23.06.2020, 18:00 | czytano: 26413

Kwiaty i krzyki (zdjęcia)

Fot. Piotr Korczak
ZAKOPANE. Prezydent Andrzej Duda z małżonką złożyli kwiaty pod pomnikiem Pogromcy Krzyżaków.
Zwolennicy Rafała Trzaskowskiego niosący tabliczki z hasłem „Mamy dość” oraz pokrzykiwania tłumu zakończone interwencją policji - choć na Placu Niepodległości w przeważającej większości zgromadzili się zwolennicy Andrzeja Dudy, także jego przeciwnicy dali dziś o sobie znać.
Po złożeniu wieńca pod Pomnikiem Grunwaldzkim miało mieć miejsce zapowiadane przemówienie prezydenta, nie został on jednak dopuszczony do głosu. Górale muzyką i śpiewem próbowali zagłuszyć nawoływania ze strony zwolenników kontrkandydata Andrzeja Dudy.

Prezydent z małżonką na Plac Niepodległości przyjechali zaprzęgiem konnym w asyście banderii konnej. Po złożeniu kwiatów udali się do budynku Sokoła na rozdanie nagród Marki Tatrzańskiej. Po raz pierwszy w historii imprezy nie wpuszczono na nią przedstawicieli mediów za wyjątkiem Telewizji Polskiej. Oficjalnym powodem były ograniczenia liczby osób w związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa.

pk/ zdj. Piotr Korczak
Może Cię zainteresować
zobacz także
komentarze
awangarda26.06.2020, 20:06
Do Tina ty jesteś bez sensu /popatrz w lustro /
plandemia25.06.2020, 13:52
okupantom Ziemi Polskiej mowimy won!
Tylko prawda jest ciekawa24.06.2020, 23:59
Szanowny Kolego ,,WYPAD" piszesz o 30-tu tysiącach górali co przyjęli kenkarte. Zasięg ,,księstwa góralskiego" obejmował np. Szczawnicę gdzie odsetek był ponad 80%!I te 30-ci tysięcy nie robi frekwencji . Do tego przyjęcie kenkarty był o wiele mniej wiążący niż przynależność do PZPR !!! I jakoś o tych zdrajcach lewactwo nic nie wspomina! I dziś , kiedy pojawia sie jaka kolwiek informacja o Góralach , to Wy postkomunisci uczepiliście sie tematu Goralenvolku jak rzep psiego ogona.
Jarek24.06.2020, 23:26
W niedziele skończą się krzyki bo wygra Andrzej Duda.
We24.06.2020, 22:00
Wy się tylko wtedy cieszycie i nie na żekacie jak szambownik tak zwany Trzaskowski przyjedzie do Zakopanego wtedy zero narzekania wszystko super
Halo24.06.2020, 21:25
Do Anzelm:

Muszę zwrócić uwagę, że Trzaskowski wraz ze swym zapleczem politycznym starają się wmówić opinii publicznej, że inwestowanie i rozwój są nieopłacalne, a prawdziwe kokosy państwo - czyli my wszyscy - może zbić na unijnych funduszach. Za tę wręcz rewolucyjną teorię ekonomiczną być może ktoś zechce nominować prezydenta Warszawy do nagrody Nobla, ale mówiąc zupełnie poważnie: albo Trzaskowski nie ma bladego pojęcia o gospodarce, albo jest tak usłużny wobec zagranicznych przeciwników rozwoju infrastrukturalnego Polski, iż jest gotów wmawiać Polakom największe bzdury, byle tylko uzyskać wsparcie kształtowanych przez nich ośrodków medialnych /.../

Proszę drugi raz, żeby nie wklejać cudzych felietonów. Podpisuje się Pan/Pani pod cudzym tekstem, udając autora. To kradzież. Moderator.
pol24.06.2020, 21:04
...mieszkaniec Zakopanego...wiadomo,żeś z kodziarstwa,ale powiem Ci,że ten się śmieje...Będziesz się śmiał inaczej ale w niedzielę.
ol24.06.2020, 20:58
...Anzelm...jak byś Ty był na miejscu Morawieckiego,to by Polacy jedli mirabelki,taką masz wiedzę o ekonomi i finansach.Gospodarka polski jeszcze nigdy tak wysoko nie stała jak za rządów prawicy.
Anzelm24.06.2020, 16:23
Za rządów PiS jest jak za rządów Gierka. Po prostu cudnie. Kraj mlekiem i miodem płynący, rządzący są mądrzy i roztropni, obywatele posłuszni i wierni, urzędowe statystyki wksazywały wtedy że jesteśmy 10 potęgą ekonomiczną świata. Tylko garstka warchołów, zaprzańców, słuchających niepolskich stacji ośmielała się mówić że to pic na wodę i katastrofa jest nieuchronna. I kto miał rację? Te warchoły. Za parę lat dobroytu na krechę zapłaciliśmy trwałym zubożeniem kraju. Polska do dziś nie jest bogatym krajem i długo nie będzie, a nieroztropne rządy PiS tylko to utrwalą. Zamiast inwestować w wykształcenie, w rozwój uniwersytetów, stymulować innowacyjność, pięniądze poszły w konsumpcję. Polepszył się byt tysiącom rodzin? Polepszył, bez wątpienia. Trwale? Nie. I tu jest tragedia. Czeka nas krzyzys gospodarczy który spowoduje, że na stałe zostaniemy marginesem Europy. Powtórka z Gierka. Nową przypowieść sobie Polak kupi, że przed szkodą i po szkodzie głupi. Polska potrzebuje zmiany, prezydent Duda tylko gwarantuje stoczenie się w otchłąń.
WYPAD24.06.2020, 14:35
Kościelisko wstydzi się za Krzeptowskiego? A czy te 30 tysięcy górali którzy podczas spisu ludności przyjęli od Niemców tzw. góralską kartę zrzekając się polskości też się dziś wstydzą? Nie ucz historyka historii bo jak widać twoja wiedza na ten temat jest żadna. Nie o jednego Krzeptowskiego tu chodzi, ale o te 30 tysięcy górali którzy nagle przestali czuć się Polakami. Zresztą Goralenvolk poparł Związek Górali, nawet wymyślili swoją flagę. Zamiast słuchać opowieści dziadków jak to dzielnie walczyli z okupantem radzę zajrzeć na strony IPN albo do encyklopedii. A jeśli chodzi o partyzantów, to działali i ginęli w całej Polsce, natomiast Goralenvolk to ewenement na skalę światową. Jak widać niektórych prawda zabolała.
wojtek24.06.2020, 14:04
po pierwsze to prawdziwych górali w Zakopanem jest 20 % więc trudno mówić że jak sie ubierze strój goralski to od razu się jest góralem
mewa24.06.2020, 13:24
najwyższy czas wymienić na coś sensowniejszego
Somsiad Złodziej24.06.2020, 12:23
Do "tego wczoraj brakowało w Zakopanem"
No właśnie te komunistyczne metody są słabe . Spałować wszystkich bo się z nami nie zgadzają i może jeszcze zamknąć? Mowa nienawiści, ot cały elektorat PiSu. Przykre...
wnuczka górala24.06.2020, 12:05
Do wypad
Jak się nie zna dobrze historii to proszę nie zabierać glosu .Byłteź Ceperenwolk .A oddział Wojciecha Duszy Szaroty to co.Zginęło wtedy ponad 100 górali rozstrzelanych bo walczyli z folksdojczami iniemcami .Polecam Krwawy ślad troche poczytać nie zaszkodzi .Prosze nie robić krzywdy góralom tym prawdziwym .
Normalny ludek24.06.2020, 12:03
Do wypad,,,, ty zanim co napiszesz weź poczytaj historie bo blado to wygląda,krzeptowskich z Kościeliska nie licz jako górali do dziś Kościelisko się za nich wstydz
Do Polaka24.06.2020, 11:55
Największą komunistyczną gębę to widzę w PiS-ie, w osobie prokuratora stanu wojennego towarzysza Piotrowicza. Władza się zmieniana a on ciągle /.../
koza24.06.2020, 11:43
Duda w mizdrzeniu osiągnął poziom mistrzowski. Wstyd słuchać,wstyd oglądać. Gwałt na rozumie w pełnej krasie.
zdrowo myślący24.06.2020, 11:34
2 miliardy złotych podpisał na TVP publiczną zamiast na szpitale i sprzęt ochronny do walki z covidem. De facto w jakiej części opłacił swoją kampanię wyborczą w telewizji publicznej. Brawo dla tego człowieka... Amber Gold się czepiają - prywatny fundusz/piramida i prywatne decyzje ludzi, którzy tam włożyli pieniądze ok. 750 milionów - a tu? 2 miliardy złotych poszło się paść i zero reakcji. Aha Get Back i Skoki za tych 5 lat rządów PIS to parę miliardów złotych strat prywatnych mieszkańców i cisza, nikt nie kradnie...
Polak24.06.2020, 11:19
Za każdym razem te same komunistyczne gęby. Kodziarze
WYPAD24.06.2020, 11:10
Do wszystkich prawdziwych górali co tak stanowczo mówią nie Rafałowi Trzaskowskiemu i tak po chrześcijańsku wyzywają jego zwolenników od ubeków. Szkoda że w 39 nie mówiliście takiego stanowczego nie Niemcom, mało tego, jeszcze dziękowaliście im za wyzwolenie spod polskiej okupacji. To górale stworzyli Goralenvolk, tacy z was patrioci.
Ociec24.06.2020, 10:57
To już ostatnia wizyta w Zakopanem w tym charakterze.
mwm24.06.2020, 10:30
Wszędzie widać kulturę zwolenników popaprańców
Tina24.06.2020, 10:28
Kochani, głosujmy na Hołownię! To bardzo sensowny kandydat. Przede wszystkim bezpartyjny. Dość partyjniactwa! Posłuchajcie jego wystąpień na YT. Jest ich mnóstwo. Ten kandydat okazuje wiele serca dla każdego obywatela, powtarzam- dla każdego, dla waszych dzieci - zdrowych i chorych. Na YT możecie znaleźć jego filmik dot. chorób rzadkich. Serdecznie zachęcam. Poza tym, po wejściu do II tury jest w stanie uzyskać największa przewagę nad obecnie prowadzącym w sondażach. Polska solidarna, demokratyczna, zielona! Zróbmy tę robotę!
patriotka-góralka24.06.2020, 09:51
DO ANDRZEJ_straszne głupoty piszesz,PIS nie dzieli polaków tylko sprawiedliwie dzieli budzet.Stare esbeki i ubeki k***ą bo im odebrano przywileje,które im się tylko należały.Prywaciarze też płaczą ale nie ubezpieczają swoich pracowników,co najwyżej na 1/4 etatu-to skandal,chcieliby aby nadal było po staremu.Tylko rząd prawicowy dobrze rządzi.A protestują i hałasują w Zakopanem stare esbeki i kodziarze-znajome twarze.
tego wczoraj brakowało w Zakopanem24.06.2020, 09:27
Brakowało mi tam solidnego oddziału policji i porządnego pałowania po grzbietach tej zgrai KOD-owców, bo zasługiwali na to solennie .Byłbym wtedy dopiero zadowolony . Hołotę , która przychodzi zakłócać uroczystości trzeba traktować jak chuliganów , a nie normalnych uczestników .Tego od kilku lat brakuje w Polsce .
Górol24.06.2020, 09:22
Wy sobie głosujcie na tępych lewaków
ktorzy są nie warci nawet funta kłaków
.tęskno wam za peerel czerwona zarazo
będziemy was wypalac gorącym źelazem
skreca was z wsciekłości źenie ma jak było
trudno jest co ukraść by się nie wydało
trzesiecie portkami o swoje posadki
gdzie mieliście wsadzone swoje tłuste zadki
cięźko wam jest kraść lewe kasiory
bo wam nie pozwolą z prawicy pisiory
By wam przeszła wściekłośc wasze frustracje
chodzicie na marsze gejów i na demonstracje
Biedroń was pocieszy ktoś inny popieści
wrócicie weseli i pełni radości
Dobra rada dla was i całej komuny
by się roześmiały wasze kwasne miny
Wybudujcie sobie czerwoną świątynię
za patrona weźcie Marksa albo świnię
/.../
bedzie was wspomagał w tej waszej rozterce
to przeciez Wódz ludu co miał dobre serce
będziecie sie modlić i wznosic peany
Wodzu ratuj i pomóź ty nasz ukochany
cięzko nam jest wyzyć ztej obciętej emerytury
to jest tak bolesne dla elit natury
dobrze nam się zyło gdy kwitly afery
byliśmy kimś waznym bo z innej sfery
forsy lał się strumień jak wody Dunajca
teraz ci z PIS robia z nami jajca
śledzą węszą patrzą nam na rece
chociaź mamy duźo chcemy jeszcze więcej
koledzy w Brukseli źalośliwie płaczą
bo ludzie wybrali dyktaturę kaczą
to jest niemoźliwe to jest nie do wiary
gdy te zwykłe kmiotki robią z nas fujary
konta za granicą na forse czekają
ci wściekli z PIS nam to utrudniają
bardzo cię prosimy Cymermansie miły
by pisowskie rządy szybko się skończyły
z Unii niechaj zagrzmią z góry
pomogli obalić ten rząd dyktatury
A ODWALCIE sie od kochanej POLSKI
wściekła targowico szczekające pieski
za niemieckie euro Putina rubelki
wyjecie szczekacie jak małe kundelki
nie łudźcie się lemingi źe się Wam coś uda
bo zwycięźy prawda a wygra Andrzej Duda
wygra Andrzej Duda czego daj mu Panie Boźe
Częstochowska Pani w tym mu dopomoźe .
waldi24.06.2020, 08:45
Do Białcon.ci co krzycom to gorole, niy
to posłańcy Trzaskowskiego co to myślom ze tyncze i smrod z czajki ozniesom po całyj Polsce
sponsor 500+24.06.2020, 08:43
Pogonic PiS
i to szybko
aby Polska była Polską
Polak24.06.2020, 08:31
Żałosny spektakl jaki kolejny raz pokazał kandydat Duda,nie ma jednak żadnego dorobku w ciągu 5 lat,nie jest i nie będzie samodzielnym Prezydentem całej Polski ale pis-u,więc niech oficjalnie powiedzą iż decyzje podejmuje prezes a kandydat Duda to fikcja
Karol24.06.2020, 08:24
Tak Grunwald, Głowno dowodzącym z Zakopanego był niejaki Pitas z Brzysku. Uczcie się chistoryi.
MamDosc24.06.2020, 08:20
PiS wam dał 500zł? A skąd PiS miałby mieć tyle pieniędzy? To WY dajecie sobie te pieniądze a później spłacacie w podatkach i postępującej drożyźnie.. Zabrał 800zl a dal 500zl (bo urzędasów trzeba utrzymywać) i jeszcze się cieszycie. Szkoda że Polacy nabierają się na tak prostą manipulację. A prezydent Duda jest rekordzistą we wprowadzaniu nowych podatków. Ja mam dość.
dziadek co rowerem jezdzi24.06.2020, 08:20
Jeszcze jedno z Panem Trzaskowskim widze same stare dziadki komuchy to jest pszyszlosc Polskiego Narodu chba cos poszlo nie tak
Mieszkaniec Zakopanego24.06.2020, 07:57
Haha błaga o głosy na Podhalu ????śmiech na sali, żal mi tych fanów PiSu a z drugiej strony nie dziwie się ze nie chcą zmian bo nieroby tylko dostają i do pracy się nie chce a tu będzie inny prezydent i skończy się 500 plus i inne dodatki dla patologii... do pracy i tyle !!!! A nie żyć za pieniądze tych co pracują !!!/.../
Janosik24.06.2020, 07:55
Trzaskowski jest kandydatem partii PO
Nie ma nawet programu, wystarczy, żeby walił w PIS - to wszystko, czego od niego wymagają.
Wyobraźmy sobie, że on wygrai i w Polsce nastanie powiew świeżości. Wielu starszych pamięta ten powiew świeżości, który nam przywiózł na ruskich czołgach sowiecką zarazę. Stąd pochodzi zacietrzewione *** mówiące po polsku i mieniące się Polakami.
Mam nadzieję, że Polacy nie dadzą się namówić na te wariactwo prowadzące do tragedii.
A najlepiej by było aby wybory rozstrzygnęły się w I turze, ze zwycięstwem Andrzeja Dudy.
Może wreszcie mielibyśmy czas względnego spokoju, choć pewnie senat się postara, by spokoju nie było.
Prawda jest oczywista. Ze wszystkich kandydatów startujących w wyborach prezydenckich, tylko obecny prezydent Pan Andrzej Duda jest gwarantem rozwoju, dobrobytu i niepodleglości Polski.
Tylko wygrana prezydenta RP Pana Andrzeja Dudy może uchronić naszą Ojczyznę przed niepokojami na najbliższe lata.
Czy to nie dziwne, że do bojkotu prezydenta Dudy nawołują antypolskie media takie jak TVN, propagandowa lewacka tuba GW Adama Michnika brata Stefana Michnika zbrodniarza komunistycznego, a także Newsweek wydawany w Polsce przez niemieckie wydawnictwo Axel Springer.
Oczerniają perfidnie prezydenta Pana Andrzeja Dudę aby przegrał wybory. Nie dajcie się ogłupiać. Trzeba po prostu iść na wybory i glosować gremialnie na obecnego prezydenta Pana Andrzeja Dudę.
Proszę zauważyć, że wszyscy kontrkandydaci są wszyscy na jednego.
A ten pasztet potem jeść będziemy my wszyscy.
4 skins24.06.2020, 06:33
Rafal Trzaskowski a nie jakis ludek z pisu ktory nie ma pojecia o czym mowi...
Jojo24.06.2020, 01:46
Andrzej, chyba PO podzielilo polakow bo nie maja pomyslu na nic to za wszystko winia Pis. I ciagle judza na nich , ale jak nie maja argumentow to widac co robia. SS ty to se szambo przy chaupie pilnuj. Warszawa to jedno szambo razem z tecza.
55524.06.2020, 01:11
Po co oddawac na niego głos i tak Polską rzadzi Jarek z Żoliborza
Orawiec23.06.2020, 23:50
Pani Paluch z PiSu jak rozdwała gwizdki przed wizytą Komorowskiego to było kulturalne? :) Kto mieczem wojuje ....
szuser23.06.2020, 23:29
Do Fobii , masz 100% racji ..tez absolwent UJ tego sprzed Dudy..,z Jaskiem Zimermannem miałem ćwiczenia, ale se wzion asystenta , no Dudę...
Somsiad Złodziej23.06.2020, 23:07
Ludzie za 5 stówek dali się kupić...
normal23.06.2020, 22:55
Polska to chyba jedyny kraj w którym można bezkarnie obrażać Prezydenta.
Jak długo będzie się tolerować takie chuligaństwo ???!!!
lizusy Dudy23.06.2020, 22:54
Zawsze na Podhalu znajdzie się grupa przyssana do aktualnej władzy. Kiedyś był to Związek Górali (na koniec Wacka Krzeptowskiego górale powiesili). W PRLu Związek Podhalan był blisko komuchów. Teraz - widzieliśmy pochlebców i ich Komitet Poparcia. Ale nastaje czas że patriotyczni Podhalanie zrobią z tym porządek przy najbliższych wyborach!
Wektor23.06.2020, 22:43
Najnowsze sondaże, na które warto zwracać uwagę /.../

Szanowny Panie, korzystając z cudzych felietonów wypada podać autora tekstu. Moderator.
Andrzej23.06.2020, 22:41
PIS podzielił Polaków. Jak się między sobą żrą to się lepiej rządzi. To jest smutne, ale za czasów okupacji hitlerowskiej też górali dzielono.
Henryk23.06.2020, 22:36
A wiec na podhalu bez zmian. czyli na podhalu jak w lesie... Pis - Po i na zmiane sie atakuja. Przypominam ze kandydatow na prezydenta jest 11, a jak widac ci z ww. parti sie nie sprawdzali. Moze jakis powiew świeżości.
Do @Jacus... ok mogę nie brać ale czemu w takim razie oni biorą mi? hmm?
małpa23.06.2020, 22:34
Jesteśmy wierzący i prawi, wybrani przez Boga, umiłowani przez Jana Pawła II, jest tylko jedno ale, nienawidzimy homo, bo to dla nas nie ludzie, dla nich nie ma miejsca na ziemi, nienawidzimy KODu, bo to dla nas nie ludzie. Ot taka nasza wiara chrześcijańska, prawa, prawdziwa a my i przede wszystkim my jesteśmy akceptowani przez Boga. Innych Bóg nie kocha, bo są homo. Ot taka prawdziwa jest nasza wiara chrześcijańska. My wiemy najlepiej co sądzi Bóg, my mamy prawo osądzać. Ot taka prawa, prawdziwa i chrześcijańska jest nasza wiara przykryta góralskim ubraniem. Ani grama obłudy i pogardy drugim człowiekiem.
gazda23.06.2020, 22:17
Przecież to KODziarze i zwolennicy tęczowego prezydenta z Nowego Targu.
turysta23.06.2020, 22:16
Prawdziwe oblicze górali zobaczyli byśmy gdyby Rafał Trzaskowski .obiecał lub dał po 2zł więcej od P. Dudy. Wtedy to P.Duda nie miałby co szukać w Zakopanem, po prostu byłby BE.
Ana23.06.2020, 21:56
brawo nasz prezydencie jestem za tobą
Kosulski23.06.2020, 21:50
Do "Pl" obiecanki spełnione w 95% a ten czerwony "pseudo kandydat" nie potrafił spełnić obietnic w Warszawie a teraz całej Polsce obiecuje i wierzycie.... Przecz z komuna, precz z "rowezystami" precz z aborcją!!!
Tygrysek23.06.2020, 21:47
Stali z transparentami: "mamy dość", flagami Unii Europejskiej, Polski i flagą tęczową.
Po prostu KOD Konfidenci
Ormowcy
Darmozjady
Fobia23.06.2020, 21:42
@Studentka/dziś emerytka/UJ,gdy dziś- Profesor Zimm - jeżeli na UJ uczą takiego belkotu, to broń Panie Boże, przed taką "elytą"...
Gosia23.06.2020, 21:36
To na pewno nie byli Górale.
Tutejsza23.06.2020, 21:34
Nikt nie powie że dobrzy są ci którzy dzielą naród !!!
Jestem z gór i niestety górale jacy są widać po wsiach...
Dawno mieli honor a teraz... Szkoda słów, wystarczy się dobrze przyglądać...
Grin pis23.06.2020, 21:22
Mój Prezydent, tylko on dostąpił zaszczytu i codziennie patrzy na mnie ze swojego banneru który mam pięknie wyeksponowany przy drodze.
88823.06.2020, 21:18
Samo miasto Zakopane jest komunistyczne,tam mało kto jest gorolem, większość to esbeki,naziści,części rowerowe i inne wynalazki....
nie23.06.2020, 21:16
Górale mówią NIE dla Trzaskowskiego!!!!!!!!!!!!!!!!!!
mam dość!23.06.2020, 21:00
Mamy dość.Ale czego?Tych obniżonych emerytur?Niepewnych interesów?IPN-u,strachu że coś wyjdzie na jaw?Tego że ktoś próbuje rozbić,,stary beton''?A może tego że ktoś żyje i wychowuje w sposób tradycyjny?
KULTURA PARYSKA23.06.2020, 20:48
Precz z pisowska komuna!
górale23.06.2020, 20:39
my górale nie chcemy trzaskowskiego ON KŁAMIE!!!!!!!!!
góralka23.06.2020, 20:31
przecież to starzy kodziarze i /.../ protestują i krzyczą WSTYD /.../
Maryśka23.06.2020, 20:20
Dołączam się do podziękowań- Panu Dudzie już podziękujemy. Dzieci piękne wystrojone, jak by po rozdaniu świadectw było to by nie musiały już przychodzić, tak to nie wiadomo czy oceny za zachowanie nie obnizą, albo za rok do Komunii nie dopuszczą
Piotr23.06.2020, 20:17
Tą dziwną tęczową flagę to w *** powinien sobie wsadzić i ogień do przodu !!!
Polak23.06.2020, 20:13
Mam dość wyzywania prezydenta stolicy od szambiarzy,mam dość drożyzny,mam dość nazywania nauczycieli nierobami,mam dość......
Maseczka23.06.2020, 20:03
Narciarz spotkał się z INSTRUKTOREM?
nara23.06.2020, 19:56
emerytko: dokładnie: przesiąknięta nienawiścią Partia Oszustów tonie, zacznij siepakować.
No23.06.2020, 19:54
Emerytka nie używaj wulgaryzmów, i nos maseczkę w biedronce
Duda23.06.2020, 19:51
Do studentka
Przestan gderac jak ci na studiach nie idzie to sie wez za nauke a Pana prezydenta zostaw w spokoju bo dzieki niemu i PiS jest duzo lepiej w kraju. Jak PO rządziło to wtedy mozna bylo narzekac bo nic nie bylo tylko bieda...
BK23.06.2020, 19:50
Duda najlepszy prezydent !!! Tylko On wie co to prawdziwe wartości
.23.06.2020, 19:48
Wyroby sobie głosujcie na tępych lewaków
Besala23.06.2020, 19:30
do Wstyd!!!!
Wstydzić się trzeba nieznajomości ortografii! Patriotyzm nie idzie w parze z ignorancją i nieuctwem. Warto pamiętać również, że jeszcze można w Polsce wyrażać swoje poglądy i manifestować. Przypominam kociokwik zorganizowany przez posłankę Paluch na spotkaniu z prezydentem Komorowskim. Było to chamskie i prostackie, ale mieszczące się w demokratycznych ramach. Obywatel Wstyd zaraził się nienawiścią od człowieka zwanego prezesem i ubliża każdemu, kto ma inne poglądy i inną wizję Polski.
jacuś23.06.2020, 19:29
przeciwnicy PIS krzyczą rozdawnictwo ....pierwsi po 500-plus p nie pasuje PIS to nic nie brać .....jak się kogoś nie lubi to nic od niego się nie bierze ....proszę oddać to co dostaliście z ROZDAWNICTWA jesteście ludźmi honoru ...NIE BRAĆ..po
ss23.06.2020, 19:24
Jojo ty może zatamuj ścieki w Zakopanem gdy w sezonie turystycznym oczyszczalnia nie nadąża.
Studentka/dziś emerytka/UJ,gdy dziś- Profesor Zimm23.06.2020, 19:07
czyli Podhale przejrzało na oczy!!
Teraz ma pan ,panie Duda wyobrażenie o tym,co czuli Nowotarżanie 5 lat temu na nowotarskim Rynku,gdy p.Paluch z hordą przywiezionych ze sobą zwolenników pis-u ,zaopatrzeni w gwizdki /p.Paluch także gwizdała co sił w płucach/,skutecznie uniemożliwili prezydentowi Komorowskiemu`zabranie głosu!!!
Takie to są OBYCZAJE pańskiego środowiska!
Czy cała ta przesiąknięta wściekłością partia jest "poza trybem"
Dlaczego nie przestrzegacie podstawowej zasady wobec pandemii.
Dlaczego nie macie maseczek do jasnej cholery!
Dlaczego Pan /wczoraj w Krakowie/ też oczywiście bez maseczki pochyla się nad dwoma Krakowiankami/dziewczynki też bez maseczek,choć w wieku szkoły podstawowej/Takie przytulasy !Gdzie Rodzice tych dziewczynek?
Mamy takie marzenie!By to pańska obecność w Pałacu Prezydenckim
skończyła się raz na zawsze.
NIe wspomnę już o sponiewieraniu przez Pana imienia Uniwersytetu Jagiellońskiego.Też jestem absolwentką UJ,tego samego Wydziału.
.Gdy tytuł- Profesor Uniwersytetu, znaczył bardzo,bardzo wielki respekt
Dla Pan widać NIE.Mam tu na myśli prof.Jana Zimmermana!
BIOŁCON23.06.2020, 19:03
WSTYD I HAŃBA górale to ludzie pokory i honoru? ŻYGAC MI SIĘ CHCE CO ONI DZIŚ WYPRAWIALI .Trzaskowski wam da ale w d..e.
Władek23.06.2020, 18:55
STOP dla PiS i ich OBIECANEK
Adam23.06.2020, 18:47
Towarzystwo spod hasła "mamy dość" to żenada i brak kultury.
Jojo23.06.2020, 18:36
Jak macie dosc to wyjazd do Warszawy ścieki tamowac tam wasze miejsce.
Wstyd!!!!23.06.2020, 18:19
Wstyd jak nigdy same stare sbeki uzbeki i sędziowie którzy zniszczyli Polskie sądy, hahah teraz można porównać jaka polska jest piękna z Polskim flagami rodziny z dziećmi góralskie stroje,,,, brawo górale pozdr z Krakowa
PL23.06.2020, 18:14
Pan Prezydent pewnie zdziwiony że ktoś ośmielił się sprzeciwić pogardzie i dzieleniu Polski na gorszy i lepszy sort.Tak panie Duda mam dość waszego dobrobytu,mam dość waszej telewizji,mam dość waszego obiecywania........
****23.06.2020, 18:02
Górale mówią NIE dla pustaka Trzaskowskiego, który /.../
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl