22.06.2020, 19:42 | czytano: 8773

W Nowym Targu powstał Społeczny Komitet Poparcia Prezydenta Andrzeja Dudy. W składzie posłanka, senator, wójtowie i radni...

zdj. Biuro Poselskie Anny Paluch
NOWY TARG. Około 40 osób liczy powołany w powiecie nowotarskim Społeczny Komitet Poparcia Prezydenta i jego kandydatury na kolejna kadencję. W tym gronie są wójtowie, radni, działacze społeczni i nauczyciele. Prezentacji komitetu dokonano podczas spotkania w biurze poselskim Anny Paluch.
W skład komitetu weszli: posłanka Anna Paluch, Jan Hamerski - senator, Tomasz Hamerski - radny powiatowy, przewodniczący Lokalnej Grupy Działania Gorce-Pieniny, Julian Stopka - radny powiatowy, prezes Związku Podhalan oddział orawski, Jan Komorek - radny powiatowy, Tadeusz Wach - wójt gminy Czorsztyn, Jakub Jamróz - wójt gminy Łapsze Niżne, Tadeusz Królczyk - wójt Ochotnicy Dolnej, Rafał Szkaradziński - wójt Szaflar, Antoni Karlak - wójt Jabłonki, Jan Jurek - dyrektor OHP Szczawnica - Jabłonka, Tomasz Słowik - były prezes pienińskiego oddziału Związku Podhalan, Aleksander Majerczak - członek PS i Akcji Katolickiej Szczawnica, Stanisław Pojasek - radny miasta i gminy Szczawnica, Katarzyna Kubasiak - nauczycielka, członkini Stowarzyszenia Związek Dużych Rodzin "Trzy plus", Jacek Król - radny powiatowy, prezes OSP Zaskale, prezes Wspólnoty Leśnej w Zaskalu, Emilia Rutkowska - była dyrektor Muzeum Parku Etnograficznego w Zubrzycy Górnej, Jan Budziński - sołtys wsi Chyżne, Andrzej Kwiecień - radny powiatowy, nauczyciel, Józef Szperlak - prezes Banku Spółdzielczego w Jabłonce, Aniela Stopka - była dyrektor Zespołu Szkół im. Bohaterów Westerplatte w Jabłonce, Piotr Ciężkowski - prezes OSP Krościenko nad Dunajcem, Paweł Pierzga - naczelnik OSP Krościenko nad Dunajcem, Michał Borzęcki - wiceprzewodniczący Rady Powiatu Nowotarskiego, Krzysztof Kuranda - radny powiatowy, Bartosz Leksander - radny powiatu nowotarskiego, Stanisław Kiersztyn - radny powiatowy, prezes Stowarzyszenia Gniazdo Integracji Lokalnej GIL, Stanisław Waksmundzki - radny powiatowy, Adam Gracz - radny powiatowy, wice komandor Podhalańskiego Towarzystwa Żeglarskiego, Paweł Dziubek - radny gminy Czarny Dunajec, prezes Stowarzyszenia Dużych Rodzin, Daniel Domagała - radny gminy Czarny Dunajec, Tomasz Turski - radny gminy Czarny Dunajec, Bolesław Długopolski - radny gminy Czarny Dunajec, Lucyna Hosaniak - radna gminy Czarny Dunajec, Wojciech Piszczór - radny gminy Szaflary, Maria Domagała - radna powiatu nowotarskiego, Adam Gracz - radny gminy Raba Wyżna, prezes koła Stowarzyszenie Rodzin Katolickich w Skawie, Edward Sobczak - radna gminy Raba Wyżna.
s/
Może Cię zainteresować
zobacz także
komentarze
Pytanie zasadnicze25.06.2020, 10:38
A czemu w komitecie jest człowiek z dawnej PZPR. Tak Pis traci głosy. Idziemy za Konfederacją.
Żal25.06.2020, 07:42
Nie rozumiem, jak mogą być w komitecie ludzie, ktorzy byli w PZPR i na pewno oni sami nie będą głosować za prawicą. Tak Pis traci wyborców.
zyczliwa24.06.2020, 19:37
Dziwię się wójtom. Swoją postawą dzielicie wyborców w swojej gminie. Popłyniecie z Dudą.
Zenada24.06.2020, 13:25
Może jeszcze mu pomnik zróbcie. Duda i spółka zniszczyli ten kraj a wy dalej w to brniecie. PAŃSTWO Z KARTONU
pol23.06.2020, 16:07
Popieramy naszego prezydenta,byle by nam nie pokazywali tej posłanki,bo ona jest dla górali tak jak Jagna ,albo bolek .Ani nie zabiera głosu w sejmie,ani góralom nie pomaga.Podhale poprze PAD bo jest naszym prezydentem,wiemy ,że w 1-ej turze wygra,ale musimy iść wszyscy głosować.Dość pogardy od tych z lewej strony i tych z wielkich miast!
prawy i sprawiedliwy23.06.2020, 14:13
do za miedzy - to są fakty, no nic nie można napisać be na PIS, bo to przecież ludzie, którzy nie znają mowy nienawiści, a przypadkiem prezes PIS tylko mówi o zdradzieckich mordach, gorszym sorcie, spieprzaj dziadu a posłanka PIS na sali sejmowej pokazuje środkowy palec. Słychać wycie znakomicie
Leon23.06.2020, 13:24
Same "kryształy",no z takimi to wygra.Ja tam i moja rodzina nigdy na Dudę nie zagłosuje
krakus23.06.2020, 13:03
he he he......... Romek też samorządowiec chyba z okresu PRL z takim rozumowaniem to pewne!!!! A teraz Olu bez urazy ta Gmina to niestety ciemnogród i jeszcze wiele wody upłynie w Dunajcu zanim to społeczeństwo to zrozumie.Ale dałem u góry specjalnie, typowy przykład samorządowca,podejrzewam że Gmina ma takich na stanie.Chyba jesteś młodą osobą skoro Ciebie to tok denerwuje,jeśli tak to odpuść bo nie wato szkoda zdrowia!!!!!!!!!!
za miedzy23.06.2020, 12:59
do prawego i sprawiedlwego!
odnosząc się do twojego wpisu, mogę stwierdzić tylko jedno, że jesteś "niechluj", bo to co wyisujesz, to dobitny przykład " siania nienawiści', BO TO NIJAK SIE MA DO RZECZYWISTOŚCI. OPAMIĘTUJ SIĘ człowiecze.
Skoro moge cosik edzieć, to jeno jedno, co na tym swiecie sel nijakie owiecki i barony zyjom i skubajom trowece, psiorke, takom jakom kcom.
Anty Bolek23.06.2020, 12:57
Jeśli wygra Rafał - Jarek zabierz wszystkie programy 500+,300+ 13 emerytura , będzie wyborcą lepiej się żyło .
Baca23.06.2020, 12:22
Dlaczega nie zlikwiduja podatku od emerytury irenty co nato Pani Paluch tak Kaczynski obiecywal?????????
Brutus23.06.2020, 11:46
RATUNKU!!!
Brutus23.06.2020, 11:45
Cieszę się że w NT powstał "Społeczny Komitet Pożegnania Prezydenta Andrzeja Dudy!"
Romek też były samorządowiec .23.06.2020, 11:10
P O P I E R A M . Mamy sprawdzonego gościa , a nie jakiegoś wymoczka , co nawet nie wie czy był posłem , czy jest kandydatem itp. G*** już dość w życiu i w polityce mieliśmy
Polatajstwo23.06.2020, 10:50
A my jesteśmy za prawdą,mądrością,kulturą.
spec23.06.2020, 10:26
Tu PIS może i wygra, ale ilu tu ludzi mieszka... Zobaczymy na Śląsku jak będzie po ostatnich hejtach na Ślązaków i w reszcie Polski.
waldi23.06.2020, 10:24
tak czekajcie Trzaskowski wam da to z czajki tylko ustawcie się w kolejce od strony Bałtyku bo woda w górę nie płynie.
prawy i sprawiedliwy23.06.2020, 10:21
Rządy PISu to: nagrody dla rządu Szydłowej, które się im przecież należały; afery Get Back i Skoków, gdzie ludzie stracili miliardy złotych oszczędności; afera Banasia; ciągłe loty marszałka Kuchcińskiego na Podkarpacie...; dwie wieże Kaczyńskiego w Warszawie; maseczki Szumowskiego; po 50-60 tysięcy miesięcznych pensji dla 2 asystentek prezesa Glapińskiego z Narodowego Banku Polskiego; wybuchające parówki jako dowód zamachu Smoleńskiego; miliony ton węgla, które wjeżdżają pociągami z Rosji, a przecież wpieramy polskie górnictwo; Polacy maja pracować za "miskę ryżu" jak to powiedział premier Morawiecki; dotacje rządowe dla Rydzyka, który jeszcze dostaje w darowiźnie 2 luksusowe samochody od bezdomnego...;
SIC MUNDUS CREATUS EST23.06.2020, 10:17
Niestety nic już nie pomoże Dudzie. Jedynie zwycięstwo w 1szej turze, ale to niemożliwe. To koniec. To przesądzone. Grunt pod nogami się obsuwa jak po deszczu. 12 lipca 2020. JA! RO! SŁAW!
Ola23.06.2020, 09:41
baciok.... może i jest to pytanie na czasie,ale ja nie o tym. Jakoś ukazał się artykuł że nie da się wyremontować Domu Strażaka w Niedzicy. Pisałeś o swoim oburzeniu,przystopować kasę dla Niedzicy,radna to bezradna itd.Wtedy napisałam że kiedyś będziesz zmuszony zjeść swój język. W tym czasie nic nie wspomniałeś o Łapszańskiej powiem delikatnie miernocie.Popierałeś w pewnym sensie to chamstwo,skąd teraz apel o opamiętanie i odcięcie się od polityki??? Wzrok się poprawił?
Burok23.06.2020, 09:32
Jak śpiewał Waglewski na płycie I Ching , ponad 35 lat temu - Nienawiści tyle jest , aż w powietrzu wisi coś . A caly cyrk zacznie się dopiero przed drugą turą
Tedam23.06.2020, 09:24
Do KNT ! Pan Trzaskowski jest wierzacym obywatelem!Ale co ma fanatyczna wiara do prezydentury!I skad czerpiesz wiadomosci o masturbacji i LGBT w szkole !Kosciol odwraca uwage od pedofili i atakuje LGBT!A ja chce miec prezydenta ,ktory jest otwarty na swiat ,nie zasciankowy,tolerancyjnego ,nie dzielacego ludzi na lepszych i gorszych patriotow.I dosc rozdawnictwa .Jestem juz na emeryturze,wychowalam 2 dzieci i jak nie zapracowalam to panstwo mi nie dawalo!
K.23.06.2020, 08:58
Dosyć POPiSowskiej szczujni i rewolucji socjalistycznej
Krzysztof Bosak!!
K.23.06.2020, 08:55
JUDA
już zapomnieliście klękanie przed izraelskimi politykami? sztorcowanie przez Merkel? blokowanie ustaw rządu pod jej dyktando?
Duda nie spełnił sie nawet w roli notariusza działań rządu!!

dosyć rozkradaniu Państwa!
Poprę każdego byle nie pisaka23.06.2020, 08:49
Zastanawiam się na kilkoma komentarzami popierających Dudę. Dochodzę do wniosku że te komentarze piszą /.../ ludzie którzy nie mają pojęcia o demokracji, ekonomii, a jedyne co ich interesuje to ile daje im do ręki PiS tu i teraz. A co będzie za kilka lat, to nie ważne. To nie Duda, Morawiecki, czy Kaczyński daje. To dają wszyscy ci którzy lepiej zarabiają od was i nie mają żadnego wsparcia, zamiast tego są niemiłosiernie łupieni niezliczonymi podatkami. Najwyraźniej wciąż opłaca się im działalność, ale zobaczymy jak długo wytrzymają. A co do demokracji to podstawową jej zasadą musi być podział kompetencji władz, żeby jedne mogły trzymać drugie w szachu i skrupulatnie kontrolować. Jak myślicie dlaczego Kaczyński przejął po kolei i niezgodnie z konstytucja wszystkie ośrodki władzy? Żeby wam zrobić dobrze, czy żeby siebie i swoich ustawić? Was to pewnie nie interesuje, tak jak w PRL miliony nie były zainteresowane wolnością i dobrobytem. Wystarczyły kartki i zasada: czy się stoi czy się leży... Zainteresuje was dopiero wtedy kiedy władza nie będzie miała już co zepsuć i rozszabrować. Nie będzie skąd wziąć na te plusy, jak nie było u schyłku PRLu. To jest ten sam scenariusz. Wtedy przejrzycie na oczy. I znowu miną dekady zanim poziom życia się podniesie. Czy nie lepiej teraz wybierać tych którzy patrzą w przód, mają jakąś wizję, cel inny niż niszczenie, skłócanie i szabrownictwo? Nie rozumiem was ludzie ale smutno być Polakiem, obywatelem kraju skazanego przez jego własnych obywateli na wieczne dziadostwo!

Naruszenie regulaminu. Moderator.
sponsor 500+ ... nie wiem jak długo23.06.2020, 08:05
zapamiętajcie te nazwiska
po 2021 zajmiemy się nimi i rozliczymy
Biały23.06.2020, 07:19
Zaiste bardzo oddolna i społeczna inicjatywa, skoro została założona przez posłankę pisu xD
Zbychu23.06.2020, 06:24
Krzysztof Bosak 2020. Trzeba bronić naszych wartości. Trzeba bronić Polski.
Rura23.06.2020, 05:41
Ludzie! Za pięć dwunasta już! Zróbcie coś! Jak nie wiecie co, to komitet chociaż załóżcie. Uff, zdążyli przed lotem do USA i ciszą wyborczą.
obiektywny23.06.2020, 03:21
Orawscy przedstawiciele komitetu to ludzie co byli już chyba we wszystkich partiach bez odrobiny wstydu i honoru
Mis23.06.2020, 01:36
Oczywiście jest to incjatywa oddolna. Incjatywa płynąca z serca i bezinteresowna.
nigdy więcej PO23.06.2020, 01:00
Widzę że większość komentujących to beneficjenci poprzedniego rządu.Emeryci z obniżoną emeryturą,ich rodziny,frankowicze,kredytobiorcy,biznesmeni za złotówkę,pracodawcy co nie mogą znależć pracownika,niespełnieni zawodowo,nauczyciele,artyści,no i oczywiście ci co chcą nas sądzić wedle widzi misie.Dobrze że powstał taki komitet,przynajmniej się nie wstydzą.Ciekaw jestem jaki program ma Pan Trzaskowski i jego wyborcy.Chyba tylko taki,by było jak było.Tak nowocześnie,po europejsku.
Paweł22.06.2020, 23:52
A ja popieram Krzysztofa Bosaka.Przejrzałem na oczy po ostatnich wyborach i niestety dalej to samo czyli szambo.Jest nowa siła i jedyna opcja żeby pozbyc sie tych co od 30 lat ,,rzadza,,ta Polska i okradają.Pis z Po to towarzystwo wzajemnej adoracji.Mam nadzieje,że sila jest w mlodych ludziach ktorzy potrafia w internecie znaleźć co jest prawda a co fikcją.Najwyzszy czas sie przebudzic z letargu i odsunac popisowcow /.../.Konfederacja-jedyna alternatywna propozycja dla kraju!!!Czolem Wielkiej Polsce!!!!
baciok@22.06.2020, 23:46
Pytanie do Pani Poseł Anny Paluch.
Czy gwizdki są przygotowane jak w 2015 roku???
Pytam w imieniu hamskiej chołoty, zdradzieckich mord, 2 sortu, kanali z opozycji???????
Panowie Wójtowie odciąć się od Polityki bo na tym daleko nie zajedziecie.
Swój chłop22.06.2020, 23:33
Społeczny komitet? ludzie niby inteligentni a zapomnieli , że od lat czerpią z państwowego żłobka. Odsyłam do znaczenia słowa społeczny. Taki to mogę stworzyć ja z kolegami a nie ludzie żyjący na państwowym przynależni do partii. Mój głos oddam na Bosaka, a skręcający w lewo PiS już nigdy nie dostanie mojego głosu. Kaczyński nie miał racji, że na prawo od pisu tylko ściana. Specjalne pozdrowienia dla gwiazdy południa jej czas w polityce się kończy.
Rych22.06.2020, 23:26
Brawo brawo jeszcze raz brawo!
Wyrocznia22.06.2020, 23:16
Gdy już POPiS wszystko złupił
I przez media lud ogłupił
Grożą szczep się albo paka
Zagłosujmy na Bosaka!
Do elity22.06.2020, 23:00
Do elity szybko można rozgryść po twoim wpisie.... Jak zaatakowałeś knt,,, jesteś jednym z tych co pis zabrał Ci nie uczciwe pieniądze a dał zwykłym rodzina, i dla tego będę za Duda
Knt22.06.2020, 22:49
Do Bartosz i 50latek,, haha źle trafne decyzje nie biorą darmochy,,, bo jestem młodym człowiekiem który nie ma założonej rodziny,,, Bartosz za dużo nienawiści TVN-OWSKIEJ tam jest zakłamanie jak całe PO, trzaskowski jest słabszym jeszcze kandydatem niż kidawa, zaczyna się chłopak gubić w wypowiedziach, mota się strasznie kłamie ile może raz tak gada na drugi dzień inaczej jest facet nie wiarygodny,,,, głosujcie sobie na niego a będziecie żałować po roku jak warszawiacy żałują,, powodzenia
kroll22.06.2020, 22:47
Zagłosować na rozumnego Bosaka a nie na bandę Po Pis .Ciekawe czy pisowcy umieią wytłumaczyć dlaczego ich naczelnik zezwolił na zmianę kandydata który by szedł łep w łep z dudą? Boją sie nawet pewnie o tym pomyśleć ,bo prawda jest taka że oni są z tej samej bandy i zrobili tak aby nikt nie zagroził popisowi! Dla nich tak naprawdę obojętne czy będzie duda czy zakowski ważne żeby był ktoś własnie z tej bandy!
ZBULWERSOWANY22.06.2020, 22:38
A co z tymi z gminy NOWY TARG NA CZELE Z WOJTEM, cos im nie pasi co sie nie zapisali.WSTYD.My zwykli podatnicy ,co odprowadzamy podatki do ich sakwy jestesmy za komitetem BRAWO .A CALE TO POLATAJSTWO Z WLADZY GMINNEJ NIECH SIE WYPCHA
Tur z Dunajca22.06.2020, 22:32
W przyszłych wyborach samorządowych już wiem komu co przypomnieć !
Bartosz22.06.2020, 22:18
Knt za dużo TVP i ich propagandy. Dudą kłamie kiedy tylko może tak jak całe PiS. Rozdawanie pieniędzy się źle skończy. Niech nam dadzą zarobić i będzie ok. Niech obniża podatki i zlikwidują ZUS. Narazie to dobrze mają tylko rodziny i przyd***y pisowców.
pięćdziesięciolatek22.06.2020, 22:18
@KNT Może sobie nie zdajesz sprawy ale kiedyś skończy ci się darmocha,niestety ceny w sklepach i za usługi zostaną,dowiesz się wtedy jak wygląda pisowski dobrobyt gdzie każdą podwyżkę płac zżerają podwyżki cen.Będziesz tyrał bez sensu na te ich obietnice cudów na kiju,a co wieczór w wiadomościach obejrzysz w jakim to dobrobycie gospodarczym żyjesz i jak ci to wspaniale....
Rozumny Polak22.06.2020, 22:13
Tylko Krzysztof Bosak !!! PIS = PO = jedno zło.
nigdy więcej22.06.2020, 22:02
WYPAD 2020.
miescon22.06.2020, 22:00
Możecie popierać kogo chcecie a my i tak zagłosujemy na kogo chcemy. Takie agitacje Podhalan nie rajcują.
Miotonik22.06.2020, 21:50
Głosowałem.,głosuję i będę głosował na Dude i PiS i może ta mnie pocałować w o oba lica
elita do Knt22.06.2020, 21:40
Knt jeżeli chcesz żyć jak elita weż się do uczciwej pracy, a nie licz na darmochę. kosztem czyjeś ciężkiej pracy. Za prezydentury Trzaskowskiego niektórzy nauczą się pracować, a nie liczyć żę państwo mu rodzinę utrzyma.Kościłół istniał przez tysiące lat i istniał będzie nadal na pewno w nie naruszonym stanie o to się już tak nie martw.
sikiera22.06.2020, 21:30
do antypis ,pomarzyc zawsze można a pan Trzaskowski nie zrobił nic potrzebnego i pozytywnego za swojej karierki politycznej, wszystko trzeba remontować praktycznie kazdy dworzec(którego jeszcze nie sprzedali) i co on sobą reprezentuje gdzie ten milion drzew nasadzonych w Warszawie do 2020 roku tylko puste słowa i niepotrzebne inwestycyjki takie o kant p..y rozbić, tęczowych tylko wspierać jakby byli nie wiem kim za robotę sie niech wezmą i biorą przykład z ludzi pracy prawdziwej pracy a nie mazac sie, reszte won!
piotrek22.06.2020, 21:28
chciałbym zobaczyć te wasze uśmiechnięte miny po wieczorze wyborczym , gdzie ogłoszą że wygrał rafał ...
Franek22.06.2020, 21:26
Jeżeli prezydet! To prawdziwy polak ! BOSAK
202022.06.2020, 21:23
Kiedy wszystkim było lepiej jak za obecnego Prezydenta. Tylko Andrzej Duda - to się uda.
Wektor22.06.2020, 21:18
Popieram i wspieram całym sercem.

NIEZALEŻNIE, SAMORZĄDNIE, ZGODNIE Z PRZEKONANIAMI POLSKI SOLIDARNEJ. V.
Czytelnik22.06.2020, 21:11
Jestem w szoku.Wiedzialem ze sa ludzie nieswiadomi antypolskich ustaw podpisanych przez tego katolika.Wiesz komu sprzedali wody polskie?Firmie z Izraela tahal sie zwie.Kto sprzedaje podstawe zycia??????????????????????????????????
przeszłosc22.06.2020, 21:09
Ciekawe czy bigos dla Trzaskowskiego przygotowany w Orawskim Parku Etnograficznym został zjedzony
obiektywny22.06.2020, 21:07
Rodzina Domagałów i reszta radnych z gminy Czarny Dunajec niech się zajmą gnojowicą, i ściekami płynącymi przydrożnymi rowami w okolicach Awry, oraz w Cichym na całej długości tych miejscowości.Niech przypilnują nauczania dzieci w szkole, i działalności na rzecz społeczności gminnej z której się wywodzą, i która ich utrzymuje ze swoich podatków, a nie biorą się za wspieranie osobistości które dla tej gminy kompletnie nic nie zrobiły, i zapewne nic nie zrobią.Precz z sianiem propagandy w stylu retro to żeśmy już przerabiali za pzpr-u.
Rafał22.06.2020, 21:03
Knt ty lepiej poproś Pana Boga o zdrowie, bo o rozum za późno
stach22.06.2020, 20:58
Po ostatnim pokazie naszej dobrej zmiany w Skawie moim kandydatem zostaje Robert Biedroń. Dziwny zbieg okoliczności, czy to nie te same osoby
mieszkaniec22.06.2020, 20:49
@dwustronna reklama
Stwierdzając cyt."Pana Prezydenta popierają wszyscy,a szczególnie bezpartyjni" poszedłeś po bandzie, jakim prawem wypowiadasz się między innymi w moim imieniu, jestem bezpartyjny ale przenigdy nie poprę p. Dudy.
Iga22.06.2020, 20:49
Szacunek dla patriotów z Podhala!
zniesmaczony22.06.2020, 20:48
Wstyd, po prostu wstyd. Zero honoru. Posłanka Paluch i paru innych - wiadomo. Ale niektórych miałam za ludzi przyzwoitych. Miałem - czas przeszły.
sąsiad i ja22.06.2020, 20:43
Górale nie lubią być poszukiwani. Wielu nie zagłosuje ponownie na PAD
Maksymilian22.06.2020, 20:40
Gdzie są patrioci i obrońcy wartości chrześcijańskich z Gminy Nowy Targ i z Łopusznej.
Knt22.06.2020, 20:39
Tylko ANDRZEJ DUDA. Ludzie jeśli wygra trzaskowski będzie się żyć tylko elicie będzie tak jak przed 2015r zwykły szarak jak ja będzie pizdzić biedę, Duda jest katolikiem patryjota i jest prezydentem co chce zrobić coś dla Polski i zrobił już wiele, trzaskowski będzie złem dla Polskiego ludu krzyże z kościołów usunąć, religie z lekcji usunąć a za nie wstawić naukę o masturbacji i lgbt, nie możemy na to pozwolić, człowiek który był przeciwko 500+,byl przeciwko obniżaniu wieku emerytalnego,ludzie uderzcie się w pierś i pomyślcie sami czy dobrze zrobicie głosować na Trzaskowskiego, ja nie zagłosuje na niego bo nie chce prezydenta co nie wierzy w Boga....
obiektywny322.06.2020, 20:37
Józek co skacze po stole powiatowym też w Pisie
dwustronna reklama22.06.2020, 20:34
Społeczny Komitet Poparcia,jeżeli ma on spełnić powierzone mu funkcje
zakłada się trochę wcześniej,a nie za pięć dwunasta jak w tym przypadku.
Pana Prezydenta popierają wszyscy,a szczególnie bezpartyjni.Grupa
działaczy PiS-u ,która zakłada Komitet by popierać kandydata z PiS-u
na prezydenta,wygląda trochę dziwnie.
Czytelnik22.06.2020, 20:30
Ktos wymieni jakies dokonania tego pierwszego po lewej?
Baca22.06.2020, 20:23
Wypisz wymaluj Joanna Darc
Pozdrawiam Komitet22.06.2020, 20:17
A ja po prostu pójdę na wybory i jak przystało na rozumnego obywatela, zagłosuję na Krzysztofa Bosaka
cycu22.06.2020, 20:10
jest nasza gwiazda południa parcie na szkło dalej jest
Myszolow22.06.2020, 20:04
Tarantula juz oplata swoja siecia male robaczki
Autor widmo22.06.2020, 20:01
Kwiat naszej inteligencji
fan politycznej propagandy22.06.2020, 19:53
trzeba popierać swojego prezydenta, by żyło się lepiej, politykom i ich rodzinom :) rozumiem wasze poparcie, im dłużej będziecie przy władzy, tym dłużej będzie wam fajnie :)
Antypis22.06.2020, 19:51
I dobrze by było aby dostał te 40 głosów i tyle wystarczy.Reszta Podhala za TRZASKOWSKIM.Trzask i po długopisie.
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl