12.07.2020, 20:41 | czytano: 2403

Boiska do plażówki w COS Zakopane otwarte (zdjęcia)

zdj. COS Zakopane
Ogólnopolski Turniej Siatkówki Plażowej Mikstów „Volleyball Tatra Cup 2020” zainaugurował funkcjonowanie boisk plażowych na obiektach Centralnego Ośrodka Sportu w Zakopanem. Najlepsi okazali się Kaja Strużyk i Michał Rączka.
W turnieju wzięły udział 24 pary, które rywalizowały w systemie brazylijskim. Pogoda była iść wiosenna – od pełnego słońca przez mocno padający deszcz. W tych warunkach najlepszy okazała się para Strużyk/Rączka, która w finale pokonała Karolinę Kmitę i Mateusza Pazgana.
- To był świetny turniej, który pod względem sportowym i organizacyjnym absolutnie spełnił nasze oczekiwania – zgodnie stwierdzili uradowani zwycięzcy.

Trzecie miejsce zajęła para Martyna Kłoda i Mateusz Łysikowski.

Nagrody zwycięzcom wręczył m.in. dyrektor COS Mateusz Grzybowski oraz dyrektorzy COS OPO w Zakopanem i Szczyrku Sebastian Danikiewicz i Tomasz Laszczak.

Nowe boiska do siatkówki plażowej w COS w Zakopanem umożliwiają rywalizację do późnych godzin nocnych – dzięki sztucznemu oświetleniu. W sobotę zawodnicy udowodnili, że można w tym miejscu, w pięknej scenerii, organizować rywalizację w siatkówce plażowej w górach, a nie tylko nad morzem – do czego przyzwyczajona jest większość kibiców tej efektownej dyscypliny.

źródło: COS w Zakopanem
Może Cię zainteresować
zobacz także
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl