12.10.2020, 15:40 | czytano: 4169

Radni zgodni w kwestii odznaczeń

arch. Podhale24
NOWY TARG. Przez aklamację przyjęto dziś uchwały w sprawach przyznania Medalu za Szczególne Zasługi dla Miasta Nowego Targu oraz Medalu Zasłużony dla Sportu.
Jak już pisaliśmy - do grona zasłużonych dla Miasta dołączą: Jakub Błażusiak, Marian Błażusiak i Roman Latoń, zaś Medale "Zasłużony dla Sportu" otrzymają Leszek Koperniak, Stanisław Marek, Władysław Palider i Jacek Sikora.
Jak zapowiedział przewodniczący Rady Miasta, uroczyste wręczenie odznaczeń zaplanowane jest na 10 listopada w auli Podhalańskiej Państwowej Uczelni Zawodowej. Grzegorz Luberda zapowiedział jednocześnie, że jeśli z powodu sytuacji epidemicznej nie uda się tej uroczystości zorganizować, to odbędzie się ona "w terminie późniejszym, jak będzie już bezpiecznie".

Dodatkowo radni zdecydowali o ustanowieniu wyróżnienia za szczególne zasługi w zakresie kultury i sztuki. Osoby spełniające te warunki będą honorowane medalem pamiątkowym "zasłużonych dla kultury".

s/
zobacz także
komentarze
obserwator13.10.2020, 21:58
A gdzie są maski ,radnych nie obowiązują?? /.../

Warto przeczytać podpis pod zdjęciem. Wyjaśniam: skrót "arch." oznacza, że zdjęcie ma charakter archiwalny, zostało zrobione znacznie wcześniej i służy jako ilustracja do tematu artykułu. A tematem nie są maseczki, tylko obradujący radni. Moderator.

ps. podpis "obserwator" to tak na serio?
Michalina12.10.2020, 18:27
Gdzie Bolesław Bara? Jestem zawiedziona brakiem jego osoby w tym gronie
Zobacz pełną wersję podhale24.pl