05.06.2020, 18:24 | czytano: 5544

Związek Podhalan uzupełnił zapasy Domu Pomocy Społecznej "Smrek"

zdj. Szymon Pyzowski
ZASKALE. "Bardzo jesteśmy wzruszeni okazywaną pomocą ludzi dobrej woli, którzy nas bezinteresownie wspierają. Dlatego chciałbym im serdecznie w imieniu personelu i podopiecznych podziękować" - komentuje Marcin Jagła, dyrektor Domu Pomocy Społecznej "Smrek".
Do grona wielu darczyńców dołączył dziś Związek Podhalan oddział Nowy Targ, który przekazał na ręce dyrektora maseczki wielokrotnego użytku.
- Z serca dziękuję za okazane dobro - podsumowuje Marcin Jagła.


Przypomnijmy, że nadal obowiązuje zakaz odwiedzin podopiecznych DPS. "Mając na uwadze bezpieczeństwo mieszkańców Domu Pomocy Społecznej którzy z racji wieku, chorób przewlekłych, obniżonej odporności najbardziej narażeni są na rozwinięcie ciężkiej postaci choroby zakaźnej COVID-19 wywołanej wirusem SARS-CoV-2, w celu zapobiegania jej rozprzestrzenianiu się, w terminie od dnia 12 marca 2020 r.; wprowadzono zakaz odwiedzin; zakaz wyjść na zewnątrz (poza spacerami do ogrodu). Odwołano także zaplanowane imprezy okolicznościowe i wycieczki" - głosi komunikat.


s/
Może Cię zainteresować
zobacz także
komentarze
Czytelnik k07.06.2020, 10:58
Ciekawe czy za jakiś czas będą na Terenie DPS, czy trafią do mieszkańców? Ostatnimi czasy pracownicy dzielą się z mieszkańcami nie tylko maskami, ale jedzeniem i kto wie czym jeszcze. Świetny i pobożny dyrektor tego nie zauważa. DPS zamknięty, to nikt tego nie kontroluje. Wszyscy udają, że nic nie widzą i nie słyszą. Biedni mieszkańcy z opieką pozostawiającą wiele do życzenia. Co znów z tym dyrektorem nie tak? Brak serca, niewiedza, złość na tych schorowanych ludzi, czy tylko chęć utrzymania się na stołku. Ale tak się dzieje jak ten co ma nadzorować to kolega tego nadzorowanego.
bidok05.06.2020, 19:14
Jak atom(bo co?)grypę wykończy to co dalej ,,darczyńcy,,? A rok wcześniej i wstecz ? Teraz media, bo grypa.Pseudo reklama dziady .Fe !!! ciu .eeee.
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl