07.07.2020, 16:48 | czytano: 7486

Młoda kobieta, traktorzysta i rowerzysta - wszyscy usiedli nietrzeźwi za kierownicą

Policjanci z drogówki z Zakopanego podsumowali weekend. Działo się. Wśród zatrzymanych jest 25-latek, który jechał naćpany samochodem, nietrzeźwy kierowca ciągnika rolniczego ujęty w Gliczarowie Górnym i pijany 18-letni rowerzysta w Białce Tatrzańskiej.
Pierwszy z kierowców, którym ostatecznie odebrano prawo jazdy, został zatrzymany w Białym Dunajcu. Jechał samochodem pod wpływem środków odurzających. Policjanci zatrzymali mu prawo jazdy. 25-latek z Suchej Beskidzkiej odpowie również za posiadanie substancji zabronionych, które znajdowały się w jego samochodzie.
Kolejny nietrzeźwy kierujący to 28-letnia kobieta z powiatu olkuskiego, która w Witowie zdecydowała się prowadzić samochód mając 1,7 promila alkoholu w organizmie. Dzięki szybkiej interwencji świadków kobietę ujęto i odebrano jej kluczyki uniemożliwiając dalszą jazdę.

W Białce Tatrzańskiej policjanci zatrzymali 18-latka, który bez oświetlenia środkiem jezdni podróżował na rowerze mając w organizmie blisko dwa promile alkoholu.

Kolejny amator jazdy po alkoholu wybrał się ciągnikiem rolniczym przez Gliczarów Górny wczoraj wieczorem. Badanie alkomatem kierowcy wykazało, że 47-latek ma blisko 1,2 promila alkoholu w organizmie. Kierowca miał już cofnięte uprawnienia do prowadzenia pojazdów mechanicznych.

Z kolei w Leśnicy 13-latek wpadł na quadzie do głębokiego rowu doznając obrażeń ciała. Okazało się, że nieletni podczas zdarzenia pozostawał pod opieką nietrzeźwego opiekuna. Na szczęście obrażenia okazały się powierzchowne.

oprac. r/ KPP Zakopane
Może Cię zainteresować
komentarze
MILICJA!!!!!!10.07.2020, 06:22
Standardowe procedury , nikt Cię nie chwali?? . Po chwal się! !
A jak chłopaka zabili to cisza
jaga207.07.2020, 18:49
Najgorsze miesiące w roku . Urlopy i wakacje i tabuny wrzeszczących po nocach
asz07.07.2020, 17:21
jechał naćpany samochodem.. serio?
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl