16.09.2020, 17:12 | czytano: 9962

Rabka-Zdrój/Dursztyn: groźne wypadki na budowie i przy domu

Arch. Podhale24.pl
W jednym przypadku 33-letni robotnik budowlany doznał ciężkiego urazu nogi, w drugim 70-letni mężczyzna spadł z drabiny.
Przy ulicy Poniatowskiego, podczas prac budowlanych, ranny został operator koparki. 33-letni mężczyzna doznał ciężkiego urazu nogi. Został przetransportowany śmigłowcem do szpitala.
Z kolei w Dursztynie na terenie prywatnej posesji 70-letni mężczyzna spadł z drabiny z wysokości około trzech metrów. Z urazem ręki został zabrany do szpitala.

oprac. r/
Może Cię zainteresować
komentarze
Budowlaniec20.09.2020, 11:37
Budowlanka to wbrew pozorom bardzo ciężka praca .Niestety tak bardzo niedoceniana przez zlecających usługi jak również przez ZUS który to nie chce przyznawać wcześniejszych emerytur (nawet rent chorobowych ) tak wypracowanym ludziom .Ja mam kilku pracowników i średnia wieku to 65 lat to są fachowcy których ciężko zastąpić młodymi po szkołach nawet po Technikach Budowlanych a według mnie po 60 roku życia budowlaniec powinien przechodzić na emerytury żeby trochę sobie użyć z wnukami albo poświecić się swojej pasji ?? 47 lat przerobionych na budowie to nie to samo co 47 lat przerobionych za biurkiem ?? tyle w temacie .
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl