18.08.2020, 09:54 | czytano: 8959

35-latek z Nowego Targu zatrzymany za wypadek po pijanemu

Arch. Podhale24.pl
Policja zatrzymała kierowcę BMW, który w niedzielę po południu potrącił w Falsztynie rowerzystę i uciekł z miejsca wypadku.
Zdarzenie - o którym informuje Komenda Powiatowa Policji w Nowym Targu - miało miejsce w niedzielę. Potrącony rowerzysta na szczęście nie odniósł poważnych obrażeń ciała, a sprawca został zatrzymany przez policjantów w Ostrowsku.
- Kierującym okazał się 35-latek z Nowego Targu. Badanie trzeźwości wykazało ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie - mówi asp. Dorota Garbacz. - Ponadto mężczyzna, z którym jechał był poszukiwany do ustalenia miejsca pobytu. Kierujący stracił prawo jazdy. Teraz odpowie za popełnione przestępstwo i wykroczenie. Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości grozi wysoka grzywna, zakaz prowadzenia pojazdów oraz kara nawet do 2 lat pozbawienia wolności.

r/ KPP Nowy Targ
Może Cię zainteresować
komentarze
LudzikUSA18.08.2020, 13:43
jezeli zachowl sie tak jak opisuje powyzszy artykul to powinien poniesc syrowa kare nie dwa lata wiezienia a dziesiec a prawo jazdy ododac mu po zakonczeniu kary nie wczesniej jak po dziesieciu latach tez taka kara byylaby adekwatna do czynu
oli18.08.2020, 11:32
Poprzywożą stare krąkle z Niemiec,zrobią Niemcom kasę i posprzątają im te starocie,po to aby w kraju szpanować,że ma BMW lub Audi.Ma takiego złoma za 10 tys.więc go nie żal aby się rozbił ,bo to żadna strata.Więc jeżdżą jak chcą po pijanemu i z brawurą.Przyłożyć mu najmniej 5 lat,dla nas będzie bezpieczniej na drogach a on nabierze rozumu.
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl