28.08.2020, 17:37 | czytano: 3113

Rajd Rowerowy Małopolska Tour 2020 w Nowym Targu

NOWY TARG. 6 września rozpocznie się rowerowy rajd po ścieżkach małopolskich szlaków z gwiazdami, nagrodami i licznymi atrakcjami. Malownicza trasa czeka na 150-ciu rowerzystów, którzy wystartują w rodzinnym rajdzie Małopolska Tour 2020 w Nowym Targu.Swój start potwierdzili m.in. Szymon Godziek i Kamil Kobędzowski. Organizatorzy zapraszają całe rodziny jak i długodystansowców.
Dla mieszkańców Nowego Targu organizatorzy przygotowali 60 miejsc startowych. By wziąć udział w rajdzie, należy do 2 września wysłać wiadomość na adres media@sferasportu.pl ze swoim imieniem i nazwiskiem oraz danymi zgłaszanych osób. Decyduje kolejność zgłoszeń. Tylko potwierdzone przez organizatorów zgłoszenia uprawniają do uczestnictwa w rajdzie. Potwierdzenie zostanie wysłane jako odpowiedź na zgłoszenie.

Dla uczestników przygotowano dwie trasy (długa 40 km i krótka 15 km). Na mecie rajdu odbędą się także szkolenia w ramach Akademii Bezpiecznego Rowerzysty, która jest wspierana przez Ministerstwo Sportu.

Uczestnicy, którzy uzyskają zaproszenie zdobędą nie tylko możliwość udziały w rowerowym rajdzie ale także otrzymają liczne upominki. Wśród nich m.in. limitowane koszulki rajdowe i zestawy startowe. Po zakończonym rajdzie na finalistów będzie czekać poczęstunek, napoje oraz liczne atrakcje na mecie w postaci rowerowego pikniku.

Pozostałe miejsca w rajdzie są do obsadzenia przez triumfatorów rywalizacji prowadzonej na Endomondo, która trwa do 30 sierpnia br.


KATEGORIE RYWALIZACJI:
Młodzi duchem - http://www.endomondo.com/challenges/44347175
Rodziny z dziećmi - http://www.endomondo.com/challenges/44365985
Wyczynowcy - http://www.endomondo.com/challenges/44366018
W przypadku obowiązywania w powiecie nowotarskim czerwonej strefy, wydarzenie odbędzie się bez udziału publiczności z pełnym przestrzeganiem reżimu sanitarnego w postaci m.in. obowiązkowe maseczki, dezynfekcja rąk, dystans społeczny.

opr. s/
komentarze
Ger28.08.2020, 19:01
To jest kabaret, w takim razie po co ta szopka z czerwoną strefą
knt28.08.2020, 18:50
Czerwona strefa ,no i co wolno ale jaja
Zobacz pełną wersję podhale24.pl