzednich obietnicach których to nie zrealizował - tak widzicie sami za co można kupić spoleczeństwo -tak jak mawiał prezes TVP ciemny lud to kupi ,i kupuje !!!
PISPO jedno zło28.02.2020, 12:10
@zdegustowana Akurat 500+ i wasza 13 jest sponsorowana z pieniędzy wszystkich podatników, więc finansuje to każdy z nas bez względu na preferencje polityczne. Oddać to powinny niepracujące nieroby którym ciągle mało, a wypisują takie bzdury w internecie to raz.
Dwa. Jak widać godność Polaka można kupić 119 euro miesięcznie i to jest przykre. Dlatego w TVP tak nie lubią zachodu, bo dla Niemca to 500 zł to jak splunąć, a Polacy z tego się utrzymują chwaląc się jaki u nas dobrobyt.
Aaa28.02.2020, 11:33
Świetnie Moderatorze. Nie wiem w czym Caps Lock przeszkadza ale proszę bardzo. Zwykłym ... jest Pan Tusk,który nic A nic nie zrobił dla Polski,sprzedał co mógł a jak się nachapal to zawinął rudy ogon i zwiał do Brukseli. Mam nadzieje ze on trafi przed Trybunał Stanu za swoje oszustwa A Pan Prezydent Andrzej Duda zostanie po raz drugi Głową Państwa Polskiego. I jeszcze jedno za obrazę Głowy Państwa powinno być więzienie.!!!!
zdegustowana28.02.2020, 11:28
Głowie państwa należy się szacunek. Najlepiej jednak opluwać kogoś, ale kasę brać ,500+, trzynastą emeryturę itp. Jeżeli się z tym nie zgadzasz, to oddaj tą kasę np. na cele społeczne, wtedy będziesz o.k. Każdy kandydat ma prawo do kompani wyborczej a że ten robi to dobrze, to niektórych bardzo boli. Dla wielu sfrustrowanych i stęsknionych za tym dawnymi czasami - trochę pokory bo "młodość już nie wróci".
BB28.02.2020, 11:15
Oby był prezydentem jak najdłużej !!!
ski28.02.2020, 11:06
Amelio kupiłem wnukowi łyżwy za 30 zł tej zimy pojeździł ale teraz już coś maławe tata ci kupił jakieś wyczynowe figurówki które pewnie jeżeli prawidło się rozwijasz na drugi rok sprzedaż za 200 zł i to jest siła nabywcza twojego 500 plus było za rok 200.a popatrz ile muszą jeszcze więcej wydać na twoje utrzymanie a na kogo będziesz ty głosować to nikogo nie obchodzi 18 latko
Bartek28.02.2020, 10:42
Amelia to jakiś trol! Ciągle wypisuje te głupoty o 500+. W poprzednim artykule o Dudzie pisała że wakacje jej kupili, teraz łyżwy - fajnie, tylko dlaczego ciągle zapomina dodać że przez ten rząd ludzie płacą za wszystko więcej od kilku do kilkudziesięciu procent. Zapomniała dodać, że mamy ok 1 mln ludzi żyjących w skrajnym ubóstwie (poniżej 600 zł/mies.) i ok. 4 mln ludzi żyjących w ubóstwie. To jest polityka socjalna rządu? To się nazywa populizm i kupowanie głosów wyborców.
Rabczanka28.02.2020, 10:04
Głupota rabczańskich wazeliniarzy jest nie pojęcia, żeby stawiać pomniki komuś kto chodził tutaj do szkoły a nic dla tej miejscowości pozytywnego nie zrobił, to himalaje bezmyślności.Inaczej wygląda sprawa wizyty Pana Prezydenta jest Prezydentem i ma pełne prawo odwiedzić Rabczan w ich miejscowości, a każdy go przyjmuje tak jak uważa za stosowne.Jedyną niepożądaną osobą na tej uroczystości to ta demoralizatorka ze Szczawnicy ,co ta krętaczka szuka w Rabce tego nie jestem w stanie zrozumieć.
.
anka28.02.2020, 09:41
objazdowa grupka aktywistów bolszewicko-komunistyczna ... z menażkami i termosami żałosne było patrzeć na te biedne starsze panie krzyczące konstytucja !!! A Prezydent Andrzej Duda nie ma sobie równych !

Kolejna kadencja Panie Prezydencie !!!!!
k28.02.2020, 09:32
Już niedługo. W maju zmiana.
rbk28.02.2020, 08:36
Rabka przeprasza za Dude
ochroniarz28.02.2020, 08:18
brawo !!! jestem zaszczycony !!! bede pilnował tego pomnika !!!
ala28.02.2020, 08:17
Prezydentem Polski tylko Pan Andrzej Duda nie widzę innej opcji
pikolo28.02.2020, 07:44
Jak to łatwo napisać na kawałku tektury jakieś słowo i drzeć pape - "Konstytucja , konstytucja , konstytucja !!!"
Przecież to Konstytucja zapewnia nam wolność i swobodę wypowiedzi.
Zagłuszając i przeszkadzając komuś możliwość swobodnego wypowiedzenia się automatycznie łamiemy, a w tym przypadku plujemy na Konstytucje.
Możemy też kogoś nazwać złodziejem! Czemu nie!
Działalność Bronisława Komorowskiego przyczyniła się do tego, że Polacy w ciągu 5 lat zapłacili fiskusowi o kilkadziesiąt miliardów złotych więcej! W takcie swojej kadencji podpisał on bowiem 13 ustaw wprowadzających łącznie aż 21 różnego rodzaju podwyżek podatków.
Wszystko po to, by Polakom żyło się lepiej!
fred28.02.2020, 06:54
Jednak jest zacofanie tam ,
nowy targ28.02.2020, 06:33
***l biedron na Prezydenta?.kochamy cie wszyscy gorale!!
piotrek28.02.2020, 06:28
a ten staszek od okien to niezły zadymiarz ...
AAA28.02.2020, 04:08
GDZIE MÓJ POPRZEDNI KOMENTARZ!!!!!

Proszę wyłączyć CapsLock. Moderator.
podhale.28.02.2020, 01:08
Andrzej Duda jest Prezedentem i należy mu sie szacunek - nie zadne krzyki i robienia z siebie debila krzycząc "konstytucja" itp.
Swoje buractwo zachowac w domu.

Miło że odwiedził nasza miejscowośc
Matematyk28.02.2020, 00:58
Nawet KOD przyjechał. Ale ich dużo. I na tej podstawie można obliczyć że wygrana Andrzeja Dudy jest 100 procentowa.
Amelia28.02.2020, 00:20
Kiedyś chciałam dostać łyżwy no ale chociaż mama i tata pracowali to nie stać nas było. I jak tylko dostaliśmy 500+ to tata pierwsze co zrobił to kupił mi te upragnione łyżwy. W tym roku będę mogła pierwszy raz zagłosować. I w podziękowaniu za 500+ zagłosuję na pana Andrzeja Dudę.
Ferdek27.02.2020, 23:39
"Była szlachetna, ciepła i dobra dla innych"

Może oprócz tych nienarodzonych dzieci, w których zabijaniu nie widziała nic złego...
xxxxx27.02.2020, 22:55
Jakoś nie zauważa se tutaj rabczańskiej władzy
bajern0727.02.2020, 22:52
Elektorat - Sami emeryci czekajacy na trzynastki -przyszlosc narodu Mlodzi wartosciowi ludzie pracuja
diabel27.02.2020, 22:31
a moj pierwszy komentaz ka no ka
jo27.02.2020, 22:14
Konstytucja , konstytucja , konstytucja !!!
Tynkarz z gilowki27.02.2020, 22:10
Ehh szkoda gadać, tylko Robke zakorkowali, a jeśli chodzi o wybory prezydenckie to tylko Biedron.
Pepe27.02.2020, 21:53
UBecja POkazała się ze swej "najlepszej" strony...
Pola27.02.2020, 21:46
Mam nadzieję że Pan Prezydent Duda wygra po raz drugi
romrab27.02.2020, 21:38
Zabrakło doświadczonej w dowodzeniu "gawiedzią" szefowej . No tak - teraz "śpiewa" coś wręcz przeciwnego. Żałosne.
wystarczy nie kraść27.02.2020, 21:04
A KODobus z seniorami tylko jeden dojechał?
antyPO27.02.2020, 21:02
Brawo Panie Prezydencie, jestem dumny że mamy takiego wspaniałego prezydenta, który godnie pełni swoją misję, jest prawdziwym patriotą i wiarygodnym człowiekiem. Wszystkiego Najlepszego i oczywiście wygranej w I turze wyborów.
Pablo Pilar27.02.2020, 21:01
Panie Prezydencie jest Pan wielki ,dziękuje ze jestes ,kocham Cię
Grace27.02.2020, 20:57
Trybunał Stanu go czeka. To bedzie mój najszczęśliwszy dzięń w życiu. Życzę mu tego z całego serca
mieszkaniec27.02.2020, 20:55
Andrzej Duda, jako jedyny prezydent, cokolwiek interesuje się Rabką. Ciekawe, czy którykolwiek inny kandydat pofatyguje się tutaj?
zbig27.02.2020, 20:44
KOD to jednak stan umysłu:(((no ale cóż sbeki i inne elyty to same lemingi!!!!!!
To jest Polska właśnie27.02.2020, 20:24
Najlepiej wypadła ta "gawiedź' za siatką.
franio27.02.2020, 20:09
a co pani Kaczyńska zrobiła dla Rabki że pomniki jej stwiają ? chodziła kilka lat do szkoły i tyle no zasługa że ho ho
Anka27.02.2020, 19:11
Mój prezydent.
mieszkaniec27.02.2020, 19:08
Odpowiadając p. Paluch stwierdzę, musimy zrobić wszystko, żeby następne pięć lat kadencji p. Dudy nigdy się nie powtórzyło.
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl