19.09.2020, 21:33 | czytano: 11834

Edward Siarka zagłosował przeciwko ustawie Jarosława Kaczyńskiego

- Tak, zagłosowałem przeciw ustawie, bo stanie się narzędziem do terroryzowania mieszkańców wsi - napisał na swoim Facebooku poseł Solidarnej Polski Edward Siarka z Podsarnia w gminie Raba Wyżna.
Ustawa przygotowana przez prezesa Prawa i Sprawiedliwości Jarosława Kaczyńskiego wprowadza m.in. zakaz hodowli zwierząt futerkowych, zakaz wykorzystywania zwierząt w celach rozrywkowych i widowiskowych oraz ogranicza ubój rytualny. Przeciwko jej wprowadzeniu zagłosowali koalicjanci PiS w Zjednoczonej Prawicy - m.in. posłowie Solidarnej Polski i Porozumienia Gowina. Spotkało się to z dużą krytyką ze strony PiS-u i wywołało kryzys w koalicji rządzącej.
Teraz do sprawy odniósł się poseł z naszego regionu Edward Siarka, który był przeciwny ustawie. "Tak, zagłosowałem przeciw ustawie, bo stanie się narzędziem do terroryzowania mieszkańców wsi" - napisał na swoim profilu na FB. Poseł, tak jak jego partyjni koledzy, uważa, że ustawa daje nieuzasadnione uprawnienia organizacjom ekologicznym, w tym wchodzenia na teren prywatnej posesji pod pozorem ratowania zwierząt, ogranicza wolność gospodarczą i ogranicza eksport mięsa za granicę.

Tak, zagłosowałem przeciw ustawie, bo stan się nowe do terroryzowania mieszkańców. 🇵🇱 Opublikowany przez Edwarda Siarkę & nbsp; Piątek, 18 września 2020 r.


oprac. r/
Może Cię zainteresować
komentarze
nie ślepy22.09.2020, 21:25
Słabo się robi, jak się czyta te wypociny ludzi nie mających pojęcia o niczym, tych pseudo obrońców widzących w prawie każdym gospodarzu coś hodującym zwykłego bandytę. Przekaz dla ignorantów ode mnie jest taki, że kto nie dba o hodowane zwierzęta, ten nic z tego nie ma! Więc ignorancie wiedz, że ludzie po to hodują, żeby zarabiać! Oczywiście znajdzie się wyjątek od tej reguły, ale od tego jest prawo, żeby takich karać! Nie potrzeba nam jakichś nowych społecznych "trybunałów" w tej materii! Następny mój przekaz dla obrońców durnej ustawy...schronisko na Kokoszkowie pęka w szwach, może weźmiesz jakiegoś pieska do siebie a nie tylko bijesz tu pianę oburzenia! Głosuję na PIS, ale tu przegięli, bo zgodnie z zastosowaną tu logiką myślenia, do likwidacji musi iść wszystko, gdzie zwierzęta są w klatkach, czyli koniec z ZOO? O cyrkach nie wspomnę, bo manipulacja osiągnęła tu poziom propagandy z komuny, bo jak można nazwać pokazanie w info cyrku, w którym treser jeździ na nosorożcu?! To się pytam ile ma lat ten film...sto? Bo dziś w cyrku to jest ewentualnie jeden tłusty słoń, żeby sobie dzieci mogły robić zdjęcia! Ta ustawa to jeden wielki gniot, który uderzy w nas konsumentów! Będziemy musieli płacić dodatkowe koszty utylizacji tego wszystkiego, co jest związane z produkcją zwierzęcą, czyli spożycie mięsa znów spadnie! Nie wiem, czy w Polsce nie ma innych spraw do załatwienia?, tylko się wyciąga jakiś sztuczny problem, który można załatwić bezwzględnym egzekwowaniem już istniejącego prawa! Inne reformy pomagające ludziom żyć utknęły w jakimś marazmie!
Efekt Motyla22.09.2020, 20:37
Wszystkie populistyczne ustawy są szkodliwe dla gospodarki która nie jest REGULOWALNA i rządzi się swoimi prawami których nie uwzględnił autor ustawy.
Na siłę wprowadzane prawo bez znajomości jego skutków to to co nas wyróżnia wśród Narodów Świata .
Może takich trochę dyletanckich pytań .
Jakie zdanie mają na ten temat właściciele ;
Cyrków
Manażerii
Safari
Zoo
Rezerwatów np Żubrowiska
Związków Kynologicznych
Hodowców Owiec
Hodowców drogich okazów zwierząt
Producentów skórek
Garbarzy
Hodowców
Pasterzy
Baców
Juhasów
Producentów pasz
Karmy dla kotów i psów
Kataryniarzy z papugami lub małpkami
Sklepów zoologicznych
Itd itp ,
SKUTKI WPROWADZENIA TEJ USTAWY
BĘDĄ KATASTROFALNE .
Besala22.09.2020, 19:59
Warto pamiętać, że Poseł Siarka, Posłanka Paluch i Senator Hamerski są jedynie wykonawcami poleceń szefów swoich partii! Posłowie PiS i Solidarnej Polski dostają szczegółowe instrukcje dotyczące nie tylko głosowania, ale także i wypowiedzi, których udzielają publicznie. I Pani Paluch, Pan Siarka i Pan Hamerski zawsze tych instrukcji drobiazgowo przestrzegają. Jak nie mają instrukcji dotyczących jakiegoś problemu, to na jego temat się nie wypowiadają. Tak więc wystarczy słuchać wypowiedzi Jarosława Kaczyńskiego i Zbigniewa Ziobry, aby wiedzieć, co nam powiedzą Pani Poseł Anna Paluch, Pan Poseł Edward Siarka i Pan Senator Jan Hamerski. I po co my utrzymujemy ich mandaty?
Lista nr 44722.09.2020, 12:36
Minister Ardanowski był kompetentny i starał sie dbac o polską wieś. To go nalezy odwołać a rynek oddać Niemcom, Holendrom i Dunczykom ?

Bo np. fundacja Otwarte Klatki to czesć Fundacji Anima sponsorowanej pzrez Dunczyków. Bardzo lobbowali za zakazem hodowli zwierzat futerkowych w Polsce. Co ciekawe Dania jest największym producentem futer w UE. I nie zamierza z produkcji rezygnować.....

Plan Balcerowicza II ?
Do baciok@22.09.2020, 11:55
Człowieku bredzisz, że aż śmierdzi. ;)
Twój "prezes" jest nikim w oczach Boga i pamiętaj, że nad NIEGO (BOGA- żeby było dla Ciebie jasne) nigdy nikogo innego ;)
K.22.09.2020, 09:09
Szanowni państwo, mówienie o "barbarzyństwie współczesności" w odniesieniu do ferm zwierząt futerkowych to grube nieporozumienie. Ktoś cos słyszał, łyknął jak pelikan i powtarza.
Nie będzie interesu w Polsce, to będzie w Danii czy na Ukrainie. Ale to trzebaby myślec szerzej i dalej niż na czubek własnego nosa.
Ja nie mam, to inny też nie zarobi!

A druga sprawa.. Rządy PiS plasują się gdzieś pomiędzy SLD a RAZEM
Etatyzm? Jest!
Urzędnik decyduje o każdym aspekcie życia? Mamy to!
Socjalizm i rozdawnictwo? Na pełnej!

Dlaczego te czerwone *** kryją się pod nazwą prawica? Chyba tylko "dla zmylenia przeciwnika"..
ciekawski22.09.2020, 06:43
@obserwator
Kiepski z Ciebie "obserwator", bajkopisarz i marzyciel ale jeszcze nikt nikomu nie zabronił wybiórczej obserwacji. Na Twoje bajki - wbrew własnej ocenie - niewielu się łapie a marzyć to sobie możesz do woli, ile tylko dusza zapragnie, to nie jest zabronione. Muszę Cię zmartwić, ale ta ustawa nie przejdzie. Dlaczego ??? myśl - myślenie nie boli.
obserwator21.09.2020, 21:05
Baciok,This Is The End -racja.
Wiadomo było że ustawa bez kwiku nie przejdzie
BiznesP..Panie Siarka-powtórzę za Wyspiańskim-"Miałeś, chamie, złoty róg.."
P.Kaczyński-inareszcie decyzje ,pokazał Pan kto tu ma przysłowiowe "jaja".
Jesli ta ustawa przejdzie -jestem dozgonnym wyborcą.Tacy jak P.Siarka-są tam gdzie są przez logo PIS-u na banerach wyborczych.P.Prezydent też jest prezydentem z tego samego powodu
Bez złośliwości-niewiele brakowało żeby PIS przegrał te wybory.Gdyby ta usawa była wczesniej,przewaga PIS była by znaczna.Cieszę sie że wreszcie budzi się w ludziach człowieczeństwo
Smok21.09.2020, 20:37
Beka baciok@, ja wiedziałem, że z wami, pisowcami to jak grochem o ścianę. Ja ci daje, że tutaj chodzi o wolność/ekonomie/preteksty władzy/bolszewizm a ty mi, żebym się zamknął w klatce, jak ta klatka tu nie ma nic do rzeczy i tak samo głodzenie.

Jak ktoś jest zwyrolem i męczy zwierzęta to na to już paragrafy odpowiednie są, nie wiem czemu tacy odporni jesteście na wiedzę, prawdę, normalność.
baciok@21.09.2020, 18:46
Do nick J23
Odpowiadam
Kaczor to Prezes wszystkich Prezesów i nikt mu nie podskoczy
@baciok@21.09.2020, 17:52
Kończy się twoja synekurka. PIS jest na SKRAJU PRZEPAŚCI.
Więc twój apel ;do przodu... to samobój ????
jak to jest21.09.2020, 17:49
Aborcji całkowicie zakazać nie chcą a o norki się troszczą. Totalna hipokryzja, a tacy bogobojni w tej zjednoczonej prawicy.
ciekawski21.09.2020, 17:44
baciok@
Po raz kolejny nawijasz o sąsiedzie, klatce, łańcuchu itd - co to ma wspólnego z przemysłem przetwórstwa mięsnego, zagospodarowywaniem odpadów poubojowych, produkcją pasz czy hodowlą zwierząt futerkowych - ogarnij że się wreszcie Człowieku i zejdź na ziemię. Jak Twój sąsiad się znęca nad psem i więzi go w klatce, do tego trzymając na krótkim łańcuchu, to jest na to paragraf - zgłoś sprawę do Prokuratury. Sądy za takie traktowanie zwierząt skazują ludzi na konkretne wyroki (skończyły się wyroki z niskiej szkodliwości czynu) - kary są dotkliwe. Czego jeszcze nie rozumiesz i czego oczekujesz.
J2321.09.2020, 16:26
Do baciok. A kto to taki ten Kaczor że nie wolno mieć innego zdania .

Tylko jak osioł głosować bezmyślnie .
baciok@21.09.2020, 15:27
Dow szystkich moich adwersarzy.
Jeszcze raz powtórzę
Jak już jesteście takim wolnościowcami to proponuję aby sąsiad zamknął was w klatce na łańcuchu, nie dawał jeść a końcu obił pała.
Wtedy może byście lekko się otrzasnęli.
A jeszcze żeby nikt nie reagował bo to teren prywatny.

Do przodu PiSie i Przezesie Kaczyński.
ciekawski21.09.2020, 14:04
@baciok@
Nie można generalizować i na podstawie kilku celowo wybranych "drastycznych" przypadków - wrzucać wszystkich do jednego wora - likwidować kilka branż produkcyjnych w rolnictwie. To tak jakby na przykładzie, że kilku kierowców będąc pod wpływem alkoholu spowodowało wypadki drogowe ze skutkiem śmiertelnym (zginęli ludzie) skutkowało zamknięciem, likwidacją przemysłu spirytusowego tłumacząc, że nie będzie alkoholu, nie będzie wypadków powodowanych przez kierowców pod wpływem alkoholu i nie będzie ofiar.
ciekawski21.09.2020, 09:23
baciok@
Ty się zapoznaj z całością ustawy a nie wyrywaj zdań z kontekstu- jesteś jak małe dziecko, dałeś się zmanipulować i brniesz dalej w tą paranoję. /.../ . Ciekawe z czego masz buty, pasek do spodni - jeśli masz jakieś zwierzątka (pies, kot) , to czym je karmisz ??? i sam czym się odżywiasz itd itp. Myśl - myślenie nie boli.
Salomon21.09.2020, 08:34
Ustawa jest przeciw rolnikom i gospodarce !
Ciekawe Sejm ma przecież Zespół Analiz skutków wprowadzenia nowych Ustaw
Jest stworzony przez ten Zespół jakiś kompetentny dokument ?
Jakie będą koszty ekonomiczne,ekologiczne i społeczne tej populistycznej Ustawy ?
Przecież znęcanie się nad zwierzętami i inne nieprawidłowości są w obecnym ustawodawstwie regulowane .WYSTARCZY KORZYSTAĆ Z W SPOSÓB ZDECYDOWANY Z OBECNEGO PRAWA . WYELIMINOWAĆ TO CO JEST NIELUDZKIE KORZYSTAJĄC NAWET Z PRAWA UNIJNEGO .
Do baciok@21.09.2020, 07:45
Odpowiedz na pytania

1. Skoro PIS sprzeciwia się ideologii LGBTQ+, to dlaczego nie odstąpi od KONWENCJI STAMBULSKIEJ, promującej tą ideologię??!?!?!

2. Czy to prawda, że bank, który Morawiecki sprowadził z USA do POLSKI i na który wywalił kilkadziesiąt milionów, SPONSORUJE LGBBTQ+ ?!?!?!

PIS to marionetki lewicowe pociągane za sznurki prze Unię Euroejską, USA, WHO i inne "dziady"
Do baciok@21.09.2020, 07:02
Brawo Panie pośle Siarka !!!
W tak trudnych czasach postępowanie zgodnie z własnym sumieniem, sprawiedliwie, jest bardzo trudne, wyśmiewane i nie opłacalne, ale za to mile w oczach Boga.
OBY WIĘCEJ TAKICH POSŁÓW.

baciok@ Uczepiłeś się jak rzep psiego ogona.
To powiem dobitnie;
OD 5 LAT (odkąd PIS objął władzę) USTAWA ANTYABORCYJNA LEŻY W ZAMRAŻARCE SEJMOWEJ !!!
To ciekawe, że PIS-ory za katolików się podają, pierwsi w kościele, a na ochronie życia im nie zależy ?!
Zabić człowieka można, ale zwierząt już nie?!
Cała lewica (w tym PIS) uważa, że człowiek nienarodzony, to zlepek komórek, nie człowiek?!

/.../
Czy tak robią katolicy?!
Czy tak robią chrześcijanie?!
Czy taka ma być teraz wiara?!
Czy tak ma wyglądać teraz "KOŚCIÓŁ"?!
Politycy różnej maści w kościele są uprzywilejowani, kosztem profanacji ?!
Postępowanie PIS, to zgorszenie dla ludzi wierzących
baciok@20.09.2020, 22:47
Do nick Smok
Jak już jesteś takim wolnościowcem to proponuję aby sąsiad zamknął cię w klatce na łańcuchu, nie dawał ci jeść a końcu obił pała.
Wtedy może byś lekko się otrzasnął.
A jeszcze żeby nikt nie reagował bo to teren prywatny.
asia20.09.2020, 21:25
Siarka zagłosował jak jego wódz, nie miał wyboru, jak posłowie pis
meme20.09.2020, 21:19
A jak wygląda ta ustawa na tle masowego mordowania dzików, między innymi loch z małym potomstwem przez myśliwych. O tym już nikt nie pamięta, gdzie w tedy byli posłowie pokroju p.Siarki. Dobro zwierząt to pic na wodę i tumanienie narodu nic więcej.
Naczelnik nie współpracuje, on - włada20.09.2020, 20:42
@ Smok
Dziękuję.
Smok20.09.2020, 19:27
HAHA baciok@

Napisał Ci henio wprost jak jest, że jesteście lewakami w tym pisie to już go chcesz bić :D

Głupoty wypisujesz o tym katowaniu zwierząt, ekoterroryści zadbali o fałszywe przekazy i wyolbrzymienie skali problemu to po pierwsze, po drugie bić rytualnie za hajs i na eksport to czysty biznes i jak nie u nas się zabije te kurczaki to we frencji czy innej niemcach. A propo tego uboju rytualnego: jakbyście mieli rozum to człowiek rozumny robi tak:

Biore i opanowywuje jako Polska rynek uboju rytualnego, ale jest hermetycznie zamkniety i pod kontrolą, że niby żeby protestów nie było i nie wpuszczam nikogo do sterfy zabijania, kurczaki ogłuszane gazem, prądem, czymkolwiek, nikt o tym nie wie i *** przyklejam etykietke: ubito rutualno, hajlaj OK cerfitrikate. I pcham kurczaki w świat...

No i dalej już na poważnie, ta ustawa jest zła, napisana na kolanie, zamach kolejny na wolność obywateli, vel przykład z metrażem kojców. Ale to już mi się nawet pisać nie chce, bo jak wyszło, że jesteś pisowcem to jakoś tak straciłem ochotę...
Smok20.09.2020, 19:16
@Naczelnik nie współpracuje, on - włada

Cztery pierwsze linijki Twojego komentarza są ULTRAWAŻNE, to o czym napomniałeś.

Zwracam na to uwagę, bo warto podkreślić, że taka zdrada narodu miała miejsce i kogo to zainteresuje, to się zagłębi, trzeba informować.
This Is The End20.09.2020, 18:20
Druga zdrada posła Siarki. I ostatnia. To by było na tyle, teraz koniec kozaczenia i rozdawnictwa nie swoich pieniędzy z Funduszu Solidarności.
Zamknie się też parasol ochronny dla powiatowego układu pielęgnowanego przez niego od kilkunastu lat. Szkoda również, że wcześniej nie zauważył jak to miłościwie panująca nam władza Zjednoczonej Prawicy sterroryzowała przedsiębiorców, lekarzy, nauczycieli niszcząc Polskę w imię własnych partyjnych interesów i socjalistycznej demoralizacji plusów. Taki Kali - zuch z Podsarnia, hahhahaha. Bum i król będzie nagi.
@avivat20.09.2020, 16:48
Ciekaw jestem jakie KOSZTY były i będą generowane dla gmin które będą musialy ponosić koszty utrzymania zwierząt zgloszonych przez EKOTERRORYSTÓW.
Przecież wystarczy teraz donos na nielubianego sąsiada z zwyklej zlośliwości lub aby go doprowadzić do bankructwa i przejąć jego majatek. Koszty tego donosu (policja, transport, proces, opieka nad odebranymi zwierzetami musi ponieść SAMORZĄD czyli my.
OD DZISIAJ EKOTERRORYSTA TO ZAWÓD!!!!
leming doskonały20.09.2020, 16:22
PiS chce traktować zwierzęta jak ludzi ? a ludzi traktuje jak zwierzęta, czego mamy przykład na co dzień. Do hipokrytów - obrońców zwierząt, zadajcie sobie pytanie z czego macie zrobione buty, torebki, kurtki skórzane, paski, kożuchy itd.??? Ci co mają w mieszkaniu jako maskotki psy - koty, czemu je karmicie mięsem zwierząt. Ta ustawa, to zasłona celem wywołania emocjo w społeczeństwie - ma drugie dno o którym prawie nikt nie mówi, a dotyczy "umowy wojskowej Polska - USA" - jak się wgłębicie w treść tej umowy, to dopiero opadną Wam kopary. Przy niej powyższa ustawa to mały pikuś.
Spieprzaj dziadu20.09.2020, 16:22
To PiS zdradził wieś cała nadzieja że Prezydent niezapomni czyimi głosami został wybrany i zablokuję ten obłęd Ta ustawa niema nic wspólnego z ochroną zwierząt a ma na celu likwidacje konkurencji jaką są Polskie firmy i rolnicy
@avivat20.09.2020, 16:16
Ciekaw jestem jakie KOSZTY były i będą generowane dla gmin które będą musialy ponosić koszty utrzymania zwierząt zgloszonych przez EKOTERRORYSTÓW.
Przecież wystarczy teraz donos na nielubianego sąsiada z zwyklej zlośliwości lub aby go doprowadzić do bankructwa i przejąć jego majatek. Koszty tego donosu (policja, transport, proces, opieka nad odebranymi zwierzetami musi ponieść SAMORZĄD czyli my.
OD DZISIAJ EKOTERRORYSTA TO ZAWÓD!!!!
prawdziwy patriota20.09.2020, 16:10
Druga sporna w koalicji rządzącej ustawa w kolejce to ustawa o bezkarności urzędniczej - ewenement na skale chyba światową. Zasłania się ona koronawirusem tzn. urzędnik podjął w pandemiii jakąś decyzję kosztującą dużo pieniędzy podatników i poniesie za to konsekwencji....... A sprawa idzie de facto np. o maseczki i respiratory poprzedniego ministra zdrowia i nielegalne ogłoszenie przez premiera wyborów korespondencyjnych (tak ostatnio orzekł sąd administracyjny). Jakieś pytania? Takie coś na kształt XXI wiecznego liberum veto, bo pandemia przecież może trwać latami...
Avivat20.09.2020, 15:04
Panie Siarka już dostatecznie jest pan znany w kręgach prozwierzęcych jako ten co walczył z OTOZ Animals stając w obronie dręczyciela zwierząt!! A teraz TO!!!! Kto takiego człowieka wybiera na posła!!!
ppf20.09.2020, 14:22
stary lis a nie wie co norki i inne futrkowce jedzą otóz odpady poubojowe rocznie milion ton za które fermy płaciły ubojnią około 1 MLD zł teraz drobiarze niedostaną tych pięniedzy a bedą płacić niemcą za utylizacje czyli spalenie a koszty poniosą konsumenci gdzie tu ekologia o ekonomi nie wspominając
obcy20.09.2020, 14:11
Oj!!! Ludzie sami ich wybieracie a teraz wielkie larum. Gdzie tu jakiś zdrowy punkt rozumowania, honor,. którym tak się szczycicie, no gdzie? Pisząc takie głupoty dajecie świadectwo o wiedzy, a raczej nie wiedzy jaką posiadacie o polityce. Jest demokracja i można wyrażać swoje poglądy no....ale poglądy a nie kpiny. Na pewno dzieją się ważne sprawy w Rządzie w Kraju i to nie czas na gdybanie, czy Poseł jest dobry, czy zły sami go wybraliście i trzeba się z tym pogodzić.
baciok@20.09.2020, 13:48
Do nick henio
Odpowiedziałbym bym Ci w mocnych słowach po męsku.
Ale postaram się zachować kulturę wypowiedzi.
Solidarna Polska zdradziła Prezesa i PiS.

Wracam jako zwolennik PiSu( na pewien czas z nimi się pogniewalem)
właśnie za tą ustawę o ochronie zwierząt.
Bardzo dobrze że Prezes Jarosław Kaczyński wypowiedział wojnę barbarzyńcom.
Jak Pan poseł Siarka chce pozwalać na katowanie zwierzat to nie mamy o czym rozmawiać i dyskutowąć.
Liczylem w ostatnim czasie że Konfederacja będzie postępowała trochę logicznie ale się przeliczyłem.
PiS ma moje poparcie
Pan Siarka niech nie będzie taki bojowy bo jak PiS go nie przygarnie na listy wyborcze to wróci do poprzedniego zawodu.
stary lis20.09.2020, 13:08
@prawdziwy patriota.Co mają wspólnego fermy norek,lisów itp.z zakładami mięsnymi?A kury,krowy,świnie,owce chyba lepiej zjeść wiedząc że były dobrze chowane,zdrowe i nie karmione na siłę.A uśmiercane nie w parnikach,na hakach obdarte ze skór,czy pierzy.
henio20.09.2020, 12:56
baciok@
Czy Ty nie rozumiesz, że wedle tej ustawy, jakiś "nieuk" z organizacji przestępczej sponsorowanej przez fundacje SOROSA przyjdzie do domu rolnika i uzna, że gospodarz nie dba należycie o zwierzęta i zabierze mu je wszystkie albo te, które mu się podobają ?
PIS to lewacka partia, jak Lewica, PO, PSL
Teraz PIS, PO, LEWICA pójdą ramię w ramię, żeby przegłosować niekorzystne dla Polski ustawy.
@Rozalia.20.09.2020, 12:54
A mazidła co się nimi tapetujesż to z czego są robione albo na czym testowane ?
PAL20.09.2020, 12:37
prawdziwy patriota
Przeciesz mamy już zaostrzone prawo i to dzieki tzw ziobrystom za zabicie psa ba za zabicie karpia człowiek trafił na 3 miesiące do więzienia A idiotka chwaląca się aborcją bo mieszkanie miała za ciasne dostała nagrode od michnikowego szmatławca
osp20.09.2020, 12:33
brawo Panie Siarka, nie czytaj Pan wypocin niekumatych i tych co piszą z zawiści bo nie dostali jeszcze dofinansowania na samochód strażacki
turysta20.09.2020, 12:33
Pan poseł zapomniał z jakiej listy startował. Zapomniał, że gdyby na jego plakacie wyborczym nie było znaczka PIS posłem by nie został.

Wyborcy głosowali na niego, przekonani że jest z PIS, nie wiedząc że jest z Solidarnej.
Zima20.09.2020, 12:14
Co będzie z hodowlą owiec jak się wypasanie skończy, będą hodowane w ciasnych stodołach to dopiero jest znęcanie się
podsar20.09.2020, 12:08
wielki zwolennik ochrony zwierzat ajak ma czas to idzie z karabinem do lasu
Mówię jak jest20.09.2020, 11:56
Wstydź się Panie Siarka! Jesteś Pan karierowiczem i krętaczem!
Mikus20.09.2020, 11:47
a niedawno ktos mówił ze nie sra się do własnego gniazda!
normalny20.09.2020, 11:30
Bardzo fajna ustawa byle tak dalej -- 30 lat niszczenia państwa Polskiego i Polaków idzie w pełnej parze .
prawdziwy patriota20.09.2020, 10:22
Ta ustawa może doprowadzić do bankructwa setki polskich zakładów mięsnych, drobiarskich itp.. Firmy te pobrały wieloletnie kredyty bankowe na swoją modernizację. Jest to jedyna z niewielu branż w Polsce, która notuje spore nadwyżki finansowe i tak de facto odpowiada za lwią część polskiego eksportu. Daje wiele miejsc pracy i zapewnia zbyt dla rolników. I zarzynamy kurę znoszącą złote jajka. Jeszcze proponuje się tylko roczne vacatio legis. Kto spłaci kredyt za rok czasu? Będą bankructwa ww. firm i może o to chodzi w tym wszystkim żeby później za grosze przejmowały je zagraniczne firmy? To jest antygospodarcza ustawa, jeszcze w dobie kryzysu gospodarki spowodowanego koronawirusem. P.S. rozwiązania dotyczące np. większej ochrony zwierząt domowych , braku znęcania się nad nimi itd. można było zrobić w innym akcie prawnym i tu ok trzeba to zrobić.
Grin pis20.09.2020, 10:13
Niech ich Prezes wyrzuci na śmietnik historii, nigdy nie powinien im zaufać ponownie szczególnie Gowinowi.
wstydźcie się WY Katolicy na pokaz20.09.2020, 09:50
Czy te zwierzęta są inne od człowieka - też ma serce , czułość ,też choruje i cierpi to istota żywa , skandallllllll!
sąsiad i ja20.09.2020, 09:37
Uważam, ze to chwilowa ściema, odwrócenie uwagi od czegoś, o czym knują na boku. Rozpad koalicji to "samobój" i gdzie się wszyscy znajdą, jak nie będą rządzić. Wielu z nich powinno odpowiadać karnie za łamanie prawa. Uciekną i poproszą o azyl ? Tylko dokąd...?
Wojtek20.09.2020, 09:36
Nie mam zaufania do Siarki,bo jest kameleonem.Pochwalam wpis "Były pracownik".
Rolnik20.09.2020, 09:36
Brawo, Panie Pośle !!!
dziadek20.09.2020, 09:28
Gwiazda Pienin to posłanka PiS-u i wierna wodzowi do końca, a poseł Siarka to "ziobrysta", więc nie dziwcie się.
Janusze20.09.2020, 09:21
Jasne .będziemy eksportować nasze mięso wysokiej jakości ktorego już jest mało na naszym rynku a sprowadzać dla swoich dzieci i bliskich mięso podłe nasączone medykamentami . Reszte wspomagać rolniczych psychopatów którzy już przed ubojem biją zwierzęta by się powyżywać albo jak w przypadku owiec specjalnie je uszkadzać (trzeba się czasem przyjrzeć jak juhas owce zagania z łąk ) by mieć podkładkę weterynaryjna do ich uboju. Jak sie bierze dodatki unijne to i trzeba kombinować jak zarżnąć zwierze pokontnie.
Rozalia.20.09.2020, 09:17
Kto wybrał tego posła ,to jego ostatnia kadencja.Do roboty panie pośle ale na swojej farmie bo ja nie życzę sobie pańskiej pensji z moich podatków.
Pchła Szachrajka20.09.2020, 09:05
To co koniec z CYRKAMI z każdym ZOO i Hodowlami do oglądania przez turystów . Wybijamy Żubrowiska i likwidujemy Safari. A co z Parkami Dinozaurów ? Co z TEATREM PCHEŁ ?
Myślę że we wszystkich pomysłach potrzebny jest rozsądek .
A to czym skarmiano (ekologiczna utylizacja) do bakutilu ?
Nie ulega wątpliwości WARTO O TYM ROZMAWIAĆ ZWŁASZCZA Z BARBARZYŃSTWEM W HODOWLACH ZWIERZĄT FUTERKOWYCH.
Obserwator20.09.2020, 09:03
poseł Siarka gdy nie był moim faworytem i miałem rację. Miarą człowieczeństwa jest stosunek do zwierząt.@baciok, popieram
wyborca20.09.2020, 08:53
Brawo Panie Pośle Siarka nareszcie konkretna decyzja z Pana strony. Wpisy potępiające Pana to brak empatii dla wsi i zupełne nie zrozumienie tematu. Do -- baciok...człowieku ty niczego nie rozumiesz tylko trolujesz nie wiadomo na czyje polecenie? Słuszne pytanie jak głosowała gwiazda Pienin???
Naczelnik nie współpracuje, on - włada20.09.2020, 08:31
Całkiem niedawno "popisał" się pan poseł głosując tak a nie inaczej podczas prac komisji sejmowej nad ustawą o zarządzaniu kryzysowym
(you tube , "obcy agenci w polskich służbach").
Po tym głosowaniu pan poseł stracił u mnie wszystko.

Ustawa o zwierzętach dopiero co przyjęta, oczywiście, że jest głupia.
Teraz do tej ustawy mają być ogłupiani ludzie, tak samo przyzwyczaja się nas do LGBT (im też podobno dzieje się krzywda).

Ta ustawa wchodzi teraz kiedy nastąpiły wielkie zmiany na rzecz właściwego traktowania zwierząt. Rujnowanie od lat rolnictwa doprowadziło do drastycznego spadku hodowli, a więc i zmniejszenia się liczby potencjalnych jej przeciwników. znowu nastąpi dalszy spadek hodowli (spadek cen) a w konsekwencji zupełny zakaz uboju zwierząt.
To jest cel ostateczny.

Dozwolony będzie tylko ubój rytualny dla Żydów, których to ponoć w Polsce nie ma wcale. Jednak Centralny Port Lotniczy się buduje.

Władze zakazują ściągania skór ze zwierząt a hołubią na wschodzie wyznawców ideologii którzy całkiem niedawno ściągali skóry z ludzi.
O tym dzisiaj przypominać nie wolno.
wojtek20.09.2020, 07:41
no to teraz strach zagląda w oczy bo jak Jaro rozwiąże parlament to Pan Siarka już nie będzie na biorącej pozycji , po drugie hodowcy norek to nie są ROLNICY tylko tak zakwalifikowani aby płacić niski KRUS a nie wysoki ZUS
przeciw wodzowi ? oddajcie ministrialne stolce20.09.2020, 07:41
To nie odwaga , a głupota i brak lojalności w koalicji jak i u Konia trojańskiego Gowina i Guta-Mostowego . Będą mieli teraz stołki ministerialne jak im Budka da . Kaczyński chce mieć koło siebie lojalnych koalicjantów , a nie zdrajców jak w opozycji . Tylko tacy cieszą się ,że ktoś jest przeciw wodzowi .
Posłeł20.09.2020, 07:32
Brawo Panie Pośle za odwagę. Ty nic nie rozumiesz tak jak Siarka poseł. W pierwszym punkcie jego bredni już jest kłamstwo. Ekolodzy nie będą mieli prawa wejść na niczyją posesję tylko policja i odpowiednie służby. Ja tak wyczytałem. Zresztą reszta punktów też nie lepsza.
baciok@20.09.2020, 07:30
Do nick BRAWO PANIE POśLE ZA ODWAGĘ !!

Pan Siarka z Panem Ziobrą to zdrajcy . Porzucili PiS w trudnych momentach.
Potem Pan Prezes Kaczyński przygarnął ich z powrotem.
I teraz z powrotem dopuszczają się aktów zdrady wobec Prezesa

A co do nie zrozumienia tematu.
Ja nie pozwolę aby ktoś katowal zwierzeta bo tak sie chce Panu Siarce
Niby tacy wielcy obrońcy Polskości a co ma ubój rytualny z Polskścią.
Jest to całkiem nam obcy pierwiastek kulturalny.
Fermy norek to barbarzyństwo i sadyzm w czystej postaci

A jak taki mądry jesteś to wytłumacz czego nie rozumiem bo twój post to jeden bełkot
Wnerwiony20.09.2020, 06:44
Brawo.Baciok,Burek nie wiecie o czym piszecie.Dziś cena za byki to ok.6 PLN.Po wejściu ustawy spadnie do 4-5 PLN.Rolnik za byka 700 kg otrzyma 2800-3500 PLN.Trzeba kupić małego byczka ( 600-1000 PLN),odchować go na mleku,i hodować przez ok 24 mięs.,zeby osiagnął wagę 700 kg.Na dzień wychodzi 4-5 PLN.Za to trzeba kupić pasze,zrobić siano,bądź sianokiszonkę,opłacić prąd,usunąć i wywieźć obornik itd.A gdzie zarobek? Wy pracujecie za darmo? Chyba nie,a chcecie ,żeby rolnik pracował za darmo.Obudzicie się,jak w sklepach będzie mięso z zagranicy,i to 3 razy droższe niż teraz.
Wnerwiony20.09.2020, 06:15
Brawo Siarka. Nie słuchaj tych wszystkich Baciokow i Burkow, którzy nie wiedzą o czym piszą.
BRAWO PANIE POśLE ZA ODWAGĘ !!!19.09.2020, 23:34
@ baciok@
Głupota i niezrozumienie tematu sprawy przez Ciebie baciok@
Nie kumasz o co chodzi w tej ustawie nic a nic.

I wszyscy krytykujący posła Siarkę, nawet nie macie pojęcia, jak niebezpieczna jest ta ustawa !

BRAWO PANIE POSLE ZA ODWAGĘ !!!
baciok@19.09.2020, 22:39
Szanowny Panie Pośle opowiada Pan głupoty.
1. Hodowla zwierzat typu nutrie , lisy norki, na futra w dzisiejszych casach to barbarzyństwo.
2. Chyba macie rozdwojenie jaźni.
Najpierw walczycie z muzułmzanami i Żydami a popieracie ubój rytualny przez nich wykonywany.
Na to samo rozdwojenie cierpi tez Konfederacja.
3. Według Was na prywatnej posesji można zakatować zwierzeta, znęcać się nad nimi i wara wszystkim.(były przykłady na Podhalu szeroko opisywane w mediach)

PiS nie z mojeje bajki ale tu wielki szacun dla Prezea Kaczyńskiego.
Tym posunięciem zyskał w moich oczach.
Prawdziwi Rolnicy to nie hodowcy norek
Rolnik Polski bedzie dalej popierał PiS( a powiedział mi to kolega rolnik)

Panie Pośle nie składam wyrazów szacunku bo nie ma za co.
edek19.09.2020, 22:32
broniąc polską wieś zalewamy ją słowackim szambem
BIOŁCON19.09.2020, 22:22
To żle ZROBIŁEŚ
Były pracownik19.09.2020, 22:18
Już nie będzie psów na 1,5 metrowym łańcuchu i nikt nie będzie nam zamykał drzwi przed nosem jak zwierze będzie konało. A pan Sparka niech jedzie zobaczyć do fermy norek co tam się dzieje i to nie są Polskie fermy tylko niemieckie i nie pracują tam Polacy tylko Ukraińcy.
abc19.09.2020, 22:05
a jak zagłosowała "pani" z Pienin?
czyżby była przeciw wsi?
w końcu chcą Krościenko miastem zrobić!
wlwkm19.09.2020, 21:58
Nie kompromituj się, człowieku.
Mam nadzieję, że twój szef odpowiednio cię potraktuje.
papa19.09.2020, 21:51
pożegnanie Edwarda z Funduszem Sprawiedliwości...
Wyrocznia19.09.2020, 21:46
Partia interesu syjonistycznego nie daruje Siarce takiego wyłamania się z szeregu.
Burek19.09.2020, 21:39
Wstyd takie pierdoły bredzić Panie Pośle. Jak ktoś nie męczy zwierząt, to moze spać spokojnie i nikt go terrroryzował nie będzie.. Tacty ludzie jak pan nie powinni zajmować ław w Sejmie.
przejaw lojalności w prawicy19.09.2020, 21:39
To jest nielojalny członek koalicji rządzącej. Z takimi ma współpracować Jarosław Kaczyński. Druga LPR i Samoobrona .
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl